Guest goca

HOTELI Kemer

997 poruka u ovoj temi

Ako je neko letovao u Kemeru ili okolini neka mi napise kako je bilo,kakvi su hoteli i plaze.Ima li gde da se izadje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja idem 26.06. u kemer.ako ti nije kasno,kada se vratim napisacu impresije.mislim da ne gresim u izboru.pogledaj-www.kemer.cx

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam u Kemeru, mesto Beldibi od 26.06.2005. godine , hotel "Golden sun" 3*. Sve u svemu lepo smo se proveli. Hotel je ima all inclusive uslugu i za hotel sa 3* zvezdice je bilo odlicno. Sobe su ciste, bazen i bar oko bazena super, hrana dobra sa malo manje mesa. Ali nam to nije pokvarilo odmor. Proveli smo se super. Plaza je 200 m. od hotela i nije lepa, kamenita je. More je predivno. Isli smo na izlete do Aqvalenda u Antaliji i on nas je kostao po 20 eura po osobi ali preko lokalne agencije, i na krstarenje jedrenjakom 12 eura sa ruckom. Bilo nam je predivno.

Kemer je lepsi od Beldibija iako se nalazi samo 15 km. od njega. Pa zbog toga i Kemer preporucujem zbog izlazaka i boljih plaza.

Necete pogresiti ako odete bas u ovo mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jako je tesko precizno odgovoriti, jer ono sto se kod nas nudi kao Kemer je zapravo "regija Kemer", sto je dosta sirok pojam.

Ja sam prosle godine bio u hotelu Joy Kiris world, koji je zapravo bio u mestu Kiris. Do Kemera sam jednom otisao brodom, i utisak je "Kemer-chemer". Kako je uvece, za provod, ne znam.

Rekao bih da su u toj regiji hoteli dosta dobri, u ovom mestu Kiris se nalazi 3-4 osrednja i 6 ili 7 ultra-luksuznih hotela.

Joy Kiris World u kome sam bio je savrsen, da ne trosim reci na UAI uslugu, jedino je mozda malo tehnoloski zreo za remont. Sto se polozaja i plaze tice ovako nesto nisam video ni na Santoriniju !

Naime, pored standardne "long beach", tu je "by the pool" plaza koja je u zalivu osrednje velicine (mozda malo prebucna, zbog dzunglanja animatora non-stop), kao i treca "silent beach", zapravo mali zaliv, kome moze pozavideti veci deo sredozemlja. Sve to uz lezaljke, baldahine... I sve to samo za goste hotela na 120.000m2 !!!

Rusa (i ostalih iz ex SSSR) jako puno...

Sve u svemu jako dobro, cak i za malo jacu cenu od cca. 1400 EUR za 12 dana/po osobi. Za porodice sa malom decom savrseno.

Ove godine idemo da vidimo Oludeniz...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

molim za opis hotela i mesta.Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

SELCUKHAN HOTEL SE NE NALAZI U KEMERU VEC U MESTU BLIZU KEMERA NEKIH 30 MIN. AUTOBUSOM. MESTO JE BELDIBI. HOTEL NIJE LOS ZA SVOJU KATEGORIZACIJU. MEDJUTIM AKO HOCES PROVOD U TOM MESTU GA NECES NACI JER JE TO MESTO SA HOTELIMA ULTRA ALL INCLUSIVE I SVAKI HOTEL IMA SVOJU ZABAVU. PLAZE SU KAMENITE A HOTEL OD PLAZE DELI ULICA. MI SMO BILI U ISTOM MESTU ALI U HOTELU GOLDEN SUN I SUPER SE PROVELI. ZA PORODICE ODLICNO MESTO. SVE ZAVISI KAKAV ODMOR HOCES. MISLIM DA HOTEL IMA I SVOJ SAJT. AKO TE JOS NESTO INTERESUJE PITAJ.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

HVALA TI.RECI MI SAMO ZA PLAZU DA LI JE LOSA POSTO KAZES DA JE KAMENITA.INACE IDEMO SA BEBOM OD 7 MESECI .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam na kratko u Kemeru(neki izlet iz Alanje),plaze prelepe,cene malo jace(ili smo mi naleteli na skup restoran),ali mislim da je za letovanje sa klincima pun pogodak.

Hvala puno Goco!

Malo smo se premisljali, s'obzirom da smo na jednom forumu procitali Kemer - Cemer...

Kazu da je malo dosadno.

Videcemo jos.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila ...

Dva puta...i opet bi!

Kemer je širok pojam ...svašta spada pod Kemer...

Dakle...sam grad - klasično Tursko selo, radnja, radnja,radnja, restoran , restoran , radnja , i onda hotel, hotel, hotel i tako u beskraj...

Tu nema šta da se vidi a bogami ni kupi ( jer Ruske cene teško može da prati prosečna srpska plata)..

Ali zato je more fantazija , čisto najčistije, mirno i toplo...

Raj za decu !

Mi smo bili dva puta u dva različita hotela.

Obrati pažnju pri izboru hotela, ja uvek savetujem ili najbolji ili ne ići u Tursku!

Da je dosadno - dosadno je , jer Kemer je kao i veči deo Turske - pasivan odmor...ustanes , kupaš se , jedeš, kupaš se , večeraš , uživaš u mini disku dok tvoje dete crpi poslednje atome snage djuskajući i onda spavanje ...

Toplo preporučujem svima koji imaju malu decu ...sa tinejdžerima već treba birati neko življe letovalište!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u hotelu Dragos u Kemeru?Molila bih ga za utiske :D

event.png

Interesuje me da li blizu Kemera negde ima Aqua park?

event.png

Izmenjeno (Danijela22)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1. Da li je neko bio u hotelu Meder Resort u Kemeru i ako jeste može li da nam prenese utiske?

Izmenjeno (sanica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li blizu Kemera negde ima Aqua park?

Aqua park ima u Antaliji.Onaj u kom smo mi bili nije ni blizu parka u Kusadasiju. Cuo sam da ih ima vise ali posto smo isli preko Turske agencije, odveli su nas u prilicno mali park. Doduse , ima tobogana i raznih vodenih stvarcica ali je provod bolji u aqua parku u Kusadasiju.

Inace Kemer su preplavili ruski turisti. Nama se cinilo da ih ima sigurno oko 90% . Nasih ima u promilima. Turci u Kemeru jako lose govore engleski (bar u turistickoj agenciji preko koje smo isli u park i u rent-a car agenciji). Vise su skoncentisali svoj kapacitet znanja jezika na Ruski.

Rusi su jako prijateljski raspolozeni za druzenje sa svima. U nasem hotelcicu je bila gomila Rusa , par Norvezana jedan par Čeha i crni americki vojnik koji je dosao na odmor. Sa njim su bas voleli da se druze i da ga redovno napiju. Jadnik je morao da igra karte sa njima i da pije ko Rus po ceo dan , da bi ujutru bolovao do podne kada bi "igranka" kretala ponovo.

Rusi su se inace retko kupali u moru. Po ceo dan su bili pored bazena i sanka gde su nemilice unistavali alkohol u bilo kom obliku. Interesantno je to sto da bilo koliko da pocrvene od sunca (neverovatna kombinacija crvene koze i plave kose) nisu uopste imali opekotine. Verovatno se taman ugreju od Sibirske zime i krecu nazad za Rusiju.

U Kemeru je velika vlaznost vazduha koja je nama prilicno smetala. Najgore je bilo uvece kada krenemo da prosetamo. Klasicno setaliste pored mora ne postoji jer se u tu nalaze hoteli koji imaju deo plaze rezervisan za goste. Nama se dopao park u kome se nalaze kafici i u kojima se sedi ili lezi po jastucima. Tu smo probali i nargile u stilu pravih aga i begova (cak i moja zena !!!).

Plaze su sljunkovite i skoro sve pripadaju hotelima mada nama niko nije pravio problema ako rasirimo peskir na njima. Naravno da lezaljke i suncobrane nismo smeli da koristimo jer su rezervisane za goste.

Ukoliko neko zeli da rentira auto , preporucujem da to bude auto sa krovom i klimom. Nikako ne uzimati dzipove bez krova .

Ovih dana cu okaciti neke slike ukoliko nekog zanima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Buki, ja za nedelju dana putujem u Kemer može li malo više informacija npr: preko koje agencije ste išli, kako ste prošli u putu, kako vam se dopalo mesto, kakvo je more.....što više svežih informacija to bolje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moracu da te razocaram . U Kemeru smo bili pre tri godine , tako da informacije nisu sveze. Nadam se da ce moj opis Kemera da ti bar malo pomogne.

Aranzman smo uplatili preko Argusa koji ima svog predstavnika u Antaliji. Put je trajao nesto krace od dva sata i po izlasku iz aerodroma sacekao nas je dolmus koji je nas nekoliko povezao prema Kemeru dok je ostatak grupe seo u bus i krenuo ka hotelima u Antaliji.

img3649wg4.th.jpg

Nas hotel (kojem sam zaboravio ime)

img0179be9.th.jpg

je delovao kao mladunce prema ostalim hotelima u Kemeru.Prvi susret sa nasim hotelom je bio razocaravajuci ali smo brzo videli prednosti malog hotela i brzo se privikli. Iako mali , hotel ima bazen za odrasle i za decu, prilicno je cist a osoblje ljubazno. Vlasnica hotela (oko 30 godina i prilicno lepa) nas je vise puta castila nekim cudnim koktelima koje je sama pravila za sankom mada smo imali All inc.

Ovo  

img0167fc9.th.jpg

je najlepsi hotel u Kemeru (mi smo se bar oko toga jednoglasno slozili). Radjen je kao kopija ulice u Amsterdamu pa se tako i zove. Sa prednje strane , do ulice, niko ne bi predpostavio kako izgleda s boka. Izmedju njega i susednog hotela postoji mala ulicica koja sluzi za snabdevanje ova dva hotela a nama je bila najkraca veza sa plazom. Svaki put kada bi smo isli i vracali se sa plaze bi smo "balavili" pokusavajuci da vidimo kako izgleda preko zida visokog tri-cetiri metra. Jednog dana nam se ukazala prilika i ljubazni cika cuvar nas je pustio da se usunjamo na sporedni ulaz za snabdevanje i vidimo hotel u pravom svetlu. Ja sam to "bezobrazno " iskoristio i slikao desetak slika.

Kao sto sam vec napisao , plaze su sljunkovite. Plaza na kojoj smo se mi kupali je podeljena i svaki od hotela koji ima izlaz na plazu ima i svoje lezaljke i suncobrane. Bez obzira sto je to "gradska" plaza more je prilicno cisto.

Ukoliko rentirate auto, preporucio bih da se obidje.

img3589iz1.th.jpg

To su ostaci starog Grckog grada koji je ujedno bio i leciliste pa se osim ostataka gradskih zidina moze videti i dosta grobova.

img3587oe0.th.jpg

Priroda i ambijent je predivan a mala recica koju treba pregaziti da bi se stiglo do plaze daje posebnu draz celom ambijentu. Recica se na samoj plazi uliva u more pa je zbog toga voda nesto hladnija ali samo u neposrednoj blizini usca.(potok se vidi u daljini)

img3597qj6.th.jpg

Ukoliko ne rentirate kola do ove destinacije se moze doci autobusom ili brodicem iz Kemera, naravno preko neke od agencija.

img3368le2.th.jpg

Jedna od glavnih setalista u Kemeru.Ovde se nalazi veliki broj prodavnica koje prodaju sve , od igle do lokomotive. Moram da priznam da su prodavci kulturniji i ne vuku za rukav kao u Kusadasiju.

Diskoteke, ukoliko te to zanima, postoje i odlicno su uradjene, jedna cak u obliku zamka.

Ukoliko ipak zelis mirniji provod veceri , preporucujem park u kojem se nalazi kafic do kafica. Posto izmedju njih nema nikakvih ograda osim konobara niko ne zna u koji kafic je seo.

img0128hc3.th.jpg

Osim ovakvih stolova i fotelja postoje i jastuci na kojima ljudi leze , pijuckaju i/ili puse nargile. Naravno da je sve puno turista i da je apsolutno bezbedno.

Posto smo mi deca u dusi , hteli smo da odemo i u aqua park.

img3629fs5.th.jpg

img3639cz6.th.jpg

Park je u Antaliji i tamo smo otisli preko Turske agencije (pouceni iskustvom iz Kusadasija da treba izbegavati domace agencije koje nude istu uslugu mnogo skuplje).

Antaliju treba obici. Uglavnom sve turisticke agencije nude obilazak fabrike koze i zlatare ali pokazu i znamenitosti Antalije. Naravno pod uslovom da si spremna da taj dan zrtvujes i da se umesto u moru kupas u znoju. Autobusi i fabrika su klimatizovani ali Antalija , na zalost , nije. :D

Izmenjeno (buki-vs)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka cast Buki-vs na iscrpnom odgovoru.Ja takodje idem u Kemer pocetkom avgusta i bas si mi puno pomogao. :D Zanima me jos kakve su cene u Kemeru?Da li su i one koncipirane za bogate Ruse? :P Nas hotel ima svoju plazu,ali sam na nekom sajtu procitala da se lezaljke placaju?!Sto mi nije logicno jer idem u all inclusive varijanti.Sta ti znas o tome?

Hvala unapred!

event.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877678
    Ukupno poruka