mary73

AERODROMSKE TAKSE, takse goriva i ostale

205 poruka u ovoj temi

Nazalost tako to ide... Zato mislim da je najbolje uplatiti aranzman 10-ak dana pred planirani datum polaska. :) I onda nema nerviranja...

Jeste da su onda sanse za zeljeni hotel, jos da je i povoljan...veoma male.

Ali jednostavno...ne moze valjda sve u jednom da bude! Heh...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li se za Argus šta, jel ostalo na 37

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene to zanima ljutko.jpg nisu nas jos zvali, nadam se da ni nece bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije Spirit povecao aerodromske takse, vec su uveli doplatu za gorivo.

Mislim da Argus to ne sme da uradi, jer su nam vec povecali 10%, a sa tom doplatom bi povecanje bilo dosta preko tog procenta, samim tim imamo pravo da dobijemo sav novac nazad, sto bih ja prva odmah i trazila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li se za Argus šta, jel ostalo na 37

Ja sam se jutros vratio iz Hurgade,aranzman sam isplatio prve polovine maja,taksu platio 33 e, niko mi nije trazio nista da doplatim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

crossbone79 pliz pisi o utiskcima ovdje ili negdje drugo,ali tvoji utisci su bas friski :bez-zuba:

mene u danas zvali iz agencije da kazu da su poskupile takse zbog tog goriva i da sada kostaju 52 eura! da treba to da platimo u agenciji....

idem za 20 dana i iskreno se nadam da nece jos nesto da poskupi do tada....:besan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tashanans, sa kojom agencijom ides?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, vec je neko spominjao da se te takse stalno povecavaju. Tako da to nije nista novo...Znaci, moguce je da ce u avgustu dostici i cifru od 100e. Ali tako nam je i prosle godine bilo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

idem sa spiritom! iskreno se nadam da u narednih 20 dana nece biti jos novih poskupljenja! :smorilo:

mada vidim da je spirit i pored ove takse podigao i ostale cijene,mada mi to i nije nesto cudno jer je sezona vec pocela....

e

toliko su mi ljudi hvalili i spirit i hotel elysse pa cu otici da se uvjerim kako je zaista :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vjeruj, neces se pokajati! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sta se dogadja sa taksama za nas koji smo sve uplatili ?

da li je Argus jos uvek na ceni 37 eu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo preko Argusa,uplatili preko subagenta iz Nisa ceo aranzman jos pocetkom aprila kada je taksa bila 34e,rekli su mi da nemam nikakve doplate

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nadamo se:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo bacih pogled,

posto se uveliko spremam za letovanje pa gledam cene i ponudu i mogu da zakljucim , kako se blizi sezona sve agencije su standardno kao i svake godine pocele da dizu cene avio taksi za Egipat ,tako da RECIMO KOD KONTIKIJA I SPIRITA JE OKO 50 EVRA za sada , kod Argusa je jos uvek 37 evra , preko WAyouta je takode 52 eura.....pocela je otimacina para ......a taxe su podlozne promeni do dana putovanja .....:(((((

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobro jutro Kolumbo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka