leona

Ljubljana

96 poruka u ovoj temi

da li neko moze da mi preporuci neki hotel u ljubljani?hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hostel "CELICA"... odusevices se (pogledaj na netu )

kada idem u ljubljanu odsedam tamo... ako zelis poslacu ti neke fotke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bila bih ti jako zahvalna!idem da ga potrazim i hvala na informaciji

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posetila bih Ljubljanu za Bozic (nas, ne njihov) pa bih volela da cujem neke utiske o gradu - sta obavezno obici, sta izbeci itd. Takodje bi bilo bas lepo ako neko zna neki fin hotel. Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljubljanu mozes vrlo jednostavno obici, vecina znamenitosti je jedna blizu druge, tako da ih mozes sve spojiti u par sati. preporuka su centar (tromostovje, presernov trg s franjevackom crkvom), stari trg s gradskom vijecnicom blizu koje je crkva sv. nikole i robbova fontana, stari ljubljanski grad (moze se do njega pjesice i uspinjacom) i kongresni trg s dezelnim dvorcem (zgrada sveuculista).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :) Znaci vecinu stvari mogu da obidjem pesice? Divno! Napravicu listu. Ne znas mozda i neki pristojan hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

............

Nadam se da će ti odgovarati nešto od ponuđenog,lepo se provedi,Ljubljana je divan grad!

Izmenjeno (DraganV)
reklama
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvih 5 je dosta skupo, sve je preko 100 E soba, za cetvrti nisam nasla cenu, ali mi zato Emonec deluje fino, super lokacija i razumna cena. Hvala na preporukama i zeljama! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto ja sam bio u divnoj kuci sa aparmanima i bukirao preko neta, za 52 evra sa doruckom za dvoje, nekih 10min. autom od centra Ljubljane u blizini BTC Shoping Mall ako neko to je orijentir :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mene u Ljubljani

Grad je bas bas sladak!Ako se to moze reci za grad.

Podseca me na mini Prag i mini Bec

spojeni u jedno!

Za Ljubljanu Vam ne treba vise od 3 sata da vidite sve u centru grada.Sve je blizu i bukvalno na 2 minuta jedno od drugog.

Ovde izizimam penjanje na ljubljanski dvorac.

2 minuta od centra je i srpska pravoslavna crkva Cirile i Metodije

na zalost danas je nismo mogli posetiti jer radi od 8.30 do 11 i od 15 do 18h

A mi stigli oko 11.10

:(

sve u svemu... zaista me je grad prijatno iznenadio.

Mali,skockan,kompaktan i prijatan!

A i ljudi su svuda vise nego prijatni i

kako sam govorio srpski

svi su Van na srpskom i odgovarali

ili je to ipak slovenacki, ali posto je slican, nisam ni osetio

sve u svemu

sjajan gradic!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po meni,mozda i najlepsi grad u ex-Yu.Za obilazak Ljubljane nije potrebno vise od jednog dana.Osim centra ,koji je jako lepo uredjen obavezno posetiti Tivoli park,kao i tvrdjavu Ljubljanski grad sa koje se pruza lep pogled na grad.

I plovidba Ljubljanicom je interesantna Lokacija grada je takva da je sve blizu-sat vremena autom do mora,planine....Jedan od gradova u koji cu se sigurno vratiti.Na mene ostavio veoma dobar utisak,sve preporuke!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko kosta parking u Ljubljani? Da li se tesko nalazi? Da li je bezbedno ostaviti kola negde medju zgrade i parkirati besplatno ili da jurim javne parkinge?

Da li je parking dzabe za Uskrs, posto tada planiram da posetim Bled, pa jedan dan da odemo do Ljubljane?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Parking u garazi je 2eur prvi sat a posle mislim 1eur, parking na obelezenim mestima na ulici je 0,70eur sat ipo, ili sat i 45min. Mislim da nije problem da parkirate ni u blizini centra kod okolnih zgrada iako na njihovim parkinzima pise da je za stanovnike zgrada. Mi uvek tako parkiramo i nikad nas niko nije dirao. Radnim danima se placa do 19h, subotom do 13, a nedeljom i praznicima se ne placa osim u garazama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me besplatan parking, da li u blizini centra ima neki trzni centar i sl., da ostavim kola i da obidjem grad? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko znam,ima parking u trznom centru BTC City.Besplatan je,ali je malo udaljen od centra.

Izmenjeno (East-west)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26205
    Ukupno tema
    873874
    Ukupno poruka