Lula

Triton Empire hotel 3* Hurgada

107 poruka u ovoj temi

Pero,da ti kazem ono sto znam,pice i vodu nije zvanicno dozvoljeno unositi nigde u Egiptu,ALI,ALI,uvek ima izuzetaka,u ovom slucaju ne treba im bas gurati pod nos u providnoj kesi,znaci, ne providna kesa i sve prolazi ,kao stvari za plazu.Laptop bas nebi ostavljao, ali pitaj sobara,kome i onako treba da das 10le baksisa, i on ga nesme uzeti ,jer jedino on to moze uraditi,to je policijska drzava,u interesu turista,od toga zive.Sef u moje vreme nije bio,mozda sad ima.Wireless me nije zanimao,ali verovatno sad ima.U Elysesu ima u hotelu i na plazi i besplatan je.All inklusive ja nikad nebi platio,jer imas treci obrok koji ti ne treba,a ona pica koja nude su nikakva,nego kupis u radnji za bagatelu i pijes.E, ja sam cika od 60 pa drugacije razmisljam od vas mladih,puno pozdrava,i srecno,bice mi drago ako sam nesto pomogao.

kada ste bili u tritonu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovaj hotel je za te pare super. hrana je dobra,prvih par dana dok se ne naviknes ,malo je zacinjenija. plaza je ok,ne nesto prevelika,uvek mozes da nadjes slobodnu lezaljku,barem je takva situacija u junu. nalazi se u starom delu hurgade,gde ima dosta domaceg zivlja i to sto se vidi tu je ustvari prava slika egipta! hotel je cist,ja licno nisam imala problema sa sobom koju smo dobili. sve u svemu meni je bilo dobro i ja sm zadovoljna,nije nikakav luksuz i razbacivanje,sto za taj novac se nemoze ni ocekivati. usluga all je sasvim zadovoljavajuca pogotovu za one koji imaju decu. animacija za klince do 13god je super i nikako im ne moze biti dosadno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudiiiiiii, pomagajtee! Nameravam da uplatim ovaj htl u septembru, zanima me koliko je udaljen od centra Sakale, koliko od centra Memse, da li se ide taxijem(ako se ide klk su cene) ili peske? Da li je dovoljan pp u ovom hotelu, ili je potrebno jesti na drugim mestima, kakva je plaza, i da li jos neko ide u skorije vreme u ovaj hotel? I koliko je para dovoljno za trosak ne racunajuci izlete za 11 nocenja? Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam imala all,sve imas u hotelu,pare za neku dodatnu hranu ti nisu potrebne,osim ako ces u kupovinu krpica i suvenira.

kada imas pp najveca investicija je voda,oko hotela imas par restorana,nije skupo,

plaza nije ogromna,300 m sirine,po meni sasvim dovoljno,prilaz je postepen,20ak m od obale voda je manje dubine od 2m

ako hoces dobro da se odmoris ovo je pravi hotel,a ako planiras provod i izlazak po klubovima onda biraj sakalu,

taksi i do sakale i do memse je oko 10 funti,imas i njihove lokalne kombice za 1 funtu,to je super zanimljuvo,tu se ne cenkas,pitas jel ude u sakalu i kad izadjes das 1funtu

ulazak u diskoteku je najmaje 50f uz cenkanje do besvesti i plus pice koje popijes

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom odgovoru, mada, septembar, kada ja planiram na putujem tamo je daleko, tako da se mozda odlucim i za neki drugi hotel. Nameravala sam pp da uzmem, i da ponesem oko 150evra za dzeparac(bez izleta), sta mislis, jel dovoljno to? I kolike su okvirno cene pica, hrane po marketima, restoranima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oko 300e-350e ti je dovoljno za izlete i za dzeparac,cene variraju od mesta gde se nalazi kafic ili restoran,na marini je skuplje nego megde u sakali, u obicnim kaficima je cedjeni sok oko 200din,pivo 140,koka kola i ostali sokovi isto 140, u meku su slicne cene kao kod nas,u marketima je uvozna hrana mnogo skupa,dok su njihovi proizvodi jeftiniji nego kod nas,egipatski proizvodi su dosta dobri,sokovi su extra,kupuj bez predrasuda

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovoe na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li su na plazi davali peskire, posto ne znam da li da nosim odavde , dosta mesta ce mi zauzeti u koferu? Jel bilo komaraca , da se naoruzam autanom ili raid-om?:cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas peskire na plazi,nema komaraca jer ne mogu da prezive,ima malo muva li nista specijalno,bas jako malo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je skroz ok.

Mi smo bili malo skeptični pošto je najjeftiniji sa AI uslugom, ali smo se za njega odlučili zbog dosta dobrih kritika na trip advisoru i holiday checku, pogotovo što je hrana u hotelu ocenjena dosta dobro.

Ocene su bile skroz realne ili mi nismo imali prevelika očekivanja, tako da smo prezadovoljni.

Hrana je ukusna, ne prezačinjena na šta su kukali ljudi iz drugih hotela i zaista ima svega.

Ja sam gadan namćor za hranu, gomilu stvari ni ovde ne jedem uopšte ili ih jedem retko, ali tamo sam se ugojila. ;)

Po meni se AI skroz isplati, iako su im sokovi preslatki u odnosu na naše. Osim tri obroka tu je snack - desetak vrsta pizza, hamburgeri, pomfrit, sendviči, hot dog... koji se služi i na plaži i u hotelu, sva njihova alkoholna i bezalkoholna pića, alkoholni i bezalkoholni kokteli, kafa, čaj, voda i po osobi 1,5l vode za sobu.

Sve je veoma čisto, peškiri i posteljina menjaju se svaki dan. Sobaru smo ostavljali bakšiš oko 5LE dnevno i na njegov rad nemamo zamerki.

Lično sam fascinirana kako u prilično prljavoj arapskoj zemlji jedan muškarac može biti tako temeljan što se čišćenja i spremanja tiče. :)

Osoblje je uvek ljubazno i nasmejano.

Dobijate karticu za peškir i njom uzimate peškir i na plaži i na bazenu u hotelu.

Plaža je udaljna tri minuta hoda. Ako ne želite da vas presreću lokalni prodavci na plažu idite levom stranom ulice i sve ćete ih izbeći.

Obavezno ponesite maske i disaljke. Iako plaža ne izgeda spektakularno, ribice čak i na plaži izgledaju. Da mi je neko pričao šta sve ima u vodi na hotelskoj plaži ne bih mu verovala. :)

U sobi imate sef, frižider i malo bučniju klimu, fen za kosu nemate. Kreveti su udobni.

Sobe su ogromne. Ja sam tražila na recepciji double bed, a dobili smo sobu sa francuskim i još jednim singl ležajem.

U našoj sobi je i kupatilo bilo veliko, mada sam negde pročitala da su u tom hotelu uglavnom mala kupatila.

Terase su solidne veličine sa garniturom za sedenje. Naša je bila s pogledom na bazene i uvek u hladu, odlična za jutarnju kafu i sedenje po povratku s plaže.

Sobe se poslednjeg dana napuštaju u 12, tada skidaju i AI narukvicu. Za 50LE možete produžiti sobu do 18 sati (narukvicu i tada skidaju u 12, ključ od sefa zadržavate). Ako to ne uradite karticu za peškir možete zadržati do 18 sa ostavljenim pasošem u zalog, a na recepciji će vam dati ključ neke sobe da se istuširate.

Jedino je u hotelu wireless skup, 15LE za pola sata, ali prekoputa hotel je solidan kafić u kome je wireless besplatan, te bolje naručite ceđeni mango (njam-njam) za manje pare i čvakćite po lap-topu.

Do Sakale ili Memše taksi je 10LE i otprilike toliko minuta vožnje, ali mi smo najčešće bili premoreni od izleta ili smo se za njih spremali pa nam i nije bio bitan položaj hotela.

Ako tražite neki veliki luksuz hotel će vas razočarati, ali u svim drugi slučajevima nećete pogrešiti njegovim izborom. Pošto sobu nisam planirala da ponesem kući već samo da u njoj prespavam i istuširam se meni malo stariji nameštaj nije smetao. Ono što je nama bitno: hrana i čistoća u potpunosti su zadovoljili.

Najiskrenije preporuke svima.

Kad/ako ponovo odem u Hurgadu tamo ću sigurno odsesti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pera_detlic,divna si(mada sam pre tvog posta,mislila da si decko ) :bez-zuba: Sada vise necu da se brinem,mada sam bila skepticna zbog tako niske cene za all.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne brini, nego uživaj....

I mi smo brinuli, ali bezrazložno.

Joj, al bih se rado vratila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam sto ste mi popravili raspolozenje, mi idemo u isti hotel od 19.08. ja sam skeptik sto se tice tog hotela. Molim vas mozete li mi reci da li je problem za lezaljke jer sam procitala da ako kasnije dodjete bilo na plazu ili bazen sve je zauzeto. I ako imate jos neki koristan savet jer prvi put idemo. unapred hvala. Mira

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na plažu najčešće dolazili pre 10 i do tog vremena je bilo slobodnih ležaljki na svim delovima plaže izuzev u prvom redu do vode. Koliko sam videla na plaži nije bilo problema za ležaljke ni u jedno doba dana, jedino što ako kasnije dođete nemate baš mogućnost da birate. Momci koji rade na plaži će vam rado izaći u susret i pomeriti slobodnu ležaljku gde vama odgovara ako je to moguće. Na bazenima u samom Triton Empire hotelu koliko smo videli uvek ima slobodnih ležaljki. Na bazenima na plaži ležaljke se uvek popune, ali ne bih znala do kada, mada to i nije problem jer su i ostale ležaljke na plaži na par koraka do bazena.

Sve korisno čega sam se setila napisala sam pre par postova, ali ako imate bilo kakvo pitanje slobodno pitajte, rado cu odgovoriti.

PS. Ne budite skeptik! I ja sam bila, ali, kako se ispostavilo, potpuno bez razloga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da kazem da sam prezadovoljna hotelom, nisam isto ocekivala luksuz, gledala sam video klipove i slike na holidaycheck i tripadvisor-u i zaista je sve onako kako su ljudi tamo postavili! Cisto, uredno, hrana odlicna, svi ljubazni...! Da, preko puta hotela je Cacao bar i tamo narucis nesto, trazis sifru i imas 2h besplatnog wireless-a, inace je 1h neta u internet cafe-u 3LE al je jako, jako spor! Mi smo do Seratona najcesce isli onim njihovim mini busevima, 0.5 funti, a zaista je dozivljaj voziti se u njima! :) S obzirom da smo spavalice pa smo posle 10h isli na plazu, malo nam je teze bilo naci lezaljke,al legnemo na peskire ili uzmemo one plave "duseke" za lezaljku i vrebamo kad ce neko ustati da uletimo, ma ni to nije problem! Zavidim onima koji sad idu, meni se isto opet ide i jako mi se svidja Egipat!:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem sa suprugom i bebom od dve godine u ovaj hotel 12.08. Zanima me da li je plaza ok za dete i da li je dobar ulaz u vodu, odnosno da li ima korala?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka