strikan

Mobilni telefon u avionu

9 poruka u ovoj temi

Elem posto put do Egipta traje nekih 3 sata (ako ne i duze), planiram da u telefon prebacim 5-6 filmova da imam cime da se zanima tamo i nazad tokom leta. E sad da li jos uvek prave problem zbog mobilnih telefona u avionima? Da napomenem da telefon ne bi bio na mrezi, znaci koristio bih ga cisto kao multimedijalni plejer.

Da li neko ima iskustva sa ovim?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Elem posto put do Egipta traje nekih 3 sata (ako ne i duze), planiram da u telefon prebacim 5-6 filmova da imam cime da se zanima tamo i nazad tokom leta. E sad da li jos uvek prave problem zbog mobilnih telefona u avionima? Da napomenem da telefon ne bi bio na mrezi, znaci koristio bih ga cisto kao multimedijalni plejer.

Da li neko ima iskustva sa ovim?

Hvala

opusti se i uzivaj...mozes da radis sa telefonom sta hoces ...koliko ja znam niko nece nista da ti kaze...tebe niko i ne prisilljava da ugasis telefon i ostale elektricne uredjaje...oni te samo na pocetku let zamole a ti mozes da ih poslusas ili ne...jedno je sigurno ...nemaju nacin da te izbace napolje :)...

zato pakuj filmove i uzivaj u letu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije problem, osim pri poletanju i sletanju, tada moras da ugasis, jer opominju te. Mene svaki put opomenu za ipod jer ne cujem kad ukljuce upozorenje, a i one ga ne vide, ali vide da imam slusalice. Moj muz je i laptop koristio u toku leta da igra igrice niko mu nista nije rekao. Ja telefon stavim na airplane mode i ne iskljucujem ga, pa nekad nesto cackam po njemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja obavezno na letu koristim telefon u airplane modu, sto za igrice, sto za muziku... Nisam cula da je iko ikad zbog toga imao neki problem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno u airplane modu telefon moze , a ostale uredjaje treba da iskljucite , i zbog sebe i drugih u letelici, ili makar da pitate da li je dozvoljeno koristiti takav i takav uredjaj. Takvi uredjaji mogu da prouzrokuju smetnje , zato se i preporucuje da budu ugaseni tokom leta . Niko nikada Vas nece opomenuti , ali to je jednostavno "kucni red" , pa se podarzumeva da ste upuceni i svaki putnik bi trebao da to postuje . Da iz aviona ne izbacuju :) , ali zasto i da cinimo nesto na svoju stetu ?!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato što je današnji čovek zavisan ot svih tih drnkala i apsolutno nesposoban da svoje vreme osmisli i popuni na neki drugi način, bez njih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sve i da nismo zavisni, najvaznije je da prekratimo vreme. Ja pokusavam da spavam ali obavezno ukljucim ipod lakse mi tako uz muziku, jer inace me ometa buka po avionu. Moj muz najcesce cita knjigu ali igra i igrice, sto na telefonu sto na laptopu ako ga nosi. Naravno ne u toku poletanja i sletanja. Lako je na kratkim letovima, dok posluze hranu, gotovo, ali na duzim relacijama, pa jos sa presedanjem i cekanjem na nekom aerodromu sva pomagala za skracivanje dosade su dobrodosla. Prosli put kad sam putovala snimila sam na prvom letu kako neko resava sudoku, pa sam na aerodromu na kom sam presedala kupila jednu svescicu sa tim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato što je današnji čovek zavisan ot svih tih drnkala i apsolutno nesposoban da svoje vreme osmisli i popuni na neki drugi način, bez njih...

Apsolutno nisam zavisan, ali sta da radim u avionu da ubijem tih 3-4 sata koliko treba do Egipta, da igramo moravac?

Elem juce dodjoh iz Istanbula i svo vreme su isle najave kako nije dozvoljeno koriscenje nicega elektronskog u avionu, kako prilikom poletanja/sletanja tako ni tokom leta. Naravno, pokusao sam da citam knjigu, ali tokom sat i po leta, 6 puta sam zaspao i probudio se, tako da mi je to jos vece mucenje.

E sad koliko sam zavisan, ja na svom telefonu ne mogu ni da nadjem da li ima taj avio mode (nokia 5800), pa ako neko zna neka kaze gde se nalazi bio bih zahvalan.

poz

Izmenjeno (strikan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad koliko sam zavisan, ja na svom telefonu ne mogu ni da nadjem da li ima taj avio mode (nokia 5800), pa ako neko zna neka kaze gde se nalazi bio bih zahvalan.

poz

Ne znam kako je na tvom telefonu, meni je u settings pa profiles, tu imam flight mode. Isto nokia samo ne znam koja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka