ena83ns

Hotel La Perla Hurgada

52 poruke u ovoj temi

Ako je neko bio u ovom hotelu skoro, neka napise utiske. Ja idem 14. juna u Hurgadu i sticajem okolnosti moracemo u tom hotelu odsesti, jer Zak Royal za koji smo uplatili aranzman, nece biti zavrsen, posto se renovira.

Sad smo preko Argusa isli i nikad vise!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo je bolja La Perla os Zaka , moji prijatelji su bili smestani u njemu prosle godine posto nisu mogli da nadju mesto u ELYSSESU u kom sam ja bio pa da bi bili u isto vreme uzeli su La Perlu koji je odmah tu iznad Eyseesa , lep hotel korektan , koristi Odl wic plazu i Dreams beach hotela Elysees , hrana korektna , sobe uredne , za cenu koju nudi vise nego ok hotel

evo par linkova o hotelu ako niste videli pogledajte poziciju , slike i komentare

http://wikimapia.org...51&z=17&l=0&m=b

http://www.holidaych...-hid_41036.html

bicete zadovoljni , uzivajte jer Hurgada je idealno mesto za uzivanje......srecan put , i lep provod

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko bio u ovom hotelu skoro, neka napise utiske. Ja idem 14. juna u Hurgadu i sticajem okolnosti moracemo u tom hotelu odsesti, jer Zak Royal za koji smo uplatili aranzman, nece biti zavrsen, posto se renovira.

Sad smo preko Argusa isli i nikad vise!

laperla je fin hotel, svakako mnogo bolji od zaka, bolja mu je i pozicija. dream beach (plaza koju koristi) je na tri minuta od hotela, nije bas najbolje more u hurgadi, ali je plaza najbolje sredjena. prekoputa plaze se nalazi i odlican restoran ''bulls'', jako dobra i jeftina klopa. na par minuta je taksijem od centra grada, a na pocetku je nove pesacke zone u hurgadi. bice vam ok tamo.

savet - trazite na recepciji da vam daju sobe na drugom spratu, odmah iznad recepcije - to su brojevi od 216 do 224 - to su im najbolje sobe. od 216 do 220 (cini mi se) imaju pogled na more, a od 221 do 224 na bazen. sobe na trecem spratu u istoj numeraciji su vece, ali je namestaj nesto stariji. mada, skoro su nesto sredjivali hotel, pa je moguce da su sada sve sobe dobre. ove ostale su ok, mada nemaju dobar pogled (na ulicu).

savetujem vam takodje da nadjete negde izlet za sharm el nagu, to je plaza koja se nalazi oko 40km juzno od hurgade, i najlepsa plaza u okolini. necete pogresiti.

pozdrav i lep odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da, u sklopu hotela je i najbolja poslasticarnica u hurgadi, ako vam to nesto znaci biggrin.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je istina da je hrana jaaaako losa u La perli? :unsure:

I da li ima nekoga ko je bio ove godine? Ena? :)

Znacilo bi mi da cujem info 'iz prve ruke' ... Hotel je jeftin ali se niko ne zali na njega pa mi je cudno...

Hvala puuuno unapred!

:cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila polovinom juna, hotel je govno zesce, al se naviknes posle par dana. Problem je sto jako smrdi cim se udje u hotel, sobe su jako neuredne, al ako ostavis baksis, 1,2 funte, situacija je drugacija. Trazite sobu sa terasom koja gleda na bazen. Hrana je jednolicna, al meni to nije bitno, jer nam je plaza jedna od lepsih u Hurgadi, tako da jebo hotel. Da opet mogu da idem, verujem da bih ponovo tamo.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo plaze koju koristi hotel La Perla, plaza Old Vic- meni izgleda savrseno :zaljubiska:

6410_1215121664020_1408176422_627092_354

27732_1446044076936_1408176422_1212176_1

Izmenjeno (Timos)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila polovinom juna, hotel je govno zesce, al se naviknes posle par dana. Problem je sto jako smrdi cim se udje u hotel, sobe su jako neuredne, al ako ostavis baksis, 1,2 funte, situacija je drugacija. Trazite sobu sa terasom koja gleda na bazen. Hrana je jednolicna, al meni to nije bitno, jer nam je plaza jedna od lepsih u Hurgadi, tako da jebo hotel. Da opet mogu da idem, verujem da bih ponovo tamo.

Reci mi da li odmah treba traziti sobu koja gleda na bazen i dati neki baksis (i koliko) ili prvo ide sta ko dobije pa naknadno menjas?

Kakva je situacija sa unosenjem hrane i pica u hotel? I da li mozete koristiti i Old Vic i plazu Elysees hotela? 

Pozz

Izmenjeno (nebula)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nebula, kada ti ides? Hocu li ja prenositi tebi utiske ili ti meni? :D

Ja sam tamo 3.9.

Dok ne vidi Ena post, evo sta je meni rekla, pice moze bez problema da se unosi u hotel, a plaza samo Old Vic.

Izgleda da ce samo nas troje ove godine sa foruma biti u La Perli...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da smo samo mi, vecina njih koji ce ici izgleda ne posecuje forum :)

Verujem da se uz neki baksis sve moze srediti, samo da bude cisto i da rade klima i friz.

Ja cu tebi preneti, idem 16.7, ali i to mi deluje daleko :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila polovinom juna, hotel je govno zesce, al se naviknes posle par dana. Problem je sto jako smrdi cim se udje u hotel, sobe su jako neuredne, al ako ostavis baksis, 1,2 funte, situacija je drugacija. Trazite sobu sa terasom koja gleda na bazen. Hrana je jednolicna, al meni to nije bitno, jer nam je plaza jedna od lepsih u Hurgadi, tako da jebo hotel. Da opet mogu da idem, verujem da bih ponovo tamo.

ena, interesuju me plaze, tj. ove 2 sto koristi ovaj hotel...jel dobijamo na recepciji neke kartice za slobodan ulaz?jel funkcionise kao u tunisu, das recepcionaru baksis i peskir, pa ti on zauzme lezaljku?

i malo mi pojasni ovo :"hotel je govno zesce...Da opet mogu da idem, verujem da bih ponovo tamo.":)

Unapred hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da smo samo mi, vecina njih koji ce ici izgleda ne posecuje forum :)

Verujem da se uz neki baksis sve moze srediti, samo da bude cisto i da rade klima i friz.

Ja cu tebi preneti, idem 16.7, ali i to mi deluje daleko :)

Slazem se sa tobom po pitanju cistoce, ma nek je samo pristojno jer ja ionako ne planiram da provodim vreme u hotelu osim

da prespavam, ima toliko toga sto bi se trebalo videti ... a ja necu dozvoliti da mi bilo sta vezano za hotel kvari raspolozenje.

Ali u svakom slucaju bih volela da cujem sve informacije iz prve ruke koje bi mogao da pruzi neko ko se upravo vratio sa letovanja.

Usput i ja sam jedna od onih retkih koja se odlucila za ovaj hotel.

Tako da bih zamolila za sve korisne informacije obzirom da idem posle tebe.

Zelim ti lep provod i da sve bude tako da ti pruzi sto ugodnije letovanje.

Pozdrav :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ehhh ljudi ovako...ja idem u la perlu sada 19.jula...nadam se da je hotel pristojan u smislu cistoce i da su ove slike verodostojni prikaz,ako je tako ja cu biti zadovoljan,ne mogu ocekivati saunu i spa za ove pare i hotel od tri zvezdice...nego da vas pitam za sobe,interesuje me dali da cekam da dobijem neko govno od sobe sa pogledom na gradiliste pa da onda nudim mito,ili da odmah grunem recepcionaru u desno dzepce neki kes da mi da pravu sobu?i da interesuje me koliko da dam za sobu da ne preteram?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srki, molim te, kada se budes vratio napisi utiske o hotelu. Lepo se provedi :) :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probacu da javim sa lica mesta kakva je situacija, idem 16-tog :)

Vidimo se tamo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka