igor.jankovic

Tajland, viza

87 poruka u ovoj temi

razmisljam o odlasku na tajland ali u sopstvenom aranzmanu. posto vidim da je za nas (srbija) potrebna viza ima li neko ko je vadio vizu u soptsvenom aranzmanu... kakva je procedura, gde je vadio, koliko se ceka....?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencije GEA koja se bavi prodajom avio karata radi i vize za Tajland,pa pokusaj i srecno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija Travel house iz Ns-a. Vizu vade u Budimpesti i kosta 60 evra. Doneses dve slike i pasos i ne treba ti nista vise. Srecan put i lep provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hello svima,

u januaru idem na Tajland pa me zanimaju i okolne zemlje...

Da li znate nesto o vizama za Laos, Kambodzu, Vijetnam, Sri Lanku?

Ima li mozda neka zemlja u okolini za koju drzavljanima Srbije nije potrebna viza? B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao. Mislim da se viza za Kambodzu placa na ulazu u zemlju ali nisam siguran. Bio sam u Tajlandu ove godine i imas mnostvo agencija koje za pristojne pare nude prevoz i aranzmane u Kambodzi.

Izmenjeno (ljuba80)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Sri Lanku ne treba viza, bio sam u januaru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba li ti drustvo za Tajland?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bok!

jel zna netko di je tajlandska ambasada i kolka je cijena vize

fala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tajland

Ambasada

Molerova 11

454-053

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da ambasade vise nema u bgd-u.

putovao sam u decembru i meni je vizu vadila agencija preko koje sam kupovao avio karte (gea tours). vadili su je u budimpesti, a cena je bila 50 evra (1 ulazak).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Budimpesti nje ambasada i viza kosta 50eura, ako ides preko Travelhousa oni ce ti to srediti! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Viza za Tajland, ukoliko je u pitanju individualno putovanje, mora da se vadi u Budimpesti i dobija se prilichno jednostavno. Obichna formalnost. :)

Ja sam vishe puta putovao na Tajland i svaki put sam vizu uzimao preko Gea turs-a, mnogo je jednostavnije nego ici u Budimpestu a cena za jedan ulazak je 50 evra, mada je, kada vec putujete na Tajland.. posebno ako vam nije prvi put, mozda i bolje uzeti vizu na dva ili vise ulazaka i obilaziti i zemlje u regionu jer su aranzmani za Indiju, Filipine, Indoneziju, Singapur, Maleziju, Kamodzu, Vijetnam, Nepal, .... :) mnogo jeftiniji na Tajlandu! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih samo da dam neki svež info, bar što se tiče Novog Sada. Prosečna cena za izradu viza se kreće oko 50 eu, sa tim da ima onih koji besplatnu vizu za Tajland naplaćuju i 70 eu po osobi i to sa jednim ulaskom...jer "može i na više ulazaka, ali je procedura jako komplikovana" što je naravno čista glupost...Moja preporuka je da nazovete par agencija, i to onih najvećih (da ne reklamiram sad) i raspitate se...Ja sam vizu dobio za 35 eu sa dva ulaska, što je duplo jeftinije od drugih agencija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, molim vas pomagajte! Ako neko zna kako mogu da nabavim vizu za Tajvan, neka se javi! ! !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima neki google..kažu...ja ovo nađoh:

http://taiwan.visahq.com/requirements/Serbia/

:D

Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka