sansajn

Guzve na granici sa Makedonijom i Grckom?

1438 poruka u ovoj temi

sezona se zahuktava ,pa mozda nije lose da imamo temu o situaciji na granicnim prelazima.

u agenciji su mi rekli da ocekuju velike guzve kada su im smene ,jel nekako kod vecine agencija ti datumi se poklapaju.

dakle ajmo malo izvestaji od nasih ,,reportera,, sa lica mesta::D:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sezona se zahuktava ,pa mozda nije lose da imamo temu o situaciji na granicnim prelazima.

u agenciji su mi rekli da ocekuju velike guzve kada su im smene ,jel nekako kod vecine agencija ti datumi se poklapaju.

dakle ajmo malo izvestaji od nasih ,,reportera,, sa lica mesta::D:)

jos bolje videti koje su bitnije i najcesce smene ovog leta po vecim agencijama.

Znam da je prosle godine bila recimo situacija oko 18 19 Jula ako se dobro secam?! a nije ni bitno:)

Mi smo krenuli u nasoj reziji, medjutim potrefilo se sa agencijama i na granici sa SRB-MAK je bio blago receno pakao, dodushe bio je i petak vece sto je skoro pa uvek losija varijanta za prvi dan puta.

Kompletno popunjena nicija zemlja svim mogucim vozilima...i cekanje od 3h ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo kao sto si rekao, treba izbegavati petak i vikend jer su to potencijalni dani za velike guzve narocito u sezoni godisnjih odmora i praznika!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sezona se zahuktava ,pa mozda nije lose da imamo temu o situaciji na granicnim prelazima.

u agenciji su mi rekli da ocekuju velike guzve kada su im smene ,jel nekako kod vecine agencija ti datumi se poklapaju.

dakle ajmo malo izvestaji od nasih ,,reportera,, sa lica mesta:biggrin.jpgsmajl.jpg

prosao sam pre tri dana za srbiju, i juce se vratio....

na gr granicnom prelazu, zadrzavanje je oko 1-2 minuta, na nasem oko 5 minuta i na makedonskom preko 10-ak,jer pored sporosti, skoro obavezno brljaju po torbama,kesama,zapitkuju gluposti...

makedonska policija, ima ceste i rutinske kontrole na auto-putu i veoma su fer i gospoda. ne traze ni dokumenta-pozdrave samo... i pozele samo srecan put...

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosao sam pre tri dana za srbiju, i juce se vratio....

na gr granicnom prelazu, zadrzavanje je oko 1-2 minuta, na nasem oko 5 minuta i na makedonskom preko 10-ak,jer pored sporosti, skoro obavezno brljaju po torbama,kesama,zapitkuju gluposti...

makedonska policija, ima ceste i rutinske kontrole na auto-putu i veoma su fer i gospoda. ne traze ni dokumenta-pozdrave samo... i pozele samo srecan put...

i kako ti se čini srbija :D:D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i kako ti se čini srbija biggrin.jpgbiggrin.jpgbiggrin.jpg

Pa... kao i svima,koji ne zive dugo u srbiji: jedva cekam da dodjem...a nakon 2-3 dana,jedva cekam da odemplezko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Brat mi se javio jutros je cekao da udje u Makedoniju nekih 2 sata, bila je neka guzva a na Grckoj granici je cekao oko 1 sat

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni su moji rekli da su cekali na granici kao nikad do sad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni su moji rekli da su cekali na granici kao nikad do sad.

Auuuu...

Ako su sada u prvoj polovini juna gužve i toliko se čeka, šta da očekuju oni koji idu u julu i avgustu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci krece ono pravo ludilo, ovo do sada je samo bilo zagrevanje. Izgleda sa vrucinama krecu i guzve.

Da li cemo ove godine zbog ukidanja viza imati guzve kao nikada do sada ili....?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auuuu...

Ako su sada u prvoj polovini juna gužve i toliko se čeka, šta da očekuju oni koji idu u julu i avgustu?

Verovatno haos, ni nemisli mi se na to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, NISTA ne ide brze na granicama bez provere viza i sa novim pasosima koje vise ne moraju rucno da pregledaju?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, NISTA ne ide brze na granicama bez provere viza i sa novim pasosima koje vise ne moraju rucno da pregledaju?!

SAMO, na grckoj granici "prevrnu" pasos na neku vrstu scanera... i nakon par sekundi "lupe" pecat.

Ostali i dalje tipkaju.... i traze od putnika da skinu naocare za sunce na granici...plezko.jpg

Bar je tako bilo pre par dana....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A Mile mislio da se prosverca sa naocarima...:DNajvise mi na granici smeta kad nas policajac uzme pasos,prelista ga,skenira ili kucka,udari pecat,vrati ga a ne prozbori ni reci...:ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, NISTA ne ide brze na granicama bez provere viza i sa novim pasosima koje vise ne moraju rucno da pregledaju?!

Pa, koliko sam ja shvatila moje, Makedonci zezaju, valjda namerno, na zalost... :besan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka