kalina83

Dokumenta i novac na plazu?

51 poruka u ovoj temi

Kako uglavnom idemo kolima na plazu moram da nosim neka dokumenta (vozacku, MVD, saobracajnu, osiguranje) Pasose, kreditne kartice i vecinu novca drzimo u sefu. Ponesemo i do 50 e sitnog novca (u metalu i novcanice od 5,10,20e), mobilne telefone. Nekad sam nosio i kameru (od pola kila) ali sad sve redje jer su vaznije razne kofice, igracke, plovila na naduvavanje itd:rolleyes: U telefonu imam skenirana sva dokumenta  a fotokopije pasosa nosim sa sobom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dokumenta su u sefu, jedan mobilni nosimo na plazu, 20e najvise, I sve je to duboko zakopano u posebnom dzepicu u torbi. Do sada nikakvih problema nismo imali. Neka tako i ostane, sto i vama zelimo :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

na plazu nosimo mobilne telefone,ustvari najcesce jedan onaj drugi ostane u sobi,fotoaparat obavezno,i nesto para koliko nam treba dok se ne vratimo sa plaze tipa 15-30 evra maksimalno.Dokumenta nikad ne nosim sa sobom na plazu i ostatak novca kao i dokumenta ostaje u hotelu/apartmanu u sefu.Laptop i slicno nikad i ne nosim na plazu niti na more sa sobom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 24.3.2016. at 10:29, Igor Lukač je rekao/la:

Kako uglavnom idemo kolima na plazu moram da nosim neka dokumenta (vozacku, MVD, saobracajnu, osiguranje) Pasose, kreditne kartice i vecinu novca drzimo u sefu. Ponesemo i do 50 e sitnog novca (u metalu i novcanice od 5,10,20e), mobilne telefone. Nekad sam nosio i kameru (od pola kila) ali sad sve redje jer su vaznije razne kofice, igracke, plovila na naduvavanje itd:rolleyes: U telefonu imam skenirana sva dokumenta  a fotokopije pasosa nosim sa sobom.

au,,vi ko da idete preko granice negde,a ne na plazu,i fotokopije pasosa i skenirana dokumenta?! kuku..:D

do sad nisam nosila ni dokumenta ni novac na plazu.a sad ce mi trebati novac,mada ne tako siroko ko Lukac:rolleyes:,mozda 10evrica..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skenirana dokumenta su u telefonu. a plaza i jeste preko granice.:D Hteo ne hteo telefon nosim sa sobom i sve sto moram zbog auta pa i fotokopiju pasosa(a da, da ne zaboravim i rezervene naocare, MKV koja je skoro kao sveska A5 i ostale papire koje moras da imas zbog svog metalnog ljubimca na 4 tocka):rolleyes:. Tako ti je to kad ides kolima na plazu i po 20-30km treba ti sto cuda. To su ti "cari" letovanja u Grckoj. Welcome to Greece  :plez:Da samo uzadjem ispred sobe u AI verziji nosio bi samo rezervene gace i peskir, dobro i napuhalice i kofice za decu:D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eee,pa zato ja ispred plaze kao Gospodza..sa sve ALL-om..a videcu i da to sto nosim sa sobom ostavim na "cuvanje" za vreme rucka i malog odmora..nece valjda ljudi da kradu,majku mu,prodjoh deceniju u egiptu da mi nista nestalo nije..(sem pola kutije cigara kad bese terasa u prizemlju,al oprastam im :-) )

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867329
    Ukupno poruka