mary73

AERODROMSKE TAKSE, takse goriva i ostale

205 poruka u ovoj temi

Do juče u Argusu Beograd-Hurgada takse su bile 34eur, Wayout 35 eur, Perla 15,30eur(Beograd)+ 25$(Hurgada).

A danas u Argusu 37eur., Wayout 55 eur???:besan: Šta kažu ostale agencije? Ko koliko i za šta "drpa"?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvek isto kod Spirita, mada su moguće promene:

Cena aranžmana ne uključuje:

• Troškove aerodromskih taksi i doplatu za gorivo u iznosu od 36 € po osobi (iznos predstavlja cenu aerodromskih taksi na aerodromima Beograd 15,3 € i Hurgada 20,7 €). Aerodromske takse i doplata za gorivo su podložne promenama i plaćaju se po dolasku u Hurgadu, predstavniku ino-partnera. Doplata za gorivo zavisi od devijacije cene goriva i njeno eventualno uvođenje i visina iznosa ce biti objavljeno i dokumentovano od strane avio prevoznika dva puta mesečno.

• Egipatsku vizu za putnike DRŽAVLJANE REPUBLIKE SRBIJE u iznosu od 13€ i plaća se po dolasku u Hurgadu, predstavniku ino-partnera.

• Doplate iskazane u tablici.

• Obavezni „service charge“ (bakšiš) u iznosu od 14€ po osobi za sve vreme boravka, za lokalni personal pružaoca usluga na destinaciji i plaća se po dolasku u Hurgadu, predstavniku ino-partnera.

• Ostale individualne i nepomenute troškove.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja danas platio aerodromsku taxu u argusu 37 jevreja

A ako se poveca bicu obavesten da im donesem jos bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

juce sam sve platila u buduce mogu da im dam samo q...c

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

juce sam sve platila u buduce mogu da im dam samo q...c

iju :bez-zuba: sram te bilo :bez-zuba::bez-zuba: a oni mozda to i traze LOL

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SPIRIT TAKSE 36EUR, BIG BLUE 35,5EUR, JOLYY 33 EUR!!!

A WAYOUT 55 EUR:besan:!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre par minuta sam zvao Odeon world agenciju, takse su ZA SADA 51e ali ce nam 10dana pre leta javiti da li je bilo nekih izmena(da li je jos poskupelo)!!!!!:besan:

Znaci jos minimum 15e po osobi za takse!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SPIRIT TAKSE 36EUR, BIG BLUE 35,5EUR, JOLYY 33 EUR!!!

A WAYOUT 55 EUR:besan:!!!

Cekaj, videces poskupece i ostali...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,najavili su poskupljenje... :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja danas platio aerodromsku taxu u argusu 37 jevreja

A ako se poveca bicu obavesten da im donesem jos bez-zuba.jpg

ozbiljno?

ja sam bas pitala na drugoj temi da li bih morala da doplacujem taksu kad poskupi, ako bih je sad platila... znaci da bih morala :tuzni:

ali, to se bar da proveriti na aerodromu, da li cena zaista raste, ili u Argusu cak i preko taksi pokusavaju da na pokradu... sve je postalo moguce :ph34r:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako meni budu trazili doplatu aerodromskih taksi, jacu da trazim da mi prvo dostave kopiju obavestenja aerodroma o poskupljenju ili necu da doplatim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iju :bez-zuba: sram te bilo :bez-zuba::bez-zuba: a oni mozda to i traze LOL

:D:D:D pa sta da ti kazem argusu sam verovala , vec sam putovala sa njima i iskulirala sam to sto su mi tada urkali jedno nocenje jer to svi rade ali ovo poskupljenje me je totalno iznerviralo i samo to saznanje da mi je receno da ne moram odmah da isplatim ceo iznos aranzmana , nego opusteno ...opusteno i 10 posto sad plati ccc. uzas totalni!

YOS jedno pitanje MI koji smo SVE platili da li se te takse odnose i na nas ???

U TOM SLUCAJU NIJE 10 POSTO VEC VISE ??? Ukoliko nam npr jave par dana pred put tipa dajte jos 100 eura ...mislim i tom slucaju im treba oduzeti licencu i strpati ih sve kompleti u zoo vrt !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

YOS jedno pitanje MI koji smo SVE platili da li se te takse odnose i na nas ???

U TOM SLUCAJU NIJE 10 POSTO VEC VISE ??? Ukoliko nam npr jave par dana pred put tipa dajte jos 100 eura ...mislim i tom slucaju im treba oduzeti licencu i strpati ih sve kompleti u zoo vrt !

Ja mislim da cete i vi morati da doplatite za takse, negde je neko napisao juce napisao da su mu vec rekli da treba da doplati 6e, iako je sve platio, a i pise na sajtu da su takse podlozne promenama.

Inace ja bih sutra otisla da platim sve i da ih vise ne gledam, ali bas me to zbog taksi brine, ako platim sve (ukljucujuci i takse), pa oni povecaju takse na 100e, ja ne mogu da idem na letovanje, a samo cu jos izubiti na kursu kada mi vrate pare pa ja kupim eure(jer naravno za mesec dva ce dinar jos manje vredeti).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se raspitala , postoji mogucnost da nam traze jos novca za takse . Sasvim je moguce da su se izmedju sebe dogovorili da idu sa niskim cenama taksi i naprave ovaj fijuk pred put . Logicno je da ce takse da rastu u drzavi Srbiji , mislim vec me glava boli .

Sto se tice tog kursa , znam o cemu govoris prosle godine su me u Conteu opljackali izmedju ostalog i za kurs jer su tarifirali euro po kursu neke banke koja je imala mnogo manju vrednost od zvanicnog kursa . Samo se pitam do kada ce moci ovo da rade ? Uzas !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su rekli da ako sam platila sve (a jesam jos pre dva meseca) to povecanje se ne odnosi na nas.... To su mi danas rekli u Argusu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka