Guest goca

HOTELI Kemer

1010 poruka u ovoj temi

 

Pošto su Side i Alanja vazdušnom linijom relativno blizu Kemera i vremenski uslovi slični mogu reći nama je tamo ove godine jako prijatno bilo od polovine do kraja juna gde su prosečne dnevne temperature bile upravo oko 30 C . Osim prijatnije temperature i dan je najduži, vlažnost nije prevelika, nema velike gužve, takođe su i cene niže nego u špicu sezone, pa sve ovo spada u neke prednosti. Generalno gledano nama su jul i avgust pretoplii za letovanje u Aziji. U junu je i često prijatnije nego u septembru pa je eto to možda i najbolji period za letovanje. 

Hvala na odgovoru, znači slično kao i na Halkidikiju gde smo do sada letovali, i uvek u junu zbog istih razloga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ufff pa nisam siguran da je za poređenje, ogromna je razdaljina, Halkidiki je dosta severozapadno na Egejskom moru, a Kemer je na Sredozemnom. Po meni je Kemer generalno topliji, uopšte ta cela regija, more je verovatno toplije na Halkidikiju jer je Egejsko pliće i ima toplih struja kao i u Olimpskoj regiji, a vlažnost je ipak veća u Turskoj kao i prosečne temperature ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ufff pa nisam siguran da je za poređenje, ogromna je razdaljina, Halkidiki je dosta severozapadno na Egejskom moru, a Kemer je na Sredozemnom. Po meni je Kemer generalno topliji, uopšte ta cela regija, more je verovatno toplije na Halkidikiju jer je Egejsko pliće i ima toplih struja kao i u Olimpskoj regiji, a vlažnost je ipak veća u Turskoj kao i prosečne temperature ... 

Znači ako hoću u junu u Turskoj će mi biti ok temp vazduha ali će biti more hladnije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ne more je bilo toplo, postoji par mesta gde su struje hladnije kao recimo Sarimsakli i Bodrum, ali u Antalijskoj regiji je koliko znam svuda toplo i u vodu smo ulazili bez ikakve zadrške.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ma ne more je bilo toplo, postoji par mesta gde su struje hladnije kao recimo Sarimsakli i Bodrum, ali u Antalijskoj regiji je koliko znam svuda toplo i u vodu smo ulazili bez ikakve zadrške.

Onda je sve ok, ostajem pri junu, uvek mi je bio najlepši :) Hvala!

 

Ufff pa nisam siguran da je za poređenje, ogromna je razdaljina, Halkidiki je dosta severozapadno na Egejskom moru, a Kemer je na Sredozemnom. Po meni je Kemer generalno topliji, uopšte ta cela regija, more je verovatno toplije na Halkidikiju jer je Egejsko pliće i ima toplih struja kao i u Olimpskoj regiji, a vlažnost je ipak veća u Turskoj kao i prosečne temperature ... 

Znači ako hoću u junu u Turskoj će mi biti ok temp vazduha ali će biti more hladnije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.

Da li je neko odseo u hotelu Pine house? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav.

Da li je neko odseo u hotelu Pine house? 

Ovo i mene zanima jer je hotel najpovoljniji u spicu sezone ako ga uporedimo sa drugim .Citao sam komentare na tripadvidor uglavnom pozitivni i dobro je ocenjen.Na slikama mi deluje malo ekonomično onako srednje.Pozitivna stvar je da hotel nije veliki i nije grkljanac za klopu .Imas na yu tube bar videa pa pogledaj .Iskren da budem meni je to u opticaju sa cenom ili to ili Seeagull Hurgada ali ipak dajem prednost ovom hotelu je je manje ljudi nije isto kuvati za 200 i za 700 ljudi ,izbor hrane je manji al hvalitet verovatno bolji..Ako je neko boravio nek napise malo vise o hotelu .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li je neko pisao ili pitao ali ajd nek bude ponovo, jer neko vec leteo za Tursku ove godine? Znam da je proglasena globalna pandemija :) treba zivot vratiti u normalu :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je vec dosta ljudi, vise informacija mozete naci na facebook-u grupa "Turska-info letovanje", dosta clanova je pisalo o ovogodisnjim iskustvima.

Ako admini misle da ovaj post nije prema pravilima zbog usmeravanja na druge izvore informacija neka ga obrisu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info. Pogledao sam. Vise mi deluje kao pijaca nego mesto gde mozes iskreno dobiti neki opis kao sto ljudi postavljaju svoja iskustva ovde na ovom forumu. Ja sam oldschool tip vise i radje obilazim forume nego drustvene mreze.

 

Ne blatim grupu ali to je neki moj subjektivni osecaj -.-

 

Izmenjeno (Markeez)
noyb
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na kraju odlucili da idemo u Tursku, tj. Kemer. Ovo bi bilo zamensko putovanje za Rodos. Nismo do sada bili u antalijskoj regiji, tj. Kemeru. Idemo 26.08. hotel Fame Residence Kemer&spa. Da li je neko bio u ovom hotelu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Miks, molila bih Vaše utiske o svemu:D:D, makar po par reči  o hotelu i plaži, a pre svega - kolika je gužva....?Razmatramo septembar u Turskoj (posle 18 godina pauze), ako se bude moglo...

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rakel,Krecemo u sredu 26.08. Tek tada cemo imati odgovore na pitanja:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje i mene zanima ovaj hotel i Turska generalno nakon sto je Egipt uveo pcr od 1.9. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, podrazumeva se da napišete svoje utiske kad stignete tamo, ne pre:D

Ali hvala unapred:cvetic:

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka