makii

London

185 poruka u ovoj temi

Ja sam sve organizovala sama, odvojila sam bila jedan dan za ovaj izlet. Ako se secam imas voz koji ide cesto i voznja traje nesto manje od sat vremena. Od stanice je lako doci do zamka.

Nije bilo jeftino, kao sto nista tamo nije, ali najbolje je da aktuelne cene pogledas na njihovom sajtu.

Moguce da ima i nesto organizovano ali to je onda dosta skuplje sigurno.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikad nije uzaludno biti u Londonu. Fantastican, ali i jako skup grad.

Pet dana nije mnogo, ali za ono najosnovnije moze..... ne verujem da ces moci uklopiti i muzeje ako ides u shopping...

Moram da se slozim da nikad nije uzaludno biti u LONDONU,pa ni na pet dana i da je mozda i dovoljno pet dana ako se dobro organizujes i uspes da provedes bar 7-8 sati dnevno na obilaske.Ja sam u nacionalnoj galeriji provela 5 sati i toga dana nisam uspela nista vise da spakujem u glavu jer sam bila puna utisaka.U British muzeju sam isto provela skoro ceo dan,jer sam ostala u Londonu duze.Ali sto se tice shopinga i cena,posto sam bila u vreme letnjih rasprodaja,nebih rekla da je skupo.Nisam pazarila u skupim radnjama a jeftinih ima puno.Radnje kao sto su n.p.r. Zara su jeftinije nego kod nas.H&m,Primark,su veoma jeftine i kvalitetne,Beneton takodje.Radnje u centru grada su luksuzne i skupe ali cim se maknes malo dalje cene kao i kod nas ,a i manje.Ako ti se pruza prilika,idi,ali predhodno sve isplaniraj i uzivaces,sigurno.Moj pozdrav tebi a ti pozdravi London i kazi da stizem u septembru. :zaljubiska::srce: :D

Izmenjeno (MAJANS21)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sve organizovala sama, odvojila sam bila jedan dan za ovaj izlet. Ako se secam imas voz koji ide cesto i voznja traje nesto manje od sat vremena. Od stanice je lako doci do zamka.

Nije bilo jeftino, kao sto nista tamo nije, ali najbolje je da aktuelne cene pogledas na njihovom sajtu.

Moguce da ima i nesto organizovano ali to je onda dosta skuplje sigurno.

A koji je to njihov sajt? Jel mi mozes napisati?

Ja nisam nesto bas upucena, zato izvinite ako nesto pogresim :blush: :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj pozdrav tebi a ti pozdravi London i kazi da stizem u septembru. zaljubiska.jpgsrce.jpgbiggrin.jpg

Hvala ti Majo...

Nadam se da cu imati zadovoljstvo da ga pozdravim.... biggrin.jpgsrce.jpg

Planirala sam da idem u aprilu....jel ima nesto zanimljivo u tom periodu?

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti lutalice puno, ovaj sajt izgleda bas zanimljivo idem da se pozabavim njime biggrin.jpg

Hvala srce.jpg

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lutalice, ovaj sajt je odlican, jel imas jos neki takav da mi prosledis sa drugim znamenitostima londona?

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ljudi,

traba mi pomoc vezano za dobijanje vize...

zanima me koja je procedura, i da li se razgovor u ambasadi moze obaviti za jedan dan...s obzirom da sam ja zaposlena i da bih jedva dobila jedan slobodan dan za to...;(

ako nekome nije problem da mi napise koja je procedura-bilo bi super...sve, kako se zakazuje, koja dokumentacija treba za zaposlene, sta se radu u ambasadi, koliko traje?

Hvala vam punoooooooooo

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ehej a da li zna neko da li u ambasadi moze da se obavi za jedan dan?

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lutalice, ovaj sajt je odlican, jel imas jos neki takav da mi prosledis sa drugim znamenitostima londona?

Ima pregrst sajtova o Londonu .. meni se recimo dopao http://www.londontown.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ehej a da li zna neko da li u ambasadi moze da se obavi za jedan dan?

Kada zakazes termin,poneses sve papire ,pricekas dok ih ne predas malo,po vizu dolazis isti dan posle 16h.veoma dobro iskustvo sa vadjenjem njihove vize,popunjavanje zahteva elektronskim putem,sam zakazujes kada ti odgovara da obavis razgovor i viza isti dan.

meni je zadovoljstvo da bar savetom pomognem svima koji bi da odu i uzivaju u toj lepoti.Nadam se da si na sajta ambasade pronasla taj formular koji popunis i pustis im e-mailom.Jako su ljubazni i ako nesto nisi pribavila od papira imaju na usluzi Fax pa ti neko moze poslati neki zaboravljeni dokument.Ja gledala formular na engleskom i taj popunjavala a tamo nema da treba radnicka knjizica,moji mi sa posla poslali fax i sve bilo u redu.Jedino mi gorko bilo sto strepis,dal ces dobiti vizu ,jer inace ode100 evrica. bez-zuba.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Majo spomenula si radnu knjizicu, a da li treba neka potvrda sa posla da radim?

Ako ti nije problem Majo da mi napises sta sve treba od dokumentacije sa posla da prikupim?

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da mi nije problem ali ja bila pre 1,5 godine i ne znam da li se nesto menjalo.Trebala bi da odes na sajt Britanske ambasade u B.G. i da se detaljno informises.Ja sam sa posla dobila potvrdu da sam zaposlena za stalno,da sam dobila odobreno odsustvo od direktora tj godisnji,izvode iz banke o primanjima,fotokopije i originale na uvid radnicke knjizice....Idi ti na njihov sajt i informisi se detaljno.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Majo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka