makii

London

185 poruka u ovoj temi

Da li je ovo za overu iz licnog iskustva ( posto na sajtu aerodroma pise da na Lutonu ne postoji mogucnost overe VAT formulara)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za overu znam da moze na Hitrowu i Getwicku, a za Luton ne znam. Na zvanicnom sajtu se ne pominje Luton...potrazi na googlu na engleskom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, ovog septembra planiram put za London.Zanima me koji deo grada da biram da budem

blize centru, a da koristim sto manje prevoz (ukoliko je to moguce).Rezervisala bih smestaj preko bookinga

pa ako ima neko neku preporuku neka napise.

www.booking.com/1a77e5200ad7 ovaj hotel mi je zapao za oko pa me zanima da li je on na nekoj pristojnoj

udaljenosti od centra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.booking.com/hotel/gb/lse-bankside-house.en-gb.html?label=socnet_copy_url;sid=e9668eb87038f0c4f4e95ecefdcd387a;dcid=1;checkin=2013-09-10;checkout=2013-09-17;pr=0,50;pr_cur_code=EUR;srfid=d90f6af8b0cc96373c217922e3cdc1e1d72c2c14X1

Ovaj hotel ti je u samom centru Londona, tako da ne moraš da daješ pare na preskup prevoz, nalazi se prekoputa Tejt modern galerije i milenijumskog pešačkog mosta. Cena za sedam noćenja (sa doručkom) u dvokrevetnoj sobi je 600 evra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Ibis, Docklands je bas daleko, a ni hotel u blizini Tate Modern nije blizu - on onoga sto se podrazumeva pod centrom za turiste, imas 35 - 40 minuta BRZOG hoda. Najbolje je naci smestaj u nekom od hotelcica sa 2 zvezdice u zoni Victoria stanice, ima ih mnogo. Gde god da budes smestena, ipak ti treba prevoz jer su distance u Londonu velike i malo toga mozes pesice da obidjes.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tvoji saveti su dragoceni za onoga ko ima da plati 300 eura za noc (jesi pogledao cene onoga sto savetujes?); hotelcicikoji su za tebe "diskutabilni" kostaju oko 100 eura za noc, ali u Londonu za te pare ne moze da se dobije vise. Naravno, West End koji savetujes po cenama koje savetujes, uvek se moze naci bez problema. City vec malo teze, nije bas neka cetvrt sa hotelima, sigurna sam da to znas. Da, oko Hyde Parka ti je dobra ideja: ima Hilton, 700 eura za noc.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jelena,

ako pazljivo procitas post ja sam prvo postavila easy hotels koji su jeftini. London je skup grad, hoteli su skupi i za £50-60 za noc se ne dobije mnogo, a Mica nije rekla koliki joj je budzet. Ako devojka putuje sama ne bih joj predlozila da bude u hotelu oko zeleznicke stanice.

a da ne bude da u centru nema jeftinijih hotela koji nisu mali hotelcici pored Viktorije evo npr

http://www.ihg.com/h...vation/roomrate

http://www.ihg.com/h...vation/roomrate

da ne bude zabune cena je za 7 dana za jednu osobu u septembru.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko je govorio o 50 - 60 eura?! Evo sta sam ja napsiala: "hotelcici koji su za tebe "diskutabilni" kostaju oko 100 eura za noc" - dakle, govorila sam o 100 eura. Ni ja ne znam koliki je ciji budzet, ali onaj, kome budzet dozvoljava placanje hotela u Park Lanu, teskod a ce ovde traziti savet. Iako ne zivim u Srbiji, nisam pala s Marsa, znam sta moze biti razumno za prosecnog Srbina (a i za prosecnog stanovnika Zapadne Evrope,koji ide u hotelcice oko Victorie i Paddingtona, ako nije super bogatas ili poslovni covek). A i London odlicno poznajem, iako nemam potrebe da odsedam u hotelima. I nisam se nikada osecala nesigurnoni oko Victorie, ni oko Waterlooa, ni oko bilo koje druge stanice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jelena, procitaj pazljivo sta sam napisala, ja Park lane nikad nisam pomenula, to je zakljucak koji si ti izvela posto sam ja pomenula Hyde Park. A da preporucujem skupe hotele ne bih ni tad pomenula Park Lane, moj izbor bi bio Claridges al posto ne preporucujem...onda...

Devojka je pitala koji su to delovi grada odakle moze peske u obilazak, ja smao joj to rekla, a kad sam pomenula Hyde Park mislila sam na severnu stranu W2 postcode , gde ima jeftinijih hotela ( samo izg=ebgavati ulicu Sussex Gardens) a kraj je lepsi nego oko Victoria station. Ja licno govorim gde bih je nekome preporucila da odsedne a gde ne. A kraj oko Paddingtona i Victorije nije isto.

U svakom ogromnom gradu kao sto je London ima boljih i losijih krajeva, boljih i losijih ulica. Moja preporuka bi bla neki od lanaca hotela kao Ibis ili ranije pomenuti Holliday Inn ili nesto slicno u najboljem mogucem kraju koji mozete priustiti a ako ide veca grupa mozda je isplativije iznajmiti 'holiday let' umesto hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ide nas cetvoro (dva para), nasli smo karte za 240 e preko Lufthanse za septembar mesec i sada trazimo neki smestaj u delovima

koje ste nam preporucili. Hvala Vam puno na tim informacijama.

Imam jos neka pitanja za Vas

Kako je aerodrom Heathrow povezan sa centrom, tj da li postoje neki autobusi ili metro sa kojim bi mogli do tih hotela koje mi preporucujete

Izmenjeno (mica.mica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto vas ide cetvoro pogledaj na homeaway.co.uk ili holidaylettings.co.uk kakve su cene za period koji trazite. Mozda bude jeftinije od hotela, a hrana u supermarketima nije preterano skupa, sem mesa sve druge cene su cak i nize nego kod nas. Sa Heathrowa ide podzemna Piccadilly Line do samog centra, tako da iako vas smestaj ne bude bas na toj liniji nece biti tesko stici do bilo kog centralnog dela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni su u najlepsem secanju ostali muzeji, bakingemska palata i trafalgar skver

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim dobre poznavaoce Londona da mi daju preporuku šta obići za jedno veče u Kensingtonu ili bližim kvartovima ( u Kensingtonu je hotel, a imam par slobodnih sati koje bih htela da iskoristim za obilazak). Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881072
    Ukupno poruka