Dejan_

Jungle Aqua Park - Hurgada

60 poruka u ovoj temi

Sjajan hotel...topla preporuka, posebno roditeljima sa decom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:smajl: Dejane ti si se vratio?

Znam da si se dvoumio izmedju Titanika i Jungle aquapark hotela, sta te je navelo da se odlucis za Jungle?

Mozes da preneses neke utiske, npr kakav je aqua park?

Da li znas da li se placa ulaz u aquapark, za nas koji smo iz drugih hotela?

Interesuje me kakve su cene hrane i pica (jer bih tamo ostala ceo dan, pa da vidim koliko bi me kostao taj samostalni izlet)?

Pozdrav :smajl:

Ooops, izvini, pomesala sam te sa nekim! A bas mi se ucinilo da je bio Dejan :smajl:

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema veze Aleksandra, ali ti mogu i ja odgovirti...mislim delimicno.

Ja sam bio prosle godine u hotelu i evo ponovo odlazim. Hotel nam je zaista prijao, tako da je porodica odlucila da idemo ponovo.

Tacno je da je zatvorenog tipa i zaista ti ne mogu reci nista o cenama, posto gosti hotela imaju All Inclusive.

Sto se tice AQUA Parka , u pravom je smislu... Zaista je odlican.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l' mogu da udju ljudi koji nisu gosti hotela!!! Koliko je hotel udaljen od novog dela Hurgade?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam upoznat ljudi sa strane mogu uci placanjem neke dnevne karte, ciju cenu zaista neznam.

Sto se tice udaljenosti kao i 80% hotela , nekih 10-15km .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozes li da mi kazes koliko si placao taxi do centra Hurgade (mislim na novi deo)???

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l' mogu da udju ljudi koji nisu gosti hotela!!! Koliko je hotel udaljen od novog dela Hurgade?

20$ kosta za goste drugih hotela(iz Albatros grupe),deca placaju upola cene,tako su mi rekli u Perla tursu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz Albatros grupe?

A da li si se raspitao kolika je ulaznica u Titanic Aqua Park?

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozes li da mi kazes koliko si placao taxi do centra Hurgade (mislim na novi deo)???

Ako se dobro secam oko 15funti (oko 2.5eur) ,mada znaju da budu bezobrazni pa traze i do 25f.

Da napomenem da za tu cenu njih ne interesuje da li je usla jedna ili 5 osoba u taxi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

20$ kosta za goste drugih hotela(iz Albatros grupe),deca placaju upola cene,tako su mi rekli u Perla tursu.

Koja je to Albatros grupa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ivana pokusacu ja da ti odgovorim na pitanje. Postoji lanac hotela "PICKALBATROS HOTEL"

Jungle Aqua je u njihovom lancu hotela, pa zato i gosti ostalih hotela iz njihovog lanca mogu korsititi (naravno uz placanje dnevne karte). Ukoliko ides prvi put u egipat i zelis siguran izbor hotela, onda ti preporucujem da uzmes bilo koji hotel iz grupe PICKALBATROS.

http://www.pickalbatros.com/hotels.htm

<h3 class="r">

</h3>

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informaciji, ali vec sam uplatila hotel Elysees, pa sam zato pitala da li mozemo da udjemo u Aqua park u sklopu drugog hotela.

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U oktobru sam isla preko argusa u hurgadu, tada je jungle aqua park bio organizovan kao jedan od izleta. nesto oko pola 10 te pokupe iz hotela i do 18h si tamo onda dodju po tebe. ako se dobro secam cena je bila 20eur tog izleta a tamo dobijes bon za rucak (hamburger ili pizza) i za pice. Ali aqua park ovaj je mnogo veci od Sindbada. i mnogo je ludo. verovatno to sve moze i u sopstvenoj reziji da se odradi za neki manji novac.

u svakom slucaju treba posetiti ovaj park

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je nego bio ove sezone?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Caos :) muz i ja smo uplatili ovaj hotelcic, idemo od 21.09 do 05.10 :) i jedva cekamo! Gledali smo Titanik pre toga, ali presudilo je to sto u Egptu ne treba samo gledati kategorizaciju hotela, vec i to koje godine je napravljen hotel, tako su nam rekli prijatelji koji su isli... Dragi je zeleo akva park u okviru hotela, steta sto nema svoju plazu, ali lako cemo mi do nje, peske/kombi svejedno je :)

Citala sam na tipadvisoru komentare i rangiranje hotela uopste, i vidim da je 7 na listi, od 163 hotela u Hurgadi :) pa smo resili da ga iskoristimo pre nego sto se pokvari! Kad se vratim pisem utiske! A ako je neko slucajno bio, ali kao gost hotela, ne samo poseta akva parku, neka napise utiske, svaki ce znaciti :) Unapred hvala! Srdana pozdrav :)

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869356
    Ukupno poruka