Dejan_

Jungle Aqua Park - Hurgada

62 poruke u ovoj temi

Vladane 29 možeš li da mi kažes tvoje mišljenje koji je hotel bolji primasol(znam da si bio tamo jer sam čitala tvoje utiske o hotelu koji su u potpunosti tačni)ili jungla.Mi smo prolazili pored jungle i nekako nam je ostavio utisak da je previše pust i raštrkan za razliku od primasola gde vlada topla atmosvera i gde je prilično živo.Da li je bolja plaža u jungli tj ulaz u more nego u primasolu?

Pošto sam bio u oba hotela u razmaku od godinu dana , mogu da ti kažem da su oba dobra ali Jungle je za kategoriju bolji ne samo od Primasol titanika nego i od dosta hotela sa 5 zvezdica. Kad to kažem mislim na sve, usluga , klopa, tobogani itd. Jungle jeste malo raštrkan i velik ali zato su im sobe bungalovskog tipa i zaista su ogromne (dve spojene sobe sa kliznim vratima) , puno bazena i aqua park je zaista najveći u Hurgadi.Daleko veći izbor hrane (ja sam probirljiv pa meni ovo znači) jedino da bi pregledao sve restorane moraš puno hodati (ali zato iz svakog možeš uzeti koliko hoćeš i odneti u jedan gde sediš i na miru jesti). Prvi put su me stalno pitali da ti donesu piće koje želiš , čak prolaze i pored soba pa možeš naručiti i u sobi piće. Pogledaj T.A. ili H.C. pa ćeš videti da skoro nemaju negativnih komentara i nije slučajno da Jungle već godinama ima dobre ocene na ovim forumima i zato skoro svake godine dobija nagrade. Argus je u aprilu spuštao cene za sve hotele osim ovog.

Plaža . Primasol ima sopstvenu plažu na pustom delu mora (preko puta hotela) pored Hotela Jasmin i to nije tako loše ali imaš jedno 50 metara po plićaku do kolena da hodaš dok ne dođeš do dela gde možeš plivati (za nekog je ovo ok a za nekog je bezveze).Mini bus vozi do plaža kao i kod jungle.

Plaža koju koristi Jungle je plaža hotela Dana Beach 5* , ali se koristi (za ležaljke) samo desna strana plaže i nije ništa specijalna (veštačka uvala) ali kad ulaziš sa centralnog dela plaže ulazak je normalan , za ulazak sa bočnog dela preporučujem patikice za vodu jer ima nekog stenja u vodi (nisu korali).Za kupanje je lepše ovde zato što brzo počinje dubina i pregrađena je nekom mrežom tako da nema ni meduza.Sve u svemu ni jedna ni druga plaža nisu savršene ali su sasvim solidne i ok.

Ukupna preporuka (ako cena nije u pitanju) da je svakako Jungle bolji i veći i vredi svaku paru ali ni primasol nije loš.

Valjdasam ti pomogao oko izbora ako imaš još nedoumica pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vladane29

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li u sklopu ovog hotela postoji menjacnica i neka lokalna agencija za organizovanje izleta

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li u sklopu ovog hotela postoji menjacnica i neka lokalna agencija za organizovanje izleta

Hvala

U ovom hotelu (ali mislim da je tako u svim hotelima u Egiptu, bar gde sam ja bio) ima bankomat na kome možeš zameniti novac.I to je sasvim ok (bezbedno i dobar kurs) , nemaš potrebe juriti menjačnice , pogotovo što oni primaju i dolare i evre.

Agencija postoji takođe u okviru hotela ali ona ti nije ništa jeftinija od naših agencija.Jeftinije izlete , možeš potražiti u memši , sakali ili oko marine i tamo se takođe moraš cenkati i dobiti recimo upola jeftinije nego što ti nude u hotelu (agencija).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam jos par pitanja :), da li u sobi postoji sef tj koliko i da li se naplacuje, kao i koje je velicine, posto smo planirale da nosimo laptop od 15inch, pa da znamo, posto mo procitale na tripadvisoru da je bio slucaj kradje i da oni nisu odgovorni ako stvar nije u sefu

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U sobi postoji sef i ne plaća se.Sef nije preterano velik ali mislim da bi ti stao 15 inchni laptop (nisam 100% siguran). Ja neke vredne stvari držim u koferu koji ima dobar katanac i nikad mi nije iz njega nešto nestalo. Ovaj hotel se stvarno trudi da se ti dobro osećaš tako da su ovde svedene šanse na minimum.Lopova ima u celom svetu pa nema razloga da ih nema ni u Hurgadi.

Ove godine sam posetio deseti (ili deveti)put Egipat i ovaj hotel je na mene do sada ostavio najbolji utisak po pitanju vođenja računa o gostima hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko planira ovaj hotel u junu?dvoumim se između njega i titanika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jungle Aqua Park

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste Seagull bili u tom hotelu?preko Argusa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne , ali bio je jedan clan i da opis, a za Titanik kazu da je plaza bas losa. Jangke nije na plazi, ali ide satl bus

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine dva tri puta usli u njega da bi skupljali nase ptnike, hotel super izgleda, samo ne znam ciju plazu koristi posto spada u tzv drugu linij hotela. Predpostavljam da koristi plazu hotela Dana beach, posto dva tri hotela koriste tu plazu. E sad, u slucaju da se izjalovi hotel u koji ja zelim da idem meni je nekako zapela za oko alf leila wa leila, hotel je jako dobro kotiran na TA, cak kao 15 hotel u Hurgadi, pa sam se ubacila u ovu polemiku bas zbog toga. Da li neko zna kakva je plaza hotela Dana beach?

Pise za pismene - jeste Dana beach :) Ajde molim vas kakva je plaza, i da li je velika guzva posto vidim da vec tri hotela sigurno koriste ovu plazu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako sam citala pišu putnici da nije guzva cak i u 11h na plazi Dana beach.ja sam se bas zagrejala za ovaj hotel,naravno zbog alva parka,tj moj sin.

Aqva parka

Volela bih kad bi jos neka porodica bila u tom periodu .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno izgleda lepo, bar ono sto sam ja videla, ti ljudi koji su bili u njemu su prezadovoljni, al eto, sve se pitam da li plaza jednog hotela moze da izdrzi goste tri hotela? Hotel vam je inace jako blizu Senzo mola, tog njihovog velikog trznog centra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas lepo sto je Senzo Mol blizu,dok moji muski jurcaju po aqva parku da ja bar u shoping idem.

Nadam se da će se jos neko javiti za Jungl hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja uplatila Jungle Aqva park u junu.

Nadam se da nisam pogresila,dvoumila sam se,razmišljala i odlučila.

Idemo preko Argusa.ideli iko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka