mickey

MORAITIKA

199 poruka u ovoj temi

Interesuje me sve o hotelu Albatros. Nema komentara nasih turista na Tripavisor-u, a ovde se tek pominje. ZNam lokaciju, bila sam jedan dan na plazi tamo. Vidim da su komentari bas podeljeni. Najvise se zale na hranu, maltene nejestiva. Ne mora da bude pticijeg melka, ali bas da nisu splacine, da je pristojno. Lokacija I plaza nam savrseno odgovaraju zbog male dece, a cena je isto ok, samo se plasim da nije bas bedno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oktopod sada ima 10 nocenja za Moraitiku, ali, kao sto sam navela i na temi Sivota : krecu, u junu, dan ranije nego sto moj muz dobija odmor, tj.krecu cetvrtkom,a on odmor dobija od petka, subote :zid:. Mi ove godine sigurno necemo ici kolima :-( jer planiramo, pored mora, jos 4 putovanja, tako da moramo da ustedimo i idemo autobusom, a tesko da cu naci prevoz krajem aprila, kada budem rezervisala smestaj. Idemo dalje u potragu...

Da citiram sebe-nismo uspeli da odemo jer je slaba ponuda smestaja, pa idemo u Neos Pirgos na Eviji. I to smo ipak odlucili kolima, ali pre ned.dana smo se na kraju svih skarjeva odlucili za avion, preko ryanair.

 

Zao mi je sto retko ko ovde pise :-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srculence za lepe foke :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slike su prelepe - svaka čast!!! I meni se Moraitika jako dopala čitajući utiske onih koji su ga posetili. Odogovara nam plaža zbog male dece kao i to što je mesto mirno. Išli bi u sopstvenoj režiji i obilazili bi ostrvo- ali ne baš svaki dan.  Ali veliki problem nam predstavlja to što je ponuda smeštaja naših agencija minimalna. Nama bi odgovaralo od 15.avgusta. Može li neko da pomogne nekim savetom :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lolita, savetovala bih da svakako izbegnete vilu Bella Grecia. Dosta je sve zastarelo i zapušteno, kupatilo malo - kako god se okreneš plivaš u vodi i "miomirisi" su neprolazni. Samoposluga koja je bila u sklopu vile više ne radi, a pekara je dobra i to je najsvetlija tačka smeštaja. Kuhinja je jako skromna i bez dovoljno sudova (na slici iz agencije je bila sasvim druga kuhinja). Bazen uvek pun, čak i noću pa se od cike i galame povremeno nije moglo spavati. 

Ali ako već idete u sopstvenoj režiji onda nema ni potrebe da se oslanjaš na naše agencije. Iskreno, kad god sam poslušala Tripadvisor nisam pogrešila, (a ove godine se ogluših i tako mi i treba). Provedi malo vremena na njemu i pročitaj komentare, uplati preko interneta i bog da te vidi. Moj predlog bi bio neki hotelčić blizu plaže, ako zbog dece odgovara. Ne mogu zaista da preporučim smeštaj gde nisam bila ali gledano spolja ok izgleda Leftis Romantica a i Margarita Beach hotel mi se svideo, mada tu okolo ima još puno sličnih koji izlaze tačno na plažu. Uveče je veoma lepo tuda prošetati ili izaći u neki restorančić pored mora, a i magistrala je daleko pa ne smeta. Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koje su cene lezaljki u Moraitici ili Mesongiju? Postoji li mozda varijanta da se ne placa lezaljka, ako se poruci pice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine smo drugi put letovali na Krfu, pa evo utisaka. Ukoliko birate po lepoti plaze između Dasije i Moraitike, Moraitika je zaista bolji izbor. Lepo, ušuškano mestasce, sa malom rečicom koja se uliva u more, fenomenalno! Stojim na raspolaganju ukoliko su nekom potrebne sveze informacije, upravo sam se vratio :) i da ne zaboravim, topla preporuka za tavernu Bella Vista, na vrhu brda iznad Moraitike, odlična hrana, usluga, pristojne cene i fenomenalan pogled (slika ispod)

image.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima informacije o hotelu delfinia? Kao i o plazi na kojoj se nalazi hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mene.Konacno sam izguglala gde bi išli sledece sezone.Izabrali smo ovo mesto zbog ponude hotela Messonghi beach koji je za All uslugu povoljan.Barem tako mislim.E sad,ako neko nesto priblizno zna nesto o ovom hotelu,molila bih da napise,znacilo bi mi.I to kakva je plaza u samom mestu?Na tripadvisoru ima neku srednju ocenu ali to su pretezno englezi pisali.Nadam se da je mesto dobra baza za obilazak ostrva i nekih lepih plaza.O Krfu malo znam,tako da ce mi svaka pomoc biti dobrodošla.Citala sam i predhodne postove,ali eto ako neko ima još nesto da dopuni vredelo bi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odustala od hotela,gde su agencije nudile prvo jednu cenu,pa drugu...nisu mogli ocigledno da se dogovore.Selim se na drugu destinaciju,a Krf mozda sledeci put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krf treba posetiti svakako,pre ili kasnije,ima neku atmosferu koja čoveka očara.Moraitika je dobar izbor.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,
Evo da se umesam sa nekim komentarom o smestaju ...
Video sam u nekom od prethodnih postova ne bas sjajne komentare o vili "Bella Grecia" . Ja sam letovao u pomenutoj vili i mogu vam reci da je to tacno.Hotel je star,sa zastarelim namestajem i imate utisak da ce se neki komad namestaja otkinuti svakog trenutka. To vazi za sobe u prizemlju koje nase agencije prodaju dok su sobe na spratu totalno drugacije,uredjene i skockane...Medjutim,u sobi smo samo spavali pa nam je taj rusticni deo smestaja cak bio pomalo i simpatican...Veliko dvoriste sa bazenom i hladovinom nam je bilo utociste tokom najtoplijeg dela dana a ostatak smo naravno provodili na plazi...Pekara (gore pomenuta) je ZAKON !
I da ne bude nedoumica..Hotel "Messogni beach" u istoimenom mestascu je u istom stanju...I u njemu je sve oronulo kao i u vecini starog (izvornog) smestaja...Razlika u kvalitetu je evidentna jedino u novijim privatnim vilama i hotelima ali verujte da nije bas jednostavno naci smestaj na licu mesta...
Bez obzira na mane ja cu se sigurno vratiti u ovo ,po meni najlepse mesto za letovanje na Krfu....Pozzzz

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci hotel Messogni beach je bukvalno za izbegavanje...:neznam::thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zoran B.
Hotel je odlican po sadrzaju...Nalazi se na samoj plazi i ima dosta mobilijara za decu..Uvece se organizuju tematske veceri i veoma je zabavno..Kritike se odnose samo na smestaj i to u pojedinim krilima (uglavnom ona u koje nece britanci i rusi)...Hotel ima preko 900 soba i nisu sve jednakog kvaliteta...Meni licno je bitno da nije previse prljavo i da mogu da prespavam 'kao covek'...Nemojte da zaobilazite ni ovaj hotel mada imate povoljniji smestaj u Moraitici koja je meni savrsena kao baza za upoznavanje ostrva ali i odmor...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka