mickey

MORAITIKA

199 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u hotelu Delfinia, Krf, Moraitike\ Isla bi sama sa cerkom (6 god)\ zanima me hrana u hotelu i licni utisci

I da li ima mogucnosti da se unajmi rent a car u mestu da mozemo da obilazimo a da nismo vezane za gradski prevoz

Hvala unapred

Biljana 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono sto sam ostao duzan da napisem su sve pohvale za Messonghi i smestaj Panthenon hall. 

Kada smo se odlucili za Krf i pomenuti smestaj, na ovom sajtu smo o samom Messonghi mogli da procitamo da je selo u senci Moraitike. A sve je suprotno! Bili smo sredinom jula, Plaza na jednom delu pescana, bez guzve sa dovoljno taverni, lezaljki i suncombrana, i slobodnim prostorom za svoj suncombran. Jutarnje trcanje uz plazu putem sa puno drveća limuna koji niko ne bere. 

Mesto ima autobusku stancu sa redom voznje prolaznih autobusa tacnih u minut, cene su vec spomenute ali najskuplja 2.5 eur.

Messonghi ima marinu (dva tri veca broda) koja voze na izlete.

Hotel Panthenon hall je odlican odnos cene i kvaliteta, sobe su ciste i vise puta su se cistile tokom boravka, kupatilo svaki dan. Mi smo uplatili pun pansion i bili smo prezadovljni izborom. 

Jedan od boljih odmora i sigurno cemo se vratiti ponovo.

Messonghi nije selo i svi se jako trude oko turista. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog od ove godine sa utiscima?More toplo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More je toplo, voda cista i prozirna, vreme je super, nije sparno kao kod nas, mesto je onako penzionersko ali mi smo sa malim detetom pa nam to odgovara. 

Iako je verovatno kasno za odgovor clanici koja je pitala za hotel Delfinia, da napisem zbog drugih koji mozda planiraju da idu u taj hotel. Pre svega, pozicija hotela je idealna, na samoj plazi sa velikim dvoristem ispred punim drveca, tako da svoje lezaljke mozete smestiti u prirodan hlad a more vam je na 5m. Duz plaze nema setalista, samo uzana staza. Plaza je krupan pesak i sljunak, u moru je pesak. Nije bas za kantice i lopatice. Plitko je i dosta ima da se ide da biste mogli da plivate, ali to je i razlog sto je voda topla.

Neposredno iznad hotela je magistralni put sa prodavnicama, restoranima, kaficima. Ni tu nema bas nekog setalista, vec samo uski trotoari.

Hotelske sobe su velike, deo je renoviran pre par godina, ciste se svakodnevno, sve imaju terasu. Hrana je odlicna, veliki je izbor, ishrana je na bazi polupansiona. Sef je 3 EUR dnevno, boravisna taksa 1 EUR dnevno po osobi. Lezaljke su besplatne za goste hotela na bazenu, u dvoristu i na plazi. Mozete da iznajmite peskire za plazu za 3 EUR nedeljno. I naravno, morate da poranite da zauzmete dobro mesto za svoje lezaljke :-)

Izmenjeno (Lu_Lu)
Dopuna
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji hotel od ova dva preporucujete za porodicu sa devojcicom od osam godina, a da ima i prirodne hladovine? Delfinia ili Messongi beach?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili ,,Corfiota" u Moraitici? Interesuju me utisci o boravku u istoj. HVALA UNAPRED!!!:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u river studios u messonghiju? uplatila sam avgust tamo ali nesto nisam videla da su nasi boravili tamo. posto idemo svojim prevozom kapiram da na krfu nista nije daleko i planirali smo da obidjemo sto vise, ali bih volela ako neko ima preporuku i za neku tavernu sa kvalitetnom grčkom hranom :D hvalaaaaa unapred :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, idemo sad u 6. mjesecu na Krf, tacnije Moraitiku, pa me interesuje cijena iznajmljivanja skutera? Hvala unaprijed.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko boravio u vili ,,Corfiota" u Moraitici? Interesuju me utisci o boravku u istoj. HVALA UNAPRED!!!:rolleyes:

Mi bili i dopalo nam se. Vila je jako blizu plaze, a blizu je i setaliste, kao i prodavnice. Vila je zadovoljavajuca, ima lepo dvoriste,, vaj faj se mora loviti po dvoristu. Lep provod.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi bili i dopalo nam se. Vila je jako blizu plaze, a blizu je i setaliste, kao i prodavnice. Vila je zadovoljavajuca, ima lepo dvoriste,, vaj faj se mora loviti po dvoristu. Lep provod.

 

Hvala na odgovoru,nadam se da cete se lepo provesti i ovog leta:rolleyes:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala na odgovoru,nadam se da cete se lepo provesti i ovog leta:rolleyes:

 

Hvala. Mi ove gosine idemo u Sivotu i verujemo da ce biti super. Jonsko more je vec samo po sebi dobar odabir. Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala na odgovoru,nadam se da cete se lepo provesti i ovog leta:rolleyes:

 

Hvala. Mi ove gosine idemo u Sivotu i verujemo da ce biti super. Jonsko more je vec samo po sebi dobar odabir. Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pored nekih drugih destinacija mi (4 člana porodice  2+2) uplatili i Moraitiku.Stvarno mnogo povoljan aranžman preko Oktopoda.Vila Bella Grecia.Međutim pošto je povoljna cena četvorokrevetni studio je par stepenika ispod nivoa prizemlja.Da li je neko možda bio?Ima dosta komentara o vili ali nema o tim studijima.Kako god, uvek gledam da sam što više dana na moru.Bolje tri puta skromnije, nego jednom all inclusive.Mada poštujem i drugi izbor.Hvala drugari.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Da li neko zna kako se krecu cene izleta iz Moraitike? Da li je postoji bus kojim se moze otici do Paleokastritse (i koja je cena karte)? Kakve su cene u restoranima (rucak za dvoje)? I da li postoji setaliste od Moraitike do sela Messongi? Hvala unapred! (Prvi put idemo pa bi nam svaka nova informacija o mestu dobro dosla).:cvetic:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto niko ne odgovara..? Ima li novosti iz Moraitike? :) Kakve su cene rent-a-cara..? Nadam se da nije komplikovan put od Moraitike do Kerkire..? :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka