Infoputnik

ZANIMLJIVI I NEOBICNI dogadjaji na putu

116 poruka u ovoj temi

Mesto je prelepo, mislim da znam sta ce Pef novo ubaciti na spisak obilazaka na Tasosu.

Draga, Pef odavno zna za ovo mesto...jedino sto ne mogu u podne da se lomatam, vrlo je nepristupacno...

hoces broj čika Stamatisa? :stidljivko:

Samo ako ima manje od 5 banki! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hocemo, nego idemo jedno po jedno, sada je novi krug, na tebe je red :D

Jedva sam cekala da vidis temu, znala sam da cemo cuti nesto zanimljivo :srce: . Mesto je prelepo, mislim da znam sta ce Pef novo ubaciti na spisak obilazaka na Tasosu.

uvek pre puta iskopam nesto sto ni google maps ne zna gde je :bez-zuba: ali neka ludacka sreca nam pokaze put ;)

inace u zivotu nisam stopirala u Srbiji ali kad prekoracimo granicu Grcke nas tri kao da neko u struju ukljuci pa ono sto narod kaze "sreca prati lude" na nasem primeru se pokaze kao ziva istina :blush:

ima materijala za pricu (naravno) joooooos puno :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga, Pef odavno zna za ovo mesto...jedino sto ne mogu u podne da se lomatam, vrlo je nepristupacno...

Samo ako ima manje od 5 banki! :bez-zuba:

ma nije, za cas se stigne do tamo :D

ne odgovara zadatom kriterijumu :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne odgovara zadatom kriterijumu :stidljivko:

Mladji od 30?! :) :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mladji od 30?! :):bez-zuba:

mislim da ima 6 banki, vilu na Tasosu, kucu u Atini, stan u Solunu... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da ima 6 banki, vilu na Tasosu, kucu u Atini, stan u Solunu... :D

E kad bi imao jos neku kucerinu ili neki hotel,na tih 6 banki lako bi se moglo zazmuriti :bez-zuba:

Elem,ja gde god krenem...meni se nesto desi :bez-zuba: .

U Pragu sam usla ljudima u sobu i pravac u WC :bez-zuba: .Sedim na WC solji i vidim da na lavabou nisu moje drangulije :D ...tu se zbunih skroz.Pocela panika da me hvata ...a ljudi sede u sobi sablaznuti mojim ponasanjem :bez-zuba: .Posle se ubih objasnjavajuci da mi je losa prostorna orjentacija,da sam pogresila,izvinjavala se...isprepadala sam ih na mrtvo ime :bez-zuba:

U Lisabonu sam usla coveku u kola misleci da je taxi...ko mu je kriv sto je stajao na mestu za taksiste :bez-zuba: .Rekla ulicu,on krenuo da trtlja nesto,ja se iznervirala,izasla,sutnula mu auto i tek onda skapirah da nije taxi :bez-zuba:

U Rimu mi covek dao svoja kola da ih vozim...valjda mu presela voznja samnom :bez-zuba:

U Hurgadi ,kad smo stigli u hotel,prolazim detektor za metal i pocnem da pistim...neki dripci skocili i pitaju me sta imam...i ja odvalim:pistolj...i crknem od smeha :bez-zuba: ...ali njima nije bilo smesno...ne znam zasto :-P

Sem toga imala sam pojavu da u Grckoj idem u policiju da prijavim budalu koja mi je isekla put,da zaboravim da sam posla sa porodicom i da udjem u kola i krenem,da prijavljujem bunde na carini a da me oni ne fermaju jer misle da ih zezam i taaakoooo :bez-zuba:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. E kad bi imao jos neku kucerinu ili neki hotel,na tih 6 banki lako bi se moglo zazmuriti :bez-zuba:

2. Elem,ja gde god krenem...meni se nesto desi :bez-zuba: .

1. ili sina od 3 banke :bez-zuba:

2. ne znam zasto nisam ni sumnjala u ovo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da ima 6 banki, vilu na Tasosu, kucu u Atini, stan u Solunu... :D

E, pa onda je "u najboljim godinama"! :bez-zuba: Da zapisem ja tel. za svaki slucaj! :-P :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, pa onda je "u najboljim godinama"! :bez-zuba: Da zapisem ja tel. za svaki slucaj! :-P :D

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj da se smejes, nego salji broj na pp! ;)

A posle ce sigurno biti i dogodovstina! :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj da se smejes, nego salji broj na pp! ;)

A posle ce sigurno biti i dogodovstina! :kez:

:bolje-da-cutim: :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim ja-ti nestala! :) Hoces da me osujetis u novim "dozivljajima", da nemam ovde o cemu da pisem! :-P :bez-zuba:

Ali, znas ti da sam ja isti Sofronije! :D :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim ja-ti nestala! :) Hoces da me osujetis u novim "dozivljajima", da nemam ovde o cemu da pisem! :-P :bez-zuba:

Ali, znas ti da sam ja isti Sofronije! :D:srce:

ma kakvi, nego smucam se po forumu da vidim gde je ćirilični pre nego šapnem broj :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, sad se setih jedne situacije! :bez-zuba:

Ista prijateljica bila u pitanju, nas dve sa troje dece same na moru...u povratku, zapadne nam kompozicija sa 3 vagona, koja krece iz Bara....vreo dan, 300 stepeni, voz pun dece! Nasu decu nagurasmo i smestismo da mogu da se "pruce" tokom noci, a nas dve nemamo gde ni da sednemo! Noc...deca pozaspala, ni muva se ne cuje! Toliko je bio natrpan vagon, da su se stvari preskakale da bi covek prosao...u neko doba, prodje pomocnik masinovodje i kad je video kako kunjamo stojecki, oslonjene laktovima na naslon sedista, pozove nas na kafu , u lokomotivu! :):bez-zuba: Nas dve se pogledamo, da li da prihvatimo ili da "begamo glavom bez obzira"?! :D Prihvatimo i imale smo priliku da vidimo kako to "izgleda" kada voz juri kao sumanut, a ti si u prvom redu! Masinovodja, da nas sarmira, valjda, podize noge na volan, ruke stavi iza glave -na trenutak! Nas dve se zgledasmo, cini mi se da je nastupio trenutak panike! Pomislih "Samo da ovo prezivimo, pa ko zna sta radi tek kad je sam!" :)

Zahvalismo se i pobegosmo! :D Ako svi tako voze, lele si ga nama!

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I dan danas dok sedim u nekom kaficu sa drugom iz price...napravimo isti "stos" i pokidamo se od smeha :D

Iz Italije gde smo bili dve nedelje zavrsimo u Francuskoj to jest u Nici...kao mi smekeri naucili 'talijanski za dve nedelje... :smorilo:

Sedamo u neki restoran-bar sa sve putnim stvarima(takozvane krmace) i resimo da malo budemo turisti 'talijani u Francese

Pocnemo da narucujemo redno... "per favore .. uno espreso..uno cafe late...due bira...due bira ..gracie ...gracie...zaseli mi i lepo se opustili...klima on glavom klimamo i mi...sve se nesto smeskao...kao mi neka gospoda :cool: a vucemo torbetine kao najgori sverceri :-P

Doslo vreme da se ide da pronadjemo smestaj...dignem ja ruku pozovem konobara...ide on i samo se smeska...veli fina gospoda...dosao do stola a ja ko iz topa

"sinjore skonto per favore"

kad on izbeci oci pa pocne na italijanskom..."ke skonto"..ke ovo ono...vice a meni nista nije jasno...ja opet

"sinjore skonto per favore"...on i dalje vice "ke skonto...no skonto...no butik" ...proleto tu negde i "ristorante"

a meni sijalica se upali...pa ti frajeru trazis popust u restoranu :smorilo:

"konto sinjore...konto"vice ja i umirem od smeha

i njemu je bilo smesno...verovatno i jasno..jer je doneo racun koji me je kostao dva tri nocenja manje u Nici...i sve se smeskao dok nas je pratio do vrata restorana

Nekada i jedno slovo napravi veliku komediju :D :D

Izmenjeno (Denda)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka