Guest goca

HOTELI Kemer

997 poruka u ovoj temi

Pošto su Side i Alanja vazdušnom linijom relativno blizu Kemera i vremenski uslovi slični mogu reći nama je tamo ove godine jako prijatno bilo od polovine do kraja juna gde su prosečne dnevne temperature bile upravo oko 30 C . Osim prijatnije temperature i dan je najduži, vlažnost nije prevelika, nema velike gužve, takođe su i cene niže nego u špicu sezone, pa sve ovo spada u neke prednosti. Generalno gledano nama su jul i avgust pretoplii za letovanje u Aziji. U junu je i često prijatnije nego u septembru pa je eto to možda i najbolji period za letovanje. 

Hvala na odgovoru, znači slično kao i na Halkidikiju gde smo do sada letovali, i uvek u junu zbog istih razloga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ufff pa nisam siguran da je za poređenje, ogromna je razdaljina, Halkidiki je dosta severozapadno na Egejskom moru, a Kemer je na Sredozemnom. Po meni je Kemer generalno topliji, uopšte ta cela regija, more je verovatno toplije na Halkidikiju jer je Egejsko pliće i ima toplih struja kao i u Olimpskoj regiji, a vlažnost je ipak veća u Turskoj kao i prosečne temperature ... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ufff pa nisam siguran da je za poređenje, ogromna je razdaljina, Halkidiki je dosta severozapadno na Egejskom moru, a Kemer je na Sredozemnom. Po meni je Kemer generalno topliji, uopšte ta cela regija, more je verovatno toplije na Halkidikiju jer je Egejsko pliće i ima toplih struja kao i u Olimpskoj regiji, a vlažnost je ipak veća u Turskoj kao i prosečne temperature ... 

Znači ako hoću u junu u Turskoj će mi biti ok temp vazduha ali će biti more hladnije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ne more je bilo toplo, postoji par mesta gde su struje hladnije kao recimo Sarimsakli i Bodrum, ali u Antalijskoj regiji je koliko znam svuda toplo i u vodu smo ulazili bez ikakve zadrške.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ne more je bilo toplo, postoji par mesta gde su struje hladnije kao recimo Sarimsakli i Bodrum, ali u Antalijskoj regiji je koliko znam svuda toplo i u vodu smo ulazili bez ikakve zadrške.

Onda je sve ok, ostajem pri junu, uvek mi je bio najlepši :) Hvala!

Znači ako hoću u junu u Turskoj će mi biti ok temp vazduha ali će biti more hladnije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.

Da li je neko odseo u hotelu Pine house? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.

Da li je neko odseo u hotelu Pine house? 

Ovo i mene zanima jer je hotel najpovoljniji u spicu sezone ako ga uporedimo sa drugim .Citao sam komentare na tripadvidor uglavnom pozitivni i dobro je ocenjen.Na slikama mi deluje malo ekonomično onako srednje.Pozitivna stvar je da hotel nije veliki i nije grkljanac za klopu .Imas na yu tube bar videa pa pogledaj .Iskren da budem meni je to u opticaju sa cenom ili to ili Seeagull Hurgada ali ipak dajem prednost ovom hotelu je je manje ljudi nije isto kuvati za 200 i za 700 ljudi ,izbor hrane je manji al hvalitet verovatno bolji..Ako je neko boravio nek napise malo vise o hotelu .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877678
    Ukupno poruka