Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

274 poruke u ovoj temi

U Nidriju provodis prvi dan, da odmoris posle dalekog puta, i zadnji dan kada vratis prevozno sredstvo...

Plaza je prihvatljiva, ali se na Lefkadu ne ide zbog te plaze.

Za beskrajnu voznju skuterom ti treba 3-4eur dnevno,

Kada krenes glavnom ulicom iz centra Nidrija prema Lefkadi, prva Rent a Car agencija sa desne strane, na samom izlasku iz centra Nidrija.

Uzmes jedan ovakav i uzivas ;)

post-1810-1281959868,93_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mh, jasno! hvala puno na informacijama! a kad si rekao da vi uopste niste laki, bolje da ti ti ne kazem koliku sam ja kilazu na jadnom skuteru zamisljala! naravno da se ne podudara sa prilozenom fotkom! pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Placali smo 25e dnevno preko agencije Vito, a najjeftinija je bila A1 (cene za kraj juna prosle godine).

Da li to znaci da je u A1 bilo manje od 25e? Da li neko ima email A1 agencije, ili neki kontakt?I gde se nalazi odprilike ta agencija?

Izmenjeno (Abeona)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini Abeona, tek sada vidim poruku.

Da, bilo je nesto povoljnije, u Vito smo iznajmili auto za 200e za 8 dana, a u A1 je bilo 180e.

Nemam kontakt, a sto se tice lokacije, kada ides od marine glavnom ulicom u smeru ka glavnom gradu, prvo ces naici na Vita, to je sa leve strane, a malo posle njega sa desne strane je A1.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema problema Timos, bolje ikad, nego nikad, i ja ne stizem cesto da posecujem forum u poslednje vreme :)

Hvala na odgovoru, to u toj A1 i nije tako losa cena. Ja sve nesto mislim Grci ce zbog krize da spustaju cene, ali oni nista :angry: Meni je na vise dana ok oko 25e, preko toga mislim da je puno, ako im uzmes kola na 8-9 dana, ipak je to solidna cifra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine, u drugoj polovini jula renta car je bio 35 e po danu, za male automobile. Ja sam uzimala u agenciji Sixt. Inace, bili smo u skoro svim agencijama i svuda se raspitali, cena je bila ta. Uspeli smo samo u jednoj agnciji, vise se ne secam imena da dobijemo ponudu za 30e ( ali ta kola su imali slobodno na samo jedan dan). Kada smo se mi raspitivali cena je bila ista i u samoj agenciji i preko vodica. Ali, sigurnije vam je preko vodica, jer on uvek ima varijnate koje su skroz full insurance.

Inace, u tom periodu kada sam iznajmila koal, nestalo je benzina. Sreca pa smo imali pun rezervoar za 3 dana. Ali za ostala 3, nigde nije bilo benzina. Tako da smo tuzni otisli do Sixta, i lik iz agencije nam je sipao pola rezervoara. Sreca pa se posle dva dana pojavio benzin.

Nadam s eda ove god, nece biti tih problema!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa rentiranjem automobila u junu mesecu? Konkretno bi 5.juna trebala da idem na Lefkadu,pa mi treba neki savet da li je bolje da bookiram auto preko interneta ili tek kad odem ? Takodje bi mi dobro dosla i preporuka za neku agenciju...Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko rentirao auto preko greeka.com? Nešto su kao povoljni...:huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

poslao sam mail tom Vasilisu iz VITO rentacar-a i odgovorio mi je da cena za najam fiat pande 7dana kosta 224eur.U julu mesecu mislim da je to mnogo :lud:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

poslao sam mail tom Vasilisu iz VITO rentacar-a i odgovorio mi je da cena za najam fiat pande 7dana kosta 224eur.U julu mesecu mislim da je to mnogo :lud:

hmmm, nije ceo jul isti. ako ides pocetkom jula skupo je. ako ides krajem, i ne zvuci tako skupo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

poslao sam mail tom Vasilisu iz VITO rentacar-a i odgovorio mi je da cena za najam fiat pande 7dana kosta 224eur.U julu mesecu mislim da je to mnogo :lud:

Mi smo u septembru uzeli auto kod Vasilisa, 8 dana 200 eura, s tim što nas je častio jedan dan džabe, pa smo imali auto 9 dana. I ja sam mu slao mail i cena je bila malo jača, ali na licu mesta se lako dogovoriš. Moje preporuke za Vasilisa, idite kod njega i nećete se pokajati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze koliko kosta rent a skuter :) kako se krecu cene, koliko kosta gorivo, i da li je za iznajmljivanje skutera potrebna medjunarodna dozvola? I kakvo je osiguranje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u septembru uzeli auto kod Vasilisa, 8 dana 200 eura, s tim što nas je častio jedan dan džabe, pa smo imali auto 9 dana. I ja sam mu slao mail i cena je bila malo jača, ali na licu mesta se lako dogovoriš. Moje preporuke za Vasilisa, idite kod njega i nećete se pokajati.

+1

Vasilis je skroz kul lik, idite kod njega ako vam vodic ne ponudi povoljniju varijantu. Sa njim je moguc dogovor i popust za vise dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbunjuje me jedna stvar. Čitam da su neki ipak iznajmljivali auto u Vita car, a ne u A1 iako je ovaj drugi jevtiniji. Uz to, mnogo je bolja komunikacija sa Nikosom iz A1, nego sa Vasilisom iz Vite.

U čemu je trik? Da li postoji neki skriveni problem sa A1?

Ko zna, nek odgovara hitno, jer odoh sutra tamo :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jas sam bio od 2 jula do 12 jula iznajmili smo skuteri 90 kubika u I love Santas covek je kul uzeli smo 3 skuteri za 7 dana za 56 eura. pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka