brada70

Vasiliki

472 poruke u ovoj temi

U devet sati krenuli smo u Nidri....Tada je došla nova smena...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se V.jako svideo jos pre svih prica :-) A sada jos vise :-) I uopste ne bih morala puno od njega da se udaljavam, da bih uzivala u moru ;-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

20170606_083613.jpg

@sandraivlada

Jel ste pitali koja ja cena za ovaj Ionian Princess brodic? Ovaj je isti za koji sam kupio karte lani (mislim bile 14 evra jedna), ali putovanje je bilo otkazano zbog kise. Lani vozili Katsiki - Egremni - Agiofili, vidim sad da su ostale samo 2 plaze (sto je super).

Ove godine idem opet na Lefkadi 3 dana, hteo bih da obidjem Egremni konecno...

Izmenjeno (STEALTH)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre bih rekla da ste vi uplatili kartu za izlet tri plaže. Ovo nije to...Ovo je taxi brod do Egremni ili Porto Katsiki plaže...Dodje po vas kao onaj za Agiofili...

I šta nisam ispunila iz svog plana za Lefkadu 2017 godine..

Nisam otišla na Amouso plažu...Negde sam pročitala da liči na Mermernu na Tasosu...Zato sam htela...Mermernu sam opisala na forumu Limenas i Plaže na Tasosu detaljno..Bila sam prošle godine u junu...

Na Amouso plažu može plivanjem ko je dobar plivač sa Agiofili plaže...Ide se levo, tj. pliva se levo gledano ka moru...Nije daleko videla sam sa broda...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pre bih rekla da ste vi uplatili kartu za izlet tri plaže. Ovo nije to...Ovo je taxi brod do Egremni ili Porto Katsiki plaže...Dodje po vas kao onaj za Agiofili...

 

 

To je taj brod za koji pricam, isti je brod, video sam ga svojim ocima. Bio u Vassiliki licno po pare kada su otkazali putovanje, ali je ispalo da moraju da mi vrate iz agencije (u Nidriju, gde sam i platio). Imam i isti/slicni pamflet. 

Cak sta vise, na sajtu stoji da ide i do Gialos, ali valjda su otkazali to.

http://lefkascruises.com/ionian-princess/

edit - ja sam bio u krivo, NIJE isao do Agiofili. Sada citam @Miki 1313 post, postavljen 29 avg 2016

Brod se zove Ioanian Princess, krece u 10.00 sati, cetiri puta nedeljno iz Vasilikija. Karta moze da se kupi i uvece na setalistu u marini. Cena je 15 evra, ide se 1.15 min do Egremnija, gde se boravi 2 i po sata, pa 10 min do PK gde se boravi 2 sata i onda nazad. Napomena - ko ne podnosi najbolje ljuljanje broda moze i da propusti ovu turu. Meni je bilo ok, nekima i nije, posebno je ljuljanje veliko kada se dodje na jugozapadni rog ostrva, kod svetionika.

Problem sa istom turom iz Nidrija je sto se putuje duze i sto se ide na Agiofili gde otpadne jos sat - sat i po. Zbog toga je boravak na Egremniju kraci. Mi smo iz nepoznatog razloga bili na E tri sata i duze, sto nam je i odgovaralo.

 

Izmenjeno (STEALTH)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pre bih rekla da ste vi uplatili kartu za izlet tri plaže. Ovo nije to...Ovo je taxi brod do Egremni ili Porto Katsiki plaže...Dodje po vas kao onaj za Agiofili...

I šta nisam ispunila iz svog plana za Lefkadu 2017 godine..

Nisam otišla na Amouso plažu...Negde sam pročitala da liči na Mermernu na Tasosu...Zato sam htela...Mermernu sam opisala na forumu Limenas i Plaže na Tasosu detaljno..Bila sam prošle godine u junu...

Na Amouso plažu može plivanjem ko je dobar plivač sa Agiofili plaže...Ide se levo, tj. pliva se levo gledano ka moru...Nije daleko videla sam sa broda...

Mi smo ovom plažom bili veoma razočarani. Na ulasku je baš veliko i oštro kamenje, suprug je čak pri ulasku isekao fino taban na jedan od njih.

Opet,ukusi su različiti, ali meni je bilo žao što sam jedan dan uzaludno potrošila na nju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos sam htela da obidjem Spartohori i Spiliu na ostrvu Meganisi i da predjem trajektom u Fiskardo na ceo dan na plaže Foki i Embilisi...Izletnički brod nije stajao na Meganisiju, a trajekt za Fiskardo ide iz Nidrija...Za one iz Vasilikija bez auta nezgodno je vratiti se autobusom iz Nidrija u slučaju prelaska na Kefaloniju na ceo dan, jer je zadnji autobus dosta rano...Biče to izmedju ostalog  razlozi zbog kojih ću se vratiti na Lefkadu treći put...

Izmenjeno (sandraivlada)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Na izletu Jonska ostrva plivali smo samo na Porto Katsikiju.....Kapetan je skratio plivanje a duže smo se zadržali u Fiskardu..Brod se zove Katarina...Na Itaki je ponudio plažu do koje se pešači pa nismo išli zbog malo vremena koje smo imali....

Povratak je izgledao ovako..U devet sati kada je došla nova smena tim autobusom smo otišli u Nidri...Stvari su bile u autobusu a mi smo imali slobodno vreme u Nidriju do 15,3o kada smo krenuli....U vili Vagelis koja je inače super mogli smo koristiti bazen, tuš toalet, bar...Odlično...

 

Ovo za povratak je ok, mada je lepo da se posl.dana moze i okupati, ako se ide busem, a u Nidriju nije bas za kupanje, sreca u taj vodopad ;-)

Mi smo se na tom izletu kupali i na P.K. i na Skorpiosu i na Itaki, iako je bila plaza malo dalje, ali vredi jer je jako fotogenicna, a voda bas toopla ;-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam se kupala kad sam išla na izlet jonska ostrva brodom Nidri star ...Ovo je brod Katerina...Mi smo išli sa organizovanom grupom Čeha i Rumuna..Brod nije veliki i nije pretrpan...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

To je taj brod za koji pricam, isti je brod, video sam ga svojim ocima. Bio u Vassiliki licno po pare kada su otkazali putovanje, ali je ispalo da moraju da mi vrate iz agencije (u Nidriju, gde sam i platio). Imam i isti/slicni pamflet. 

Cak sta vise, na sajtu stoji da ide i do Gialos, ali valjda su otkazali to.

http://lefkascruises.com/ionian-princess/

edit - ja sam bio u krivo, NIJE isao do Agiofili. Sada citam @Miki 1313 post, postavljen 29 avg 2016

Brod se zove Ioanian Princess, krece u 10.00 sati, cetiri puta nedeljno iz Vasilikija. Karta moze da se kupi i uvece na setalistu u marini. Cena je 15 evra, ide se 1.15 min do Egremnija, gde se boravi 2 i po sata, pa 10 min do PK gde se boravi 2 sata i onda nazad. Napomena - ko ne podnosi najbolje ljuljanje broda moze i da propusti ovu turu. Meni je bilo ok, nekima i nije, posebno je ljuljanje veliko kada se dodje na jugozapadni rog ostrva, kod svetionika.

Problem sa istom turom iz Nidrija je sto se putuje duze i sto se ide na Agiofili gde otpadne jos sat - sat i po. Zbog toga je boravak na Egremniju kraci. Mi smo iz nepoznatog razloga bili na E tri sata i duze, sto nam je i odgovaralo.

 

Blago vama,nama su preko agencije Balkan fun uzeli pare unapred obećavajući super provod na brodu i plaže,a u stvari samo smo se na Egremni plaži kupali oko sat vremena,Porto Katsiki smo samo gledali u daljini i jeo sam sebe dok sam gledao sa broda sve te ljude na plaži a naš brod nije mogao da pristane.Inače brod se zove Macedonian boat,tako nešto.U svakom slučaju cimanje zarad samo te jedne plaže,preskupe Fiscardo luke,i nekih pecina iz 2 sv rata koje su bile dosadne.Posle sam video puno bolje ponude u Nidriji gde te brod vozi na tri plaže i gde je zadržavanje vece,ali kad ste ko stado među ovcama pa gde svi tu i vi,tako na kraju ispadne. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je bio clan Miki 1313, ja jos nisam obisao Egremni :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari forumaši , molila bih za malu pomoć :) dolazimo u Vasiliki početkom jula ali bismo noćili usput pošto krećemo jakoooo umorni , treba nam preporuka za smeštaj u Metsovu ili ako je negde neko noćio usput i ima iskustvo neka podeli , bili bismo zahvalni jako,pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka