Dejan_

Jungle Aqua Park - Hurgada

60 poruka u ovoj temi

Da li je neko skoro bio ? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto vec dosta dugo niko nista nije pisao na ovoj temi,evo svezih informacija. Vratili smo se pre par dana,i malo je reci da smo odusevljeni. Hotel je stvarno jako dobar,i ako se neko odluci da ide,nece pogresiti. Vec je bilo reci o sobama,da je u pitanju smestaj bungalovskog tipa,nama se to jako svidelo. Sobe su prostrane,sa velikim kupatilom,a iz sobe se izlazi na bazen. Bazena ima bas puno,otprilike na 20-ak bungalova po jedan. Ima dosta lezaljki oko bazena,pa bude mesta za sve koji bas zele da kuliraju. Aqua park je posebna prica...tobogani su super,ima ih puno,svako moze naci za sebe neki koji mu odgovara. Postoji i mini aqua park,za decu do 12 godina,ako bas ne zele na velike tobogane. Hotel nema izlaz na plazu,nego koristi plazu Dana Beach hotela,koja nije savrsena ali je upotrebljiva,a do plaze vozi bus na svakih pola sata. Hrana u hotelu je fenomenalna. Ima,cini mi se,6 restorana,plus shpageti factory,i neki gde se sluze hamburgeri i slicne stvari,i neka kao pekara. Uvek je sve sveze,i ukusno,svako moze pronaci nesto sto mu odgovara. Dorucak,od raznih vrsta peciva,slatkih i slanih namaza,voca i zitarica,salama i sireva...jogurta,mleka,caja i kafe,i verovatno sam nesto preskocila... Rucak,supe,corbe,meso,prilozi razni,salate uvek sto vrsta,kolaci,voce... A tako i za veceru. Stvarno vrhunski. Osoblje u hotelu izuzetno ljubazno,stvarno se svi trude da ugode gostima. Ne manjka ni zabave u hotelu,i za odrasle i za decu. Uglavnom,nema potrebe napustati hotel zabave radi... U sklopu hotela postoji ambulanta,apoteka,nekoliko prodavnica,a u blizini je Senzo mall. Otisli smo jednom,nista posebno. Jednom smo otisli na Sahl Hashish ulicu,da vidimo neke suvenire,a tamo...pusto,jedva po koji turista,pa je malo otuzno. Predstavnik agencije u hotelu nam je rekao da je Hurgada bezbedna,ali nismo bili raspolozeni da proveravamo. Od izleta smo isli jedino na Giftun,posto je nas odmor trajao samo 7 dana pa nismo hteli da se odricemo kupanja. Mislim da bi to bilo to. Ukoliko neko planira ovaj hotel,a nesto ga jos zanima- tu sam.

Da li ima uvece gde da se izadje,proseta? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta znam, mi nismo bas izlazili van hotela, osim jednom u Senzo mall, koji je udaljen 10-ak minuta, a toliko je i do Sahl hashish ulice, do koje smo isto otisli jednom. Mene tamo bas nista nije posebno zanimalo, tako da smo mi bili uglavnom u hotelu. Ja stvarno ne poznajem Hurgadu, nama je to bilo prvo letovanje u Egiptu, mozda neko ko je bio cesce moze vise da pomogne. Ako hocete negde da idete, ispred hotela ima nekoliko taksija tako da niste ograniceni samo na boravak u hotelu. Doduse, posle celodnevnih avantura u aqua parku, nas klinac je uvece bio toliko umoran da nismo imali srca da ga vucemo kojekuda.

Jos cu samo da dodam, posto vidim da je to veoma cesto pitanje na nekim temama, narukvice smo skinuli kad smo dosli kuci, peskire za bazen koristili do uvece, jedino smo sobu napustili u 12, mada moze da se koristi i duze ako nemaju goste odmah isti dan, ili uz neku doplatu mozda, ne znam tacno. Uglavnom, mi smo bili prezadovoljni.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tatjanado Mislim da je ovo ulica koju prelazite da bi ste došli do plaže. Ovaj deo je slikan ispred hotela Desert Rose ali proteže se skoro do Senzo mola. Nije nešto, ali vredi malo uveče protegnuti noge, a i Senzo mol je blizu. U ovim radnjicama smo pokupovali mnogo bolje i jeftinije stvari nego u centru Hurgade...  IMG-a12133382274bf8766d3319b03df46b2-V.j

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tatjanado Mislim da je ovo ulica koju prelazite da bi ste došli do plaže. Ovaj deo je slikan ispred hotela Desert Rose ali proteže se skoro do Senzo mola. Nije nešto, ali vredi malo uveče protegnuti noge, a i Senzo mol je blizu. U ovim radnjicama smo pokupovali mnogo bolje i jeftinije stvari nego u centru Hurgade...  IMG-a12133382274bf8766d3319b03df46b2-V.j

Hvala puno! A jel to kao neko setaliste? Jel moze uvece da se seta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tatjanado Da, naravno može da se šeta, s jedne strane su prodavnice, s druge strane red hotela sve do Senzo mola..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tatjanado Mislim da je ovo ulica koju prelazite da bi ste došli do plaže. Ovaj deo je slikan ispred hotela Desert Rose ali proteže se skoro do Senzo mola. Nije nešto, ali vredi malo uveče protegnuti noge, a i Senzo mol je blizu. U ovim radnjicama smo pokupovali mnogo bolje i jeftinije stvari nego u centru Hurgade...  

Znaci nije samo gola pustinja okolo?! ? da li mozda znate, kakva je procedura kada se hotel radi na upit? Ovaj hotel radi 1a, al.h mi je preko njih skup, pa sam kontaktirala w.o. Da li i u tom slucaju normalno idemo preko njih.. i jos jedno pitanjce. Da li je plaza stvarno toliko losa? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tatjanado Nisam bila u ovom hotelu, već u hotelu  preko puta njega, tako da o hotelu ne znam mnogo, ali pošto ste se raspitivali za šetnju, slika je deo šetališta koji je ulicu ispod Vašeg hotela.. Gosti ovog hotela koriste plažu Dana beach hotela koji je bio pored našeg. Ne znam kakva mu je plaža, pretpostavljan ne naročito dobra jer je u našem hotelu napravljena laguna, ali to će se verovatno javiti neko ko je koristio ovu plažu. Plaža Vam je prilično udaljena ali se koristi šatl bus što ste verovatno pročitali na sajtu agencije. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To setaliste je bilo prilicno pusto kad smo mi bili, sezona je tek pocinjala, nemam pojma kako izgleda kad ima vise turista. Plaza Dana Beach hotela, napisala sam vec, je upotrebljiva i nista osim toga. Kad se spustite do plaze, levi, bolji deo pripada Dana Beach a desni pripada Jungle aqua parku, i gosti iz Jungle koriste te lezaljke. Ulaz u vodu je tu los, sljunkovit, pa bez patika za vodu nemojte ici, a ako prosetate malo levo ulaz i nije toliko los, samo plicak do clanaka je dosta dugacak... Levo ima neki dok, ne znam kojem hotelu pripada, tamo moze i da se roni, ima korala i ribica. Ako zelite hotel sa dobrom plazom, preskocite Jungle, njegova glavna atrakcija je aqua park, a plaza onako samo usput, meni se cini da gosti iz hotela bas nesto i nisu bili zainteresovani da izlaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To setaliste je bilo prilicno pusto kad smo mi bili, sezona je tek pocinjala, nemam pojma kako izgleda kad ima vise turista. Plaza Dana Beach hotela, napisala sam vec, je upotrebljiva i nista osim toga. Kad se spustite do plaze, levi, bolji deo pripada Dana Beach a desni pripada Jungle aqua parku, i gosti iz Jungle koriste te lezaljke. Ulaz u vodu je tu los, sljunkovit, pa bez patika za vodu nemojte ici, a ako prosetate malo levo ulaz i nije toliko los, samo plicak do clanaka je dosta dugacak... Levo ima neki dok, ne znam kojem hotelu pripada, tamo moze i da se roni, ima korala i ribica. Ako zelite hotel sa dobrom plazom, preskocite Jungle, njegova glavna atrakcija je aqua park, a plaza onako samo usput, meni se cini da gosti iz hotela bas nesto i nisu bili zainteresovani da izlaze.

Hvala vam puno! Prosle godine smo bili u Sinbadu i bili smo odusevljeni. Odlican hotel, sa akva parkom, odlicna lokacija, odlicna plaza. Da li imate tako neki za preporuku, a da je slican ovom!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tatjanado Teško je naći i dobar akva park i plažu i hotel...ne volim baš mnogo da preporučujem.....dobar akva park I dobru plažu sa postepenim ulaskom bez velikog plićaka I bez korala na ulazu u vodu ima Tia, ali čujem da je zadnjih godina hotel propao, mislim da su mu skinuli I jednu zvezdicu....Možda SRMakadi, plaža I hotel su dobri, akva park nisam videla, mislim da su ga prošle ili pretprošle godine pravili....Pogledajte na sajtovima agencija hotele koji imaju akva park. Mi idemo ponovo i Desert Rose, nama je hotel dobar (više sam pisala na temi o hotelu), ima akva park iskreno ne znam kakav je nisam ni ušla u njega, a plaža je veštačka laguna...Pogledajte pa napravite uži izbor, uvek ima neko ko će reći nešto više o hotelu koji izaberete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako smo i mi izabrali hotel prosle godine... Hteli smo nekj sa aqua parkom, pa posle na Tripadvisoru pogledali recenzije. Onda je u jednom momentu za Jungle bio neki bas veliki popust, a kako je bas dobro ocenjen nismo se previse premisljali. Inace, gledali smo i ostale PickAlbatros hotele, vecina ima aqua parkove ali stvarno nemam pojma sta nude agencije. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako smo i mi izabrali hotel prosle godine... Hteli smo nekj sa aqua parkom, pa posle na Tripadvisoru pogledali recenzije. Onda je u jednom momentu za Jungle bio neki bas veliki popust, a kako je bas dobro ocenjen nismo se previse premisljali. Inace, gledali smo i ostale PickAlbatros hotele, vecina ima aqua parkove ali stvarno nemam pojma sta nude agencije. 

i kakvi su vam utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O hotelu, usluzi, hrani, stvarno sve najbolje. Aqua park je odlican. Sto se tice ostalih PickAlbatros hotela, stvarno ne znam nista osim onoga sto pise na TripAdvisoru, iako su svi jako dobro ocenjeni,. E, sad, ne znam koja agencija ga nudi, i koja mu je cena, morate dobro da razmislite sta su Vam prioriteti. Ako hocete dobru plazu, izbegnite Jungle, a ako birate dobar aquapark, onda je za svaku preporuku. I jos nesto, vidim da je jedna od "vrucih" tema probiotici i Enterofuril, mi nismo uzimali nista od svega toga, osim sto sam detetu 2_3 dana pre puta davala probiotik, ali to je kod nas praksa gde god idemo. Uvek ima dosta vode u sobi u frizideru, i za pranje zuba. A na svakom baru, ili u restoranu ima flasirana voda i oni aparati sa sokovima, a hrana, ako nisu u pitanju njihovi specijaliteti, nije zacinjena. Ne znam sta bih vise mogla da dodam, ako se odlucite za Jungle a imate jos pitanja, tu sam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25996
    Ukupno tema
    867410
    Ukupno poruka