cile

Berlin

320 poruka u ovoj temi

Molim lepo :)

Postoji opcija kao Welcome Card. Ili da uzmes 4x dnevnu kartu. Obe se mogu dobiti na automatima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav putnici :) 

Treba mi mala pomoc oko organizaje puta. Imacemo celih 6 dana u Berlinu, pocetkom avgusta, planiramo i poseti Postdamu kao dnevni izlet. Ali sam dosla na ideju da bih mogla da odem i do Drezdena na jedan dan/jedno nocenje. 

Da li mislite da je onda 4 dana za Berlin dovoljno da se lagano obidje, i da uklopim Drezden u to ili da ipak svih 6 dana odvojimo za Berlin? 

Da napomenem da nismo ni sestra ni ja ljubitelji muzeja i umetnosti pa se tu ne bih puno zadrzavale ??

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hi! Hm, ovo je malo kontradiktorno - ako ne volite umetnost i muzeje, cemu put u Drezden? On je pre svega poznat po baroku od koga "puca".

Od 180 muzeja u Berlinu, nisu svi vezani za umetnost, tako da svakako mozete po njima provesti vreme, pa u voznji brodovima, po klubovima, otvorenim pivnicama (prvog vikenda u avgustu je Fesrival piva), radnjama (u toku su tada letnje rasprodaje), u nekoj od panorama grada, setnji kroz razlicite delove Berlina, obilasci berlinskog podzemlja, jedan dan moze da ode na filmski park... Subjektivno, 4 dana u Berlinu prodju dok trepnes.

Sve zavisi od vasih interesovanja.

Al hajde da cujemo i prave putnike, posto ja ipak ovde zivim.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zato sto volim da posetim novo mesto i setam ulicama grada, pogovoto ako je lepo. :) 

Mislim da cu odluku doneti na licu mesta kad budemo tamo, u zavisnosti kako nam bude vreme prolazilo u Berlinu i kako cemo koristiti dan. 

Hvala na odgovoru svakako. 

Kakvo je vreme u to doba, jel mnogo vruce ili pak zavisi? 

Izmenjeno (ivahlap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda bolje ostanite u Berlinu sve vreme :) Ovde ima milion lepih i zanimljivih mesta.

Sto se tice vremena, nema nekog pravila. prosle godine smo se sprzili nedeljama na 35-38c. Poneti vise letnjih stvari i mozda nesto da se "zagrne" ako zahladni na napr. 15c.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25545
    Ukupno tema
    849158
    Ukupno poruka