Alexia

Letovanje s bebom,malim detetom

99 poruka u ovoj temi

u Toroniju nema lekara, najblizi je u Neosu udaljenom 20ak km

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima preporuku gde otici sa bebom koja ima atopijski dermatitis?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@roboto

Sitonija, samo gledajte da na plazi uvek bude tus ili bar cesma sa cistom vodom....redovno tusirajte dete posle kupanja u moru, a kozu negujte kremom koju i inace koristite (savet lekara sa Sitonije) mozete koristiti i uljanu kupku za tusiranje....najbolje je koristiti neke kreme za suncanje namenjene za decu sa atopijskim dermatisom...ne bi bilo lose da ste smesteni u mestu u kome ima pedijatar/lekar (Nikiti, Neos Marmaras, Metamorfozis....)

Izmenjeno (drug.lukic)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

roboto, ako idete u sopstvenoj režiji, pogledajte kuću Angelos Karastergios na plaži Paradisos u Neos Marmarasu. Nalazi se na samoj plaži, ima lepo ograđeno dvorište sa prirodnim hladom, i tuš u dvorištu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@roboto

Sitonija, samo gledajte da na plazi uvek bude tus ili bar cesma sa cistom vodom....redovno tusirajte dete posle kupanja u moru, a kozu negujte kremom koju i inace koristite (savet lekara sa Sitonije) mozete koristiti i uljanu kupku za tusiranje....najbolje je koristiti neke kreme za suncanje namenjene za decu sa atopijskim dermatisom...ne bi bilo lose da ste smesteni u mestu u kome ima pedijatar/lekar (Nikiti, Neos Marmaras, Metamorfozis....)

mislim da se preteruje, nikad nisu me plaknili kad sam bio maleni a nit sam video neko na plazi da to radi i nikad nista nije bilo

kazu da je so zdrava stvar so a poznajem i ljudi koji ne operu glavu nekoliko dana zbog skalpa

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koga ne svrbi, taj se ne cese....

da je samo do soli....sve je zagadjeno i voda i vazduh i zemlja, zato sve veci procenat dece ima neke alergije....i zbog toga decu sa problematicnom kozom treba vise negovati....bolje spreciti, nego leciti....uostalom nisam to ja izmislio, to je savte grckog lekara sa Sitonije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa bebom uvek negde gde ima Dr u blizini, za svaki slucj.  

Imam ja dermatitis kao odrasla, dobila pre par godina, ja sam se kupala u moru bez tusiranja  i nekog mackanja kremamo, i prodje me svake godine , pa pred leto opet krene da izbija, prosle godine ne odemo na more,sada jedva cekam leto.   Al svakako ja sam odralsla i mogu da istrpim to peskanje, ,ali verujem da decu boli, jer to mu dodje kao so na ranu, pece ali trpim, Tako da kako Lukic kaze, tus i posle hidriranje nekom kremom. 

A inace kosu znam da ne operem 10 dana , budem sva kustrava , cak mi bude zao i da operem kad oddjem ali mora se....:hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sam iscitala ali nisam nasla odgovor na moje pitanje? Ima li neka mama da je spremala obroke bebi na moru? Nasa beba ce na moru napuniti godinu, Uvela sam joj sve od hrane sto bi trebalo do prve godine (manje-vise) i presli smo na kravlje mleko. Od kupovnih kasica sam joj davala samo slatke.  Ukupno mozda nekih desetak puta. Slane nisam uopste. :)

Ono sto me interesuje je neki savet za spremanje obroka ako necemo u vreme rucka biti u apartmanu. Imamo termos, moze da cuva toplo ili hladno ali me interesuje ima li neko da je to sve prosao i u praksi? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Као и сваке године пред путовање, напоменућу вас да обратите пажњу на сигурност дјеце у аутомобилу.

 

Ово је линк на којем може погледати савјете моје супруге, сертификованог савјетника за дјечија аутосједишта.

 

Уколико имате нека питања, слободно ми пишете у инбокс, супруга ће вам радо помоћи. Бесплатно, наравно ?

 

Срећан вам пут и лијеп провод.

 

https://youtu.be/REm80waMq0Q

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka