Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

274 poruke u ovoj temi

Znam ja, kod njega sam iznajmljivao bas taj od 80cc bas tu cenu (12.5 - 13e / dan). Lik je odlican. Ako iznadjmljuješ u Nidriju, onda ćeš se baš s vlasnikom sresti. Cena je sasvim ok, to je to. Skroz opušten lik i spreman za bilo koju vrstu dogovora. Ukoliko te dopadne narandžasti Liberty od 80cc, bez desnog retrovizora, to je "moj". :D

Hvala. Dogovaramo se da za tu cjenu dostave scooter u Agios Nikitas u hotel i isto da ga kraj odmora tamo pustim ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Planiram da idem na Lefkadu 21.08. i posto nisam nikada uzimao rent a car, interesuje me da li se auto prilikomrentiranja dobija sa punim rezervoarom i da li ga tako vracamo sa isto punim rezervoarom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U rent a car agenciji treba da zabeleže do kog nivoa je bilo gorivo u rezervoaru i u obavezi si da kad vratiš vozilo da ga natankuješ dotle.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se dobijaju kacige uz iznajmljivanje scootera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima iz Banja Luke!

Eto nas tri djevojke i jedan decko idemo na Lefkadu, tacnije Nidri_vila Dionyssos 13.09.... pa se nadam da ce jos neko da ide u tom terminu, bilo bi lijepo da imamo jos neko drustvo u vili :)... Planiramo da iznajmljujemo skutere i obilazimo ostrvo, vidim vec od prilike kako se cijene krecu, pa necu i ja da pitam isto po stoti put :)... ali svaka korisna informacija je dobrodosla ... Lijep provod svima zelim :ziveli:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tip: I love santas renta shop u gradu Lefkada, ako radi plava gospodja gazdarica - uz cenkanje do povoljne cene i naglasite da niste Italijani, Englezi :)

Izmenjeno (Grune)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam pitanje, da bih iznajmila skuter bilo gde u grckoj, sta mi je sve potrebno??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tip: I love santas renta shop u gradu Lefkada, ako radi plava gospodja gazdarica - uz cenkanje do povoljne cene i naglasite da niste Italijani, Englezi :)

videla na njihovom sajtu da imaju suzuki v strom, mozes li da potvrdiš ovu informaciju, žmu mi se već mesec dana unapred sladi, ne znam kako bih mu rekla da ga možda i nemaju. ima da bude... :nesvest:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bobins, mogu to da ti kažem tek u petak kada odem na Lefkadu.. Mi ćemo isto uzimati skuter, iako idemo automobilom..lakše je po vrućinama :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ista prica, samo cemo mi nesto jace. Bilo bi smehotresno kad bismo se nas dvoje nasadili na skuter, ko dva slona kad uzjasu mrava :hahaha: . Mi putujemo tek krajem avgusta, nije frka

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Danas smo se vratili sa Lefkade iz Nidrija, pošto nigde nisam našao cene rentiranja auta pre puta, evo da budućim putnicima pomognem. Avis zaobilazite u širokom luku skupi su, šest dana 214 eura plus 50 evra depozita, dok je u Homeru pored njih šest dana fiat panda 160 evra ne treba ni međunarodna vozačka, koliko goriva potrošiš toliko vratiš I to je to. Gazda nije čak ni pregledao kola kada smo vratili, niti je tražio da ih peremo. Koga nešto interesuje u vezi Lefkade informacije iz prve ruke, slobodno pitajte Lefkada je raj.

Izmenjeno (goranlo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav i tebi,

da nisi slucajno obratio paznju na skutere tj. na cijenu istih ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l radi još uvek Vasilis sa iznajmljivanjem kola? Što ne uzmete kod njega, mi smo 2010. super prošli sa njim.

Doduše, promenili smo 4 auta za 10 dana, ali smo svih 10 dana imali kola, a naplatio nam je praktično 8 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kao sto sam i obecala, izvestavam :) ..Iznajmili smo u I love Santas Beverly 300 - 7dana za 120e i kao sto sam ranije napisala, obavezno je cenkanje ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka