mrshone

Festival Riviera Resort Hurgada

26 poruka u ovoj temi

Dragi forumasi,

imali ko da je bio u ovom hotelu?Iznesite Vase ocene i podelete s'nama iskustva...Mi smo uplatili kraj jula.

Koliko sam ja gledao po net-u ovaj hotel je medu 5 najbolje ocenjenih sa 4* a i na preporuku ljudi iz

agencije ,te smo se odlucili za njega.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DA LI STE BILI I JA IDEM SA DECKOM A NE ZNAM DA LI SMO NAPRAVILI DOBAR IZBOR? plezko.jpg

Izmenjeno (ljerka)
smanjen font
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko malo vise da mi kaze o ovom hotelu, citala sam recenzije i stvarno su odlicne za ovaj hotel? Ja bi isla sa Wayout-om...hvalaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo forumasi,

vratili smo se juce iz Hurghade i utisci su podeljeni od toga da je odmor u ovom hotelu u pravom smislu te reci,dok sa druge strane nemoze da se izuzme utisak jad i bede same Hurghade i ljudi koji tamo zive i nesnosnih istocno-evropskih turista.

Hotel je i vise nego dobar.Realno 4*,mi smo uplatili festival riviera ali su nas smestili u hotel pored Le Jardine,istog kompleksa sa takoreci 5* ali nije to evropska kategorizacija....koliko para toliko muzike....

Hrana je o.k. ,zaista veliki izbor od peciva ,bareno povrce ,meso na 2-3 nacina (govedina) za rucak ,za veceru fantastican rostilj !!!! kolaci 3 supe (koje se nismo usudili da porobamo) punk sa pastom koji je svaki dan dostupan...voce, sokovi ,kafa....All inc. Sve u svemu nece te biti gladni ....4+ za hranu

Sobe su ciste i ne mnogo velike ali zadovoljavajuce sa udobnim krevetima i obaveznim balkonom u svakoj..4+

Usluga je ocajna,nismo ocekivali da konobar leti oko tebe,ali koliko su arogantni,prljavi ,znojavi ... i neusluzni to je UZAS...1-

Recepcija o.k 4

Bazeni i lezaljke uopste sam hotel je odlican 4+,plaza naravno pescana ali sam prilaz i ulaz u vodu nisu najbolje reseni,more toplo i LEPOOOOOOO,ali verujem da ce te vecinu vremena provesti na sjajnim i mnogobrojnim bazenima oba hotela....4+

Restorana ima 4-5 gde mozete da jedete i sasvim su pristojni 4+

Lokacija ocajna ,10 km od Hurghade ali nikakav problem u taxi i tamo ste za 15 min.(nedaj vise od 20-25 funti u jednom pravcu),ali ko hoce odmor nema potrebe da izlazi iz kompleksa hotela 2+

sem ako nece da se nervira i smara sa milion DOSADNIH,SMRDLJIVIH,NAIZGLED GOSTOPRIMLJIVIH prodavaca koji takoreci prodaju (uvaljuju) bilion bespotrebnih dzidza-bidza..........UZAS !!!

Nismo bili na izletima sem u aqva parku Jungla ,o.k. treba videti i nije skupo,za sve ostalo vam treba 17 litara vode

kilometri zivaca i par saveta koje cete naci na ovom forumu

Sve u svemu preporuka za hotel, odmoricete se i nauzivati 11-12 dana sasvim sigurno dosta....

Pozdrav svima ,na pitanja cu rado odgovoriti .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem u ovaj hotel 05.09 preko Wayout-a, i sad si me bas obradovala jer sam bas razmisljala da smo mozda pogresili pri odabiru hotela. Prosle god. smo bili U Hilton Long Beach-u i stavrno smo odusevljeni Egiptom, a pogotovo njihovim morem. Mozes li mi reci kakva je plaza u ovom hotelu, da li je pesak i ima li koralnih grebena, takodje da li ste dobijali flasiranu vodu? Na stanim sajtovima ovaj hotel je odlicno ocenjen, pretopstavljam da su 80 posto Rusi, kao sto je bilo prosle godine u Hiltonu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...i nama je malo falilo da uplatimo Hilton,putvali smo porodicno sa detetom pa nam nisu preporucili Hilton zbog razdaljine.....

Dobija se 2 flase vode svaki dan,a i po hotelu ima aparata sa vodom tako da to nije problem.

Plaza je pescana sa dosta lezaljka,koje bi trebalo zauzeti do 08:30 posle ostanu one 30 metara dalje ,kod bazena i ranije oko 07:30 -08:00 treba zauzeti.Sam ulaz u vodu je nezgodan(strm i klizav) zatim nekih 250 metara hodanja po plicaku i tek onda dublja voda,ima korala i problem je to sto ih ima previse blizu obale tako da je ulaz u vodu moguc samo koridorom kao na slikama.....o.k. sve u svemu

Da 80 posto su Poljaci ,Ukrajinci i Rusi,nisam previse obracao pasnju na njih....vise se izdvajaju odvaljeni od alkohola Britanci.....

Niste pogresili sa izborom hotela to je sigurno,ako Vam daju sobu u hotelu pored Festival Riviera 4* u Le Jardine 5* nemoj te se buniti sve je indeticno kao i Festival samo sto je hrana bolja a ponavljam koristite oba hotela jer su bukvalno povezani....

Pozdrav i lep odmor Vam zelim

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru, sve je super, ali si me bas sad zabrinuo zbog tih korala za koje sam cula da su ostri kao zilet :) Znaci plaza i nije neka, onda nam jedino preostaje kupanje u bazenima. Da li ste kupovali one patikice za vodu plasticne koje su preporucljive za Crveno more koje je bogato zivotinjskim svetom :) Javljamo utiske kad se vratimo iz Festival Resort-a!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine bih da idem u ovaj hotel pa me zanima kakva je plaza u ovom hotelu? Posto nam je to najbitnije!

Da li je pescana i da li ima postepen ulazak u vodu i plicak prilagodjen maloj deci?

Hotel na slikama lepo izgleda ali nema nesto puno slika plaze, negde sam videla da ima izbetoniran ulaz u vodu a negde da je postepen i pescani, pa me zanima sta je od toga stvarno tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[ Usluga je ocajna,nismo ocekivali da konobar leti oko tebe,ali koliko su arogantni,prljavi ,znojavi ... i neusluzni to je UZAS...1-]

Godinu dana kasnije ovaj super iscrpan opis je aktuealan. Imam samo jedno pitanje u nadi da ces videti pitanje. Da li si pokusao da das baksis tim konobarima i ostalom osoblju i ako da kako je to proslo tj. da li je imalo uticaja,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko sam citala na tripadvisoru,hotel dugo nije radio zbog lose sezone i sve su ljude prebacivali su sunrise garden(mislim),koji je valjda i bolji,nisam sigurna..al mozda je otvoren

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru! E baš znam da izaberem hotel :lud:Na fotkama izgleda predivno, a vidim da retko ko od naših ljudi ide tamo...Možda zato što je udaljen 15-ak km od Hurgade?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma kakvi,mi idemo 30km dalje,nema to veze.nasi ljudi se uglavnom drze istih hotela i najpopularnijih i pristupcanijih cena,sta cemo-takve su nam mogucnosti.

vama ovo odgovara,ako bude tako,jer sunrise je skuplji koliko znam.pazite,da se ogradim,mozda nece biti tako,ali tako je bilo do skoro,procitajte na tripadvisoru.

vama svejedno,vas vam se hotel svidja svakako,ako vas prebace opet je dobro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi moze neko reci nesto o ovom hotelu? Plaza? Bazen? Sobe? Hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

juce se vratili iz ovog hotela, proveli se fantasticno! Jedini minus je ulazak u more ali sve ostalo je fantastično 4+

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je odličan! Kada smo stigli prijavili smo se na recepciji hotela Sun rise le jardin tako da smo koristili usluge oba hotela(koji inače rade zajedno). To znači da smo pored dva glavna restorana koristili i 6 bazena, sve barove za piće (koji se nalaze na svakom drugom koraku) kao i 2 bara za užinu. Dakle, hrana i piće na svakom koraku !Dobili smo prostranu ,čistu sobu sa pogledom na more(bez bilo kakve doplate).Konobari se trude da ugode, čak su nam dali i lunch pakete kada smo se odjavili na recepciji.Jedina mana je loše urađen prilaz moru, ali nas sedmoro iz Srbije(koliko nas je bilo u hotelu)smo prezadovoljni i sigurno ćemo i sledeće godine u isti hotel!Ako ima pitanja rado ću odgovoriti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka