milos07

Krstarenje uz večeru Dunavom i Savom

8 poruka u ovoj temi

Htela bih muža da iznenadim romantičnom večerom na rekama, pa mi treba preporuka ko ih organizuje, koji su brodovi, odakle polaze, koliko vožnja traje, šta je sve uključeno ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj ovde. Mozda ce pomoci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne bih da zvučim negativno... ali nema tu romantike... bolje izaberi nešto drugo!

Brodić jeste lep, ali ako planiraš da krstariš Savom, oko Bg-a ... pa tu ništa lepo ne možeš da vidiš!

Sivilo, zgrade bez fasada, prljavština i smeće... ne znam, ja sam išla pre 2 godine na to krstarenje i mislim da romantiku treba potražiti na nekoj drugoj strani.

Recimo- uplati prenoćište u "Moni" ili "Vili Breg", pa naruči masažu za oboje? Oba objekta imaju unutrašnji bazen, saunu, teretanu.. za kompletni ugođaj i opuštanje od svakodnevnog stresnog tempa života.

Lep provod!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda: http://www.sirona-cruises.com/redovne-ture/sr/20-krstarenje-uz-veceru

Ipak Mona i Breg kostaju nesto vise od vecere. A i nisu "pri ruci".

Postoji mnogo predloga za romanticne vecerei sl., ali ovde je stvar u romanticnoj veceri na rekama...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iako malo kasnim, evo ipak da se i javim. Ako ste i dalje zainteresovani, postoji krsatrenje brodom (vise kao nekim splavom) Dunavom. Ja sam isla na celodnevnu turu krstarenja (kada to kazem mislim na voznju brodom) i veslanja, ali sad sam cula i da ima neka kao tura sa samo plovidbom brodom. Pocinje u 18.00h i traje dva sata. Mislim da je cena 700 din. Tu se moze poruciti i pice, vecera... Cela poenta je da se plovi Dunavom i gleda prelep zalazak sunca. Meni se to cini kao super ideja. Njihov sajt je www.dunavskirafting.com, pa pogledajte ako ste i dalje zainteresovani. Nadam se da sam vam pomogla :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas ima dosta ponuda za krstarenje Dunavom i Savom, dovoljno je ukucati u Google-u. Ja sam nazalost prvi put krstario Dunavom u Budimpesti, umesto u Beogradu, i tu sam video koliko mi ispustamo da radimo na promociji nasih reka u turizmu. Od tada sam vise puta krstario Dunavom. Kada ljude ovde pitaju stranci sta videti svi pominju standardno Kalemegdan, Skadarliju itd. ali treba uvek pomenuti i krstarenje - dve reke, usce i brojna recna ostrva.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bi Vam pred predlozila veru na adi u nekom od restorana, mirno, lepo... ima preko 30 restorana pa ko sta voli...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije isto Ada i reka, biti na vodi i biti pored vode :-)

Ja sam bila na voznji koja krece iz Zemuna, ali nema se vremena bas za veceru, samo z apice, prolazi se i pored Kalemegdana, to je bio u oktobru. Dobijaju se kao neke pozivnice, pa je voznaj za dz, samo s eplaca pice, inace se placa, nesto oko 500 din. Mi smo dosli u poslednjem trenutku slucajno, pa su ans pustili z adz jer je bilo mesta.

Beogradu nedostaju neke duze i zanimljivije voznje, kao sto postoje u Budimpesti, Pragu, Parizu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26784
    Ukupno tema
    899196
    Ukupno poruka