mary73

AERODROMSKE TAKSE, takse goriva i ostale

205 poruka u ovoj temi

da, pročitala sam to, samo ne znam hoće li i oni da guraju tu politiku dizanja cena kao i ostali?

kad sam ih pitala rekli su da neće doći do povećanja cena, a sad šta će biti kasnije, ko zna!!

niko mi ne može garantirati da će cene ostati iste....

najbolje da čim pre uplatim celi iznos aranžmana i to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da Kontiki to sebi nece dozvoliti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Follow me agenciji su takse za sada 45e.

Pre 2 godine sam isto isla u Egipat.Kada sam uplacivala aranzman(pocetkom maja) takse su bile oko 40-50e, a pocetkom jula kada smo trebali da krenemo preko 80e. U avgustu su bile 100e.

upravo tako ... cena je povecana neposredno pred nas polazak ... valjda necemo biti baksuzi i ove godine ... a koliko sam se samo odusevila kada sam videla da su takse 35€ ... bice ovo vrelo leto do polaska i pored ove zimoce :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, nadam se da necemo.....U agenciji mi je receno da se ne pamte tako niske takse, i da do 22 juna dok ja ne krenem ne bi trebalo da poskupe za vise od 10-15e.....Za sada su poskupele za 10e.

Sa druge strane cujem da ce takse od 1.juna ici na dole, ali iskrena da budem ne verujem u tu pricu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se taksi tice moramo biti spremni da ce definitvno kao i svake godine skociti kad krene top sezona a to je 1 jul

, putujem unazad par godina svako leto avionom negde tako da mi je to sada kao dobar dan jasno , prosle godine idosmo u julu u Hurgadu a u septembru u Tunis i cini mi se da jedino tad nije bilo iznenadnih poskupljenja......:P ,

a ove nek nam je bog u pomoci , al mora da se putuje ...sta da radimo kako svima tako i nama....::PPP

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne shvatam... sta treba da se desi da taksa poskupi sa 33 na preko 50e? to je poskupljenje od oko 100%

ne verujem da kerozin moze duplo da poskupi, a sto se tice evro/dolar... ako toliko evro bude pao najmanje ce biti bitna nasa avio taksa... docice do katastrofe u privredi i drugim granama.

tako da ja ne vidim realnih razloga za veliko poskupljenje taksi... osim, naravno, lopovluka !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slazem se sa tobom , reda radi velicine prosle godine taksa za egipat je bila 92 eura a za tunis 80 eura , tako da sad ne znam sta bih rekao , u odnosu na prolu sezonu takse su drasticno pale , ali mogi i da skoce......ko ce ga znati????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slazem se sa tobom , reda radi velicine prosle godine taksa za egipat je bila 92 eura a za tunis 80 eura , tako da sad ne znam sta bih rekao , u odnosu na prolu sezonu takse su drasticno pale , ali mogi i da skoce......ko ce ga znati????

Takse preko Argusa za Tunis trenutno iznose 82,5e, sad sam videla na sajtu:ljutko:.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci zelim nasem "dragom" aerodorumu i jos "milijem" Jatu da sto pre propadnu u svojoj prokeltinji i bedi zajedno sa poslovicnim postenjem i poslovnoscu agencija. Koja je to doza bezobrazluka, javasluka i ostalog to nema nigde!

Ova silina besa potice od skorog povratka iz agencije, vise je nebitno koje, sve su iste!

Pred celom putujucom bratijom svecano obecavam da necu vise dozvoliti da mi kozu s ledja skidaju i da placam porez na budale!

www. ovo i ono, rezervisem hotel, avion i sve do u zarez bude onako kako se dogovoris prvi put s nekim tamo ko kucka s druge strane ekrana....

Pa jednog dana kad svi budu morali da stave kljuc u bravu onda ce opet biti promocija "kupujte domace"!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pismenoj prepisci sa JAT-om dobio sam pismeni dokaz da aerodromske takse nisu poskupele i da su i dalje 35eur kao i da ih naplaćuje aerodrom Nikola Tesla, a da taksa od 20eur ja taksa za gorivo i naplaćuje je JAT, kao i da zbog pogrešne procene agencija gubi 2000eur po rotaciji i da sigurno na ovaj način pokušava to da prebaci na putnike. Iz ovoga se može zaključiti da je reč o prevari jer nije reč o promeni taksi nego o ceni prevoza, koju po programu putovanja ne mogu da menjaju. LOPOVI

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast Adv , ali dzaba nama da idemo da se svadjamo sa shalterushama kad one zavijaju jednu istu pricu , treba im poslati onog kineza s machetom iz kneza ako se jos ko seca te price , pa da ih on priupita za te promene cena aranzmana ,taksi i sugerisanja da NE UPLATIMO CEO iznos do 15 pre polaska u Egipat CCC

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pismenoj prepisci sa JAT-om dobio sam pismeni dokaz da aerodromske takse nisu poskupele i da su i dalje 35eur kao i da ih naplaćuje aerodrom Nikola Tesla, a da taksa od 20eur ja taksa za gorivo i naplaćuje je JAT, kao i da zbog pogrešne procene agencija gubi 2000eur po rotaciji i da sigurno na ovaj način pokušava to da prebaci na putnike. Iz ovoga se može zaključiti da je reč o prevari jer nije reč o promeni taksi nego o ceni prevoza, koju po programu putovanja ne mogu da menjaju. LOPOVI

Bravo adv. Na kakve pogresne procene misle? Sto nisu dali cene aranzmana u dolarima ili nesto drugo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pismenoj prepisci sa JAT-om dobio sam pismeni dokaz da aerodromske takse nisu poskupele i da su i dalje 35eur kao i da ih naplaćuje aerodrom Nikola Tesla, a da taksa od 20eur ja taksa za gorivo i naplaćuje je JAT, kao i da zbog pogrešne procene agencija gubi 2000eur po rotaciji i da sigurno na ovaj način pokušava to da prebaci na putnike. Iz ovoga se može zaključiti da je reč o prevari jer nije reč o promeni taksi nego o ceni prevoza, koju po programu putovanja ne mogu da menjaju. LOPOVI

koliko ja znam taksa na nasem aerodromu je 15,3€ a na aerodromu u Hurgadi oko 20€ ... po ovome sto si napisao ispada da je ukupno ipak 55€ (35 Nikola Tesla+20 Hurgada)??? nista mi nije jasno :D

Izmenjeno (Nina!)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko ja znam taksa na nasem aerodromu je 15,3€ a na aerodromu u Hurgadi oko 20€ ... po ovome sto si napisao ispada da je ukupno ipak 55€ (35 Nikola Tesla+20 Hurgada)??? nista mi nije jasno biggrin.jpg

Upravu si takse su 35EUR ukupno(Beograd + Hurgada) i to naplaćuju aerodromi, a povećanje navodno aerodromske takse od 20EUR nije za areodrome i to nije taksa. Ovde je reč o povećanju cene goriva koje oni prikazuju kao taksu, ali TO NIJE TAKSA I TO NAPLAĆUJE JAT, jer je promenjena cena prevoza, za koju je rečeno a u uslovima putovanja istaknuto da nije podložna promenama, znači FIKSNA. Pa pitam ja vas a i njih kako to JAT naplaćuje aerodromske takse kad su to dva različita preduzeća. Izgleda da se neko lepo setio da još malo pokrade ovaj narod, ali su se malo zaj....., jer je takve stvari lako proveriti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravu si takse su 35EUR ukupno(Beograd + Hurgada) i to naplaćuju aerodromi, a povećanje navodno aerodromske takse od 20EUR nije za areodrome i to nije taksa. Ovde je reč o povećanju cene goriva koje oni prikazuju kao taksu, ali TO NIJE TAKSA I TO NAPLAĆUJE JAT, jer je promenjena cena prevoza, za koju je rečeno a u uslovima putovanja istaknuto da nije podložna promenama, znači FIKSNA. Pa pitam ja vas a i njih kako to JAT naplaćuje aerodromske takse kad su to dva različita preduzeća. Izgleda da se neko lepo setio da još malo pokrade ovaj narod, ali su se malo zaj....., jer je takve stvari lako proveriti.

ali samo su jedna ili dve agencije podigle taksu za 20€ ... bar za sada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka