yeya

El Mouradi Port El Kantaoui Hotel 4* PEK

125 poruka u ovoj temi

sto se tunisa tice bio sam 4 puta, zamalo i pet, da nije bio strajk tunisaira tog dana, pa smo zamenili za tursku i super je za prvi put obavezno ekskurzije, ako je sada bezbedno, kao što tvrde, a svako sledeće je odlično za pasivan odmor, nema na šta da se troši novac, a u hotelu sve, mi idemo sa malim klincem i to je super. ako ste pustolovi, mladi bez dece, onda je dosadno, ako ne idete na ekskurzije. u tom hotelu nisam bio ali zamalo jesam. meni se ne svidja jer ima bunglalove, ogroman broj ali su bliži plaži , dok je zgrada dalje, pa ima da se pešači do plaže. dosta sam se raspitivao, ali odustao od njega, ali je bila prijateljica pa uznam i detalje, njoj se jako svideo i sve je bilo ok, a bili smo posle zajedno i u yasmine hamametu zajedno...sto se usluge tice, ne svidja mi se sto tu naplacuju neke usluge koje ja ne plaćam u jasminu u istom lancu el mouradi, poput sefa, vode, podmetača za ležaljke, prijateljica i porodica njena su sve to plaćali, a ja ništa od toga, čak je sef u sobi. takođe to je malo dalje od porta, nije baš za šetnju, pa su uzimali taxi jer oko hotela nema ništa praktično, a u jasminu ima velika medina, manji tržni centri, marina, itd.. ima gde da se izađe, čak i klizalište, akva park, veliki kao luna park za decu, a i odrasle, itd...ja nisam hteo zbog bungalova, supruga se plaži insekata, i praktčno kao što se vidi na slikama, ako ste gledali na netu, kao golima malih kucica sa polukružnim krovovima jedna do druge. ja bih imao osećaj da će neko da uskočiu kroz prozor...sve je prizemlje...soba je sasvim ok kao i u hotelu...njima se na primer jako svidelo što su bungalovi....Tako da zavisi na kojoj ste strani :), srećan put, mi idemo 21. jula u jasmin hamamet....i da kad su bili u clubu da je bilo meduza u moru, često čujem to za regiju porta el. kantanuia, a u jasminu za 4 puta video par komada, da ne kažem da me nikada nije ujela, možda i jeste, ali kažu da bi žarilo i bolelo i da bih znao :). srecan put!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala punooo...Nikako bungalovi :D,ja sam i u agenciji naglasila upisala je u napomenu da mora biti soba,i ako su se oni odmah u startu ogradili da to od njih ne zavisi nego od hotela...Ja znam koji bi deo soba vec trazila da nam daju u tom hotelu,a u krajnjoj liniji,10eura u pasos za recepcionera i srvar resena :D.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moramo prvo da razjasnimo. Postoje dva hotela: EM PEK  i EM Club PEK.

Mi smo bili 2012 god u EM PEK  i tada nije bilo bungalova. Bungalovi postoje u EM Club PEK pored glavne zgrade. Moja prijateljica  koja je vise puta bila u Clubu iskljucivo prazi glavnu zgradu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko prošle godine bio u El Mouradi Port El Kantaoui?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je prošle godine počeo sa radom tek krajem jula, pre toga nije radio duže od godinu dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26767
    Ukupno tema
    898091
    Ukupno poruka