mickey

MORAITIKA

199 poruka u ovoj temi

Za plažu Moraitike sigurno nisu potrebne patike za vodu,pesak je predivan,možda se taj komentar odnosi na morsku travu u jednom delu plaže?Ali ko je lud da baš tu ulazi u more?Ti što se žale nisu bili na Makarskoj plaži da vide šta je neprijatan ulazak u more!:dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sigurno da to nisam napisao nakon procitanog jednog posta .Nakon nekoliko slicnih postova i objasnjenja jedne nase turisticke agencije da Moraitika i pored sve lepote koja je krasi upravo zbog navedenog razloga nije top 1 na Krfu.Napisao sam dobronamerno,mozda gresim ali tamo letovati necu i jako mi je zao zbog toga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postujem vasu odluku,ali nevezano za Moraitiku informacije u turistickim agencijama nisu uvek tacne,usudicu se reci da ih daju osobe koje nikada tamo nisu ni bile.A sto se tice forumskih komentara,istina je uvek negde izmedju,zlatna sredina od hvaljenja do kudjenja.Svakako ako vam bude usput svratite i sami ocenite kakva je plaza.Koje su vam mesto preporucili kao top 1 u toj agenciji?Mada to ovde niko nije ni isticao samo je receno da je plaza lepa,more toplo,sto je sasvim dosta za opusteno letovanje.:suncase:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 21 sat, Rajkovic je rekao/la:

ne bi da se raspravljam ali malo vremena odvojite i nacete vise slicnih komentara o plazi

https://www.tripadvisor.rs/Hotel_Review-g1175545-d478649-Reviews-SeaBird_Hotel-Moraitika_Corfu_Ionian_Islands.html

Misli kako hoćeš, rekla sam ti moje utiske. Eto, možda će tebe da bode pesak u Moraitici, ali mene nije. :) Posle ćeš da kažeš da smo te slagali. 

Nemam pojma kakvu raspravu spominješ? Ja samo vollim da evociram lepe uspomene na moj boravak na Krfu i da to podelim sa drugim putnicima ka toj destinaciji. :) 

Na Tripadvisor -u za svako mesto, plažu, aktivnost imaš zastupljene ocene od 1 - 10. Uvek se nađe neko kome nešto smeta. 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, kad agencije objasne,...šteta što ne zapisujemo sve njihove bisere, čast izuzecima (valjda ih ima)...a i recenzije...zavisi kakva osoba piše, sa kakvim prioritetima...sećam se jedne recenzije hotela u gradu Krfu, sa Trip Advisor-a.. Englez, polupismen, nekoliko puta je ponovio "no animation in the hotel, nothing to do around..." Nothing to do - na Krfu???

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, Rajkovic je rekao/la:

Sigurno da to nisam napisao nakon procitanog jednog posta .Nakon nekoliko slicnih postova i objasnjenja jedne nase turisticke agencije da Moraitika i pored sve lepote koja je krasi upravo zbog navedenog razloga nije top 1 na Krfu.Napisao sam dobronamerno,mozda gresim ali tamo letovati necu i jako mi je zao zbog toga.

Ja se izvinjavam ako gresim, odn. ako ste to napisali a ja nisam videla..Jesti li Vi bili na toj plazi? Da li govorite iz iskustva? Ako niste, ja obecavam da cu nakon ovogodisnjeg boravka napisati svoje impresije. Nadam se da gresite. Bila sam na Krfu i prosla kroz Moraitiku i obecala sebi da cu se vratiti Krfu bas zbog nje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D Naravno da Moraitika nije top 1 plaža na Krfu, smešno je u opšte to spominjati, što ne znači da je loša.

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajmo, koja plaza na Krfu je br. 1? Gde je tu Moraitika?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljam o Krfu i najvise su mi preporucili Dasiju zbog malog deteta od 7 godina. Ali imam jednu molbu za sve sa foruma koji su pored Grcke bili i u drugim zemljama Mediterana da mi uporede licno iskustvo sa Krfa.Dakle u Grckoj smo samo bili davno na Kritu, uz posetu Santoriniju i jednom u Stavrosu ali u prolece neka tura. Posle toga sve redom od Egipta,Tunisa,Turske,Kipra,Malte do Spanije, neke po vise puta. Moje pitanje za slicne putnike da li ce Krf biti razocarenje ili bas inovacija.Vuce me zbog grada Krfa i Vida, ali se bojim da ce porodica biti razocarana. Da li gresim ili ne?Mozda je ovo pitanje za temu gde na Krf otici? Hvala puno i nadam se pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim administratora da izbrise moj post jer ssm ga slucajno ovde napisao.Mislio sam da sam u folderu Dasija.Ali sam ga ipak prebacio u folder Gde ici na Krf. Izvinjavam se,a ne mogu sam da obrisem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2/18/2017 at 12:57, gagaja je rekao/la:

Aj` da malo ozivimo temu!!! Vila Corfiota?  Iskustva, udaljenost od plaze i sl?

I mi smo odabrali ovu vilu, pa me interesuje da li je neko bio, kakvi su utisci, higijena i to? Nema niti jedan review na bilo kom sajtu, ovako mi na slikama deluje ok...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2/22/2017 at 15:37, gagaja je rekao/la:

Ajmo, koja plaza na Krfu je br. 1? Gde je tu Moraitika?

Možda je top jedan po toploti mora, ako malo bolje razmislim o tome... Ne ipak je u Mesongiju toplija voda. Svaka plaža na Krfu je po nečemu posebna i ja ne bih mogla da izdvojim ni jednu kao najbolju.

Eto recimo plaža u Dasiji je jedina koja ima poveliki, lepo negovani travnati park u zaleđu sa dosta prirodnog hlada! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovim se potvrdjuje moja teorija da je skoro nemoguce napraviti "top listu" plaza na Krfu, stoga nema ni nipodastavanja plaze u Moraitici, kako je neko cini mi se pokusao.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam letovao u Moraitici u vili "Bella Grecia" i mogu vam reci da je plaza sasvim pristojna.
Ne moze se porediti sa nekim plazama na zapadnoj obali ali je daleko toplija od pomenutih .
Slazem se da ne postoji "Top" plaza jer svaka je prica za sebe.
Obisao sam dobar deo ostrva i Moraitika je po mom skromnom misljenju daleko bolja od uvek nudjenih Dassie,Benitsesa i Ipsosa.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4/24/2017 at 22:10, Agios Nikitas je rekao/la:

Ja sam letovao u Moraitici u vili "Bella Grecia" i mogu vam reci da je plaza sasvim pristojna.
Ne moze se porediti sa nekim plazama na zapadnoj obali ali je daleko toplija od pomenutih .
Slazem se da ne postoji "Top" plaza jer svaka je prica za sebe.
Obisao sam dobar deo ostrva i Moraitika je po mom skromnom misljenju daleko bolja od uvek nudjenih Dassie,Benitsesa i Ipsosa.

Jako bih volela da mi odgovorite, ukoliko znate, koliko je od plaze udaljena Vila Corfiota  i nesto o njoj. Hvala puno.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka