brada70

Vasiliki

471 poruka u ovoj temi

Da li je neko boravio u "Orange grove"?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja znam gde je, nisam boravio, ali kad nema drugih odgovora... Mogu da kažem da je na ok mestu, 800 metera od centra Vasilikija,ima parking i lepo dvorište sa klupicama , roštiljem... porodična kuća,sa nekoliko apartmana. Gazda je meštanin, ima renta kar, ima i skutere ,pa daje nešto povoljnije gostima. Pitao sam ga za cenu apartmana početkom jula, za 4-oro, tražio je 50 eur.

Bio sam u kući pored njegove dva puta, i uvek je bio popunjen, najviše poljaci, slovenci i naši...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao ljudi,

Please pomagajte, ko zna naravno

Od Januara meseca gledamo studija i vile za Vasiliki.

Saljem im mailove ali jako slabo odgovaraju na njih. Jednu sam cak i zvala i sve dogovorila preko telefona i kad je trebala da mi posalje broj racuna ( da joj uplatim depozit) vise se nije ni javila

Ta kuca nam se bas dopala jer ima i dvoriste. A i blizu je plaze

Ima li ko da preporuci neki studio?

Hvala

Ja znam gde je, nisam boravio, ali kad nema drugih odgovora... Mogu da kažem da je na ok mestu, 800 metera od centra Vasilikija,ima parking i lepo dvorište sa klupicama , roštiljem... porodična kuća,sa nekoliko apartmana. Gazda je meštanin, ima renta kar, ima i skutere ,pa daje nešto povoljnije gostima. Pitao sam ga za cenu apartmana početkom jula, za 4-oro, tražio je 50 eur. Bio sam u kući pored njegove dva puta, i uvek je bio popunjen, najviše poljaci, slovenci i naši...

u kojoj si ti kuci bio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Javi mi se na PP,pa cu ti reci za nas smestaj na Vasilikiju,da ne reklamiram smestaj,koji sam inace sam nasao,bez agencije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovde je pomenuto na desetine preporuka smeštaja, čak postoji i posebna tema koja se time bavi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,kazite mi odmor nam je od 26.08. pa me znima da li vredi u tom terminu ici na LEFKADU, idemo ja i suprug i dvoje dece.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje vreme na Lefkadi i najtoplije more je u avgustu pa sigurno sve do polovine septembra tako da ne da vredi tada da idete nego je to idealno vreme :)

Plus je i manja gužva a i manje cene.

Posle toga sve zavisi od sezone i vremenskih prilika te godine ali generalno more ostaje toplo sve do polovine oktobra. Prošle godine npr. 30.9. temperatura vazduha je bila 32 stepena a mora 23! Kao početkom jula! Ko je išao tako kasno prošao je više nego dobro.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

ovo mi je prva poruka na ovom forumu. Naleteo sam kod dve (meni nepoznate) agencije na vilu Stefanos. Pise da je na 200m od gradske plaze i 350m od centra. Da li je neko upucen da mi pomogne?

Hvala!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi prvi put idem na Lefkadu pa je sva pomoc dobro dosla. Pregledao sam ceo forum, proucio karte ostrva i kako mi se cini Vasiliki je pravi izbor jer su sve najbolje plaze na juznoj polovini ostrva.

Ako imate preporuku za neki smestaj u Vasilikiju, sajt i sl? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadamo se lepom vremenu krajem juna a do tad jedno pitanje. Gde se nalazi lekar u Vasilikiju i koje bi bilo osiguranje najpametnije uplatiti. Pitam konkretno kod koje osiguravajuće kompanije ako je neko, nažalost, morao i da koristi usluge doktora u Vasilikiju i sl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine prvi put idemo suprug i ja na Lefkadu. Citajuci komentare na forumu shvatila sam da je to pravi izbor za nas. Sta mislite o Vasilikiju kao bazi, tacnije selu Ponti?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da će te najviše informacija dobiti na temi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje vreme na Lefkadi i najtoplije more je u avgustu pa sigurno sve do polovine septembra tako da ne da vredi tada da idete nego je to idealno vreme :)

Plus je i manja gužva a i manje cene.

Posle toga sve zavisi od sezone i vremenskih prilika te godine ali generalno more ostaje toplo sve do polovine oktobra. Prošle godine npr. 30.9. temperatura vazduha je bila 32 stepena a mora 23! Kao početkom jula! Ko je išao tako kasno prošao je više nego dobro.

Poštovani, treba mi mala pomoć :happy:

Planiram letovanje na Lefkadi, našla sam sjajnu ponudu za Vasiliki (period 19-29. jul 2014.)

Pročitala sam vaša iskustva i vidim da većina kaže da je Vasiliki bolji od Nidrija što se tiče blizine plaža pa bih zbog toga i uplatila baš to mesto, ali me interesuju dve stvari

1. youtube je pun videa iz Vasilikija i koji god da sam pogledala na svima vetar duva kako šašav i jedrilice piče 100 na sat :D interesuje me da li je tako uvek, tj da li uvek ima talasa i vetra? Ili su ti snimci možda neki period proleća i jeseni...

2. idem sa dečkom pa nas interesuje kakav je gradić, da li imamo gde da prošetamo uveče, popijemo neki koktel i malo đuskamo? :D

Unapred hvala mnogo na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1. Uglavnom se ne kupa u Vasilikiju, ako idete na Lefkadu idete zbog plaža koje su manje ili više udaljene od Vasilikija. Ja sam se tu okupao samo popodne kada smo stigli.

2. Nije gradić, više mesto. Ima gde da se popije pivo, moguće i koktel, za đuskanje nisam siguran.

Na Lefkadu se ide zbog prirode, razmisli šta želite. Razmotri i glavni grad...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani, treba mi mala pomoć :happy:

Planiram letovanje na Lefkadi, našla sam sjajnu ponudu za Vasiliki (period 19-29. jul 2014.)

Pročitala sam vaša iskustva i vidim da većina kaže da je Vasiliki bolji od Nidrija što se tiče blizine plaža pa bih zbog toga i uplatila baš to mesto, ali me interesuju dve stvari

1. youtube je pun videa iz Vasilikija i koji god da sam pogledala na svima vetar duva kako šašav i jedrilice piče 100 na sat :D interesuje me da li je tako uvek, tj da li uvek ima talasa i vetra? Ili su ti snimci možda neki period proleća i jeseni...

2. idem sa dečkom pa nas interesuje kakav je gradić, da li imamo gde da prošetamo uveče, popijemo neki koktel i malo đuskamo? :D

Unapred hvala mnogo na odgovoru!

Za vas je vise onda Lefkas ;)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895476
    Ukupno poruka