jaca58

Vanpasionske cene, Ljoret de Mar

6 poruka u ovoj temi

Zanima me sve sto je vezano za vanpansionsku uslugu:cene pica i hrane u restoranima, ima li marketa, da li se kupuje flasirana voda..?

Sve sto smatrate da bi bilo korisno za sve koji se tek spremamo na put..:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Imas na temi Spanija 2010,mislim na 7.ili 8.strani,dao sam dosta informacija o tome...Sad nemam puno vremena,ali ako te jos nesto zanima slobodno pitaj...Ukratko,ne mora flasirana voda,cene u restoranima kao u Bgdu,marketa ima koliko hoces,ima 2 hipermarketa koja su znatno jeftinija od ovih manjih (jeftiniji i od beogradskih,verujte mi na rec)...Ako te nesto konkretno zanima,pokusacu da ti odgovorim.

Pozdrav!

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno..Idem pogledati tamo smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam prošle godine u Španiji i prijatno se iznenadio sa cenama.Bile su niže nego u Grčkoj,na Halkidikiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koja je cena jack daniels u marketima u lloretu? Kolega ide krajem avgusta pa ga zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam tacno cene Jack Daniels-a, ali su cene alkoholnih pica generalno nize nego u Beogradu, za razliku od cena svih ostalih namirnica koje su zaista skupe...neprijatno sam se iznenadila kad sam videla ovog leta cifre, jer je ranije bilo zaista sve povoljno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka