suki

TASNE ZA MORE

89 poruka u ovoj temi

ibi umrecu od smeha, imam poznanicu koja je kupila "neutralne crvene" sandale...ha ha ha...cuj neutralne!!! a tek posle uvidim koliko one ide bas uz svaku kombinaciju!

Crvene su strvarno neutralne :bez-zuba: ja obozavam crvenu boju ali sa njom se mora stedljivo da se ne bi preteralo...crvena je dobra u tragovima :D

neutralnoj svetlo lila boji :bez-zuba:

Pa jeste neutralna... :D

Neutralna je i trava zelena :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da napisem i ja nesto, iako je rec o tasnama za more, na koje mi nikako da odemo, jer ne stize na red biggrin.jpg od ostalih putovanja.

Necete verovati, ali ja vec pet godina unazad vucem jednu istu tasnu na svim nasim putovanjima. Od platna, neka zelena SNB boja, nepoderiva, velika,koja nema nijednu pregradu neprakticna jer ne mogu stvari da se lepo sloze, pa se sve u njoj izgubi. plezko.jpg Kao da je stalno gladna, pa sve proguta sto u nju stavim srce.jpg

Ali u nju sve stane: od velikog fotoaparata, rezervnog fotoparata, preko mobilnih, flasica vode, grickalice, sva dokumenta, parice,lekovi, razni novcanici razlicitih dimenzija,vodic, mape, stampani materijali u plasticnim fasciklama... ma sve....Skromnog izgleda ali velikog kapaciteta, prosla je hiljade kilometara u Africi i Evropi... Nesto sam vezana za nju srce.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde da kažem i ja...

Meni je bitno da ranac ima tri pregrade. Jedna, najmanja, za novčanik, pasoš...što treba na brzinu da pronadjem, uzmem...napipam brzo i bez otvaranja kad me uhvati panika da li je sve na broju ili sam ostavio negde za sobom (iako se desilo samo jednom, aparat, osećaj nikako da popusti)...Drugu, srednju, pregradu zovem špaiz...namena jasna: flaše, flašice, Plazma, Mentos, alkoholčić neki zavisno od situacije, lokacije, godišnjeg doba...I treća gde je sve ostalo - dukserica, kišobran, novine, vodiči itd itd...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nidzo, da razjasnimo:

lila- ljubicasto

Vidis razliku? :D;) :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni to izgleda kao da je lila=svetlo ljubičasto?

A svejedno ću da zaboravim čim mi pogled skrene s tvog primera...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa jeste! Ja ga zovem- lilicasto! :D Lila volim, ljubicasto mi je previse tmurno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ali o ovim tasnama sam pocela da razmisljam bas zbog trajekta za Skiatos, sto moraju koferi da se vade iz busa, pa na trajekt, pa opet u bus,

ma, bas je ok, nego je u  neutralnoj svetlo lila boji :bez-zuba: 

Prvo da dam upozorenje oko tog trajekta. Vodi racuna o "sitnim torbicama" uz kofere, tipa kamere itd...meni se desilo da mi bude "pozajmljena" od strane naseg turiste....naravno, kod mene to ne prolazi, te sam istu posle pretresa ladje pronasla kod doticne dame....kradu perfidno. Pisala sam negde o tom dogadjaju.

A lila, moze. Samo kao letnja varijanta i slaze se uz sve prirodne boje (boje zemlje, neba, vode, biljaka, peska, kamena) i tu nema greske. Ide cak i kao sama boja (detalj) bez druge paralelne stvarcice. Ponekad "izvuce" ili otvori jer je vedra i jako otvorena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim, svetlo lila!? Jeste da sad tasne ne moraju da se kombinuju, ali bas mi nesto ova boja ... Ne znam ni sama... I povrh svega, par radnji dalje, vidim preslatke, kozne svetlo lila japanke, onako moze i za uvece, idu savrseno uz ovu tasnu, da sam ih trazila, ne bih bolje nasla. Nego, nesto mi ne ideeee previse uz ostatak stvari... Uf!

Ne mogu da verujem! Ja obožavam sve nijanse lila i ljubičaste i uvek sam obučena u te boje, skoro uvek! Možda ti meni da kažeš gde si to videla!

Da, super ste sad napravili ovu temu za mene sa ovim ljubičasto-lila sličicama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam više od pola života verovao da je lila isto što i ljubičasto.

To vam je valjda u krvi :)

Kazem juce muzu da mi donese neku tecnost, on kaze kako izgleda, ja kazem roze, on kaze nema i ja tacno znam o cemu se radi! Dodjem i kazem kako nema, a sta je ovo, a on kaze, pa zar to nije crveno?!

Inace, pusti ti Wikipediu (nadam se da i u kockicama vidis razliku) sve zene tacno znaju sta je u pitanju :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pokolebaste me sad za tasnicu boje lila. Moracu stvarno da odem u nekoj morskoj kombinaciji, pa da isprobam :) Teddi, videh u Carpisi.

meni se desilo da mi bude "pozajmljena" od strane naseg turiste.... kradu perfidno.

Meni to nikad ne bi palo na pamet! Ja to nekako uvek dozivljavam kao ljude iz moje grupe, koji idu na letovanje...Pa, ne idu valjda tamo da kradu... Valjda sam naivna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tasna kupljena :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tasna kupljena :srce:

Cestitam! :bez-zuba: A japanke??? :-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suki super!!...a sad si me zarazila sa torbama iako sam se skoro ponovila.... 

a ova je dobra za leto bas..meka

28952237_m.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26172
    Ukupno tema
    872678
    Ukupno poruka