Alexia

Letovanje s bebom,malim detetom

91 poruka u ovoj temi

U 8/25/2016 at 7:59, bluejosa je rekao/la:

Igor Lukac koji hoteli na Rodosu imaju prirodnu hladovinu na plazi?

Evo tih hotela

Esperos beach, Esperides beach Family resort, Grecotel Rhodes Royal, Louis Colossos beach, Blue Sea, Pegasos beach, Calypso beach

https://www.tripinview.com/en/presentation?layer=overview&datasetId=58244&id=71139

https://www.tripinview.com/en/presentation?layer=overview&datasetId=58244&id=71128

https://www.tripinview.com/en/presentation?layer=overview&datasetId=58244&id=71143

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igor Lukac Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Zoki82, gde ste letovali? Ili ste jos uvek tamo...:rolleyes:?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko mogu li da se kupe Pampers Premium pelene na Sitoniji?Pampers-Premium-S4-66-JP.jpg.e62c77e2b39

Na sajtovima njihovih supermarketa nalazim samo ove Activ fit Premium

8835678634014.jpg.0a1ed0bb3079ffb3fffdcd

Da li je to ista pelena, samo drugo pakovanje?

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo nosili nase pelene tako da nismo mnogo obracali paznju na njihovu ponudu, ali da ne mudrujem i da te ne pitam zasto ih ne ponesete odavde, ako ste vec navikli na odredjenu vrstu, mislim da bi  Ovo trebalo da bude kao nas Pampers premium (nadam se da ne krsim pravila, ako krsim brisite link)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da cemo da ponosemo odredjenu kolicinu, ali ostajemo 14 dana, pa se raspitujem za slucaj da zafali. A i ne znam da li cu imati mesta u autu za 3 paketa. Ove na linku su new baby a nama treba 4 uskoro i 5. Nadajmo se da ce do kraja jula mala gospodjica nauciti da koristi nosu i osloboditi malo mesta u gepeku...:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 3/15/2017 at 7:38, Igor Lukač je rekao/la:

Naravno da cemo da ponosemo odredjenu kolicinu, ali ostajemo 14 dana, pa se raspitujem za slucaj da zafali. A i ne znam da li cu imati mesta u autu za 3 paketa. Ove na linku su new baby a nama treba 4 uskoro i 5. Nadajmo se da ce do kraja jula mala gospodjica nauciti da koristi nosu i osloboditi malo mesta u gepeku...:D

Mi smo bili prosle godine u Sartiju.Pamopes smo nasli skoro sve su imali, ali preskupe su. Moj vam je savet da ih kupite ili ovde ako imate mesta negde  da ih ubacite, a stanu i isopd sedista ;) ili u Lidlu u Nikitiju...sve ostalo je papreno (mislim na apoteke).

Primera radi mi smo morali da kupimo lek za stolicu. Stariji sin koji je tada imao 5 god nije mogao u vc, pa smo otisli u apoteku. Isti lek koji kod nas kosta oko 600-700din tamo je bio 12eur.naravno da se tada cena ne pita, koliko kosta neka kosta, ali eto cisto da imate u vidu, jer bolje detetu pet sladoleda za razliku kupiti :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni ne mogu ispod sedista jer je taj prostor pun kablova i senzora.  A i ovde cemo morati da odustanemo od Pampersa, jer im se kvalitet pogorsao. Kako gospodjica ima 2 god. vreme je da se nauci na nosu:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uh bolje pocni odmah :) Nama je mala bila u periodu odvikavanja tada, tacno 2.5 god. I jednom prilikom na talgo plazi se ukakila u kapaci, gadost ziva haha. A tamo sve neki mladji likovi, smucio im se zivot. Naravno kupaci je zavrsio u smecu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poceli smo, nekad uspe, a nekad ne.:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kvalitet se definitivno promenio nagore...i mei su ispod sedista senzori ali uspeo sam prosle god da gurnem pod svako po jedno pak :) 

kako kazu babe samo uporan budi hehehhh

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vec probano, moze samo mali paket

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

onda je odvikavanje prava stvar :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 10/18/2016 at 15:00, mananna je rekao/la:

@Zoki82, gde ste letovali? Ili ste jos uvek tamo...:rolleyes:?

Hej, ja uopste nisam dobio notifikaciju za ovo, a nisam nesto ni forum proveravao od onda :)

Elem, bili smo dakle u Larnaki, tj u Oroklini-ju koji je nekih 10-ak km od Larnake... Hotel Princess Beach, zaista smo bili prezadovoljni hotelom.... Mada mi je malo cudno bilo, tamo su sve sami Englezi penzosi koji nikad nisu culi za rec "krema za suncanje", kao i gomila Rusa sa decom... Nisam siguran ali mislim da smo mi jedini Srbi koji su ikad posetili taj hotel :)

Sto se tice Orokolinija, to je u sustini neko selo, sa hotelima na plazi.... Ono, imas sve u hotelu i to ti je to.. Isli smo par puta do Larnake taxijem. Nismo vise nigde isli, a mislim da je ovo skroz OK uzimajuci u obzir da je dete tad imalo 14 meseci... Takodje mali je bio nezgodan u sali za rucavanje, drao se i vristao cim ga stavimo da jede... Tako da smo isli na smenu da jedemo, a malog smo u sobi hranili.

Ono sto se secam jeste da poslednjeg dana zatrebalo nam je mleko za dete (na mlecnoj formuli je), i apsolutno NIGDE nismo mogli da nadjemo u Larnaki tako nesto... To kod njih nema u apotekama itd... Kaze "mozda nadjete u velikim marketima" koji su van grada... Tako da nismo ni trazili.

E sad, @mananna, pitanje gde ici ove godine? Dete je godinu dana starije? Otvoreni smo za sve predloge :)

Izmenjeno (Zoki82)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 15 sat, Zoki82 je rekao/la:

E sad, @mananna, pitanje gde ici ove godine? Dete je godinu dana starije? Otvoreni smo za sve predloge :)

Pa, vidi, to je dete, a deca placu i deru se i vriste....ja ga ne bih hranila u sobi, jedino ako je njemu tako prijalo. Ove godine ce da trci kao muva bez glave :D

Moj je u tom uzrastu lomio case po restoranima :rolleyes:

Malo mi cudno to sto niste uspevali naci takve stvari, mozda zato sto je to bilo neko manje mesto...na istocnom delu ostrva zaista ima sve i svasta...

Malo smo skrenuli s teme, ovde se ipak komentarise destinacija Grcka, ali evo ove godine predlazem vam Italiju, Salento, Apuliju, Jonska ili Jadranska strana, nebitno, septembar ili oktobar...napisala sam nesto na temi Salento, vec sada imaju jeftine karte iz Temisvara za Bari...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868172
    Ukupno poruka