brada70

Vasiliki

472 poruke u ovoj temi

Izvini. Bilo je jače od mene.  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago tebi! Lepo sunčano vreme.

Ispod Olimpa pljušti kiša.  

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Red voznje...

 

20170528_063720.jpg

20170528_063732.jpg

20170528_063748.jpg

Vazi od 01. maja do 31. avgusta...

Izmenjeno (sandraivlada)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Agiofili smo išli peške..Brodići još ne rade...Dan je bio lep i sunčan...Voda je hladna,ali je bilo i kupača. Ja sam ponela dušek što se pokazalo kao pun pogodak...Pred kraj dana je voda bila podnošljiva tako da smo i plivale...Na plaži nije bilo gužve i brodova...Ljudi taman koliko treba da ne bude baš pusto...Predivna boja, providno dno, ribice...Exstra...

Pred kraj dana je počela kiša...Pešacenje je zahtevno, ali ne previše pošto nije prejako Sunce...

Imali smo info sastanak..Vodič je odličan...Sve instrukcije smo dobili precizno i opširno isto kao i detaljan opis odštampan kako doći do najboljih plaža i šta vredi videti...Za izlete čekamo da se usaglase kapetani koji su se juče i fizički obračunavali u svom poslovnom razgovoru..To nam je rekao vodič..Za sada predložene cene su skuplje nego u sezoni...Recimo, predlog je da izlet oko jonskih ostrva bude oko 35 evra...Videcemo, ali ćemo najverovatnije podeliti troškove iznajmljivanja na jedno tri dana...Za sada bi cena bila oko 75 evra za tri dana, a oko 120 za pet dana...

Bicikl je oko četiri evra....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neka slika setalista :-)? Jeste li sedeli u nekom kaficu, restoranu?

Hocete li potraziti one uvalice koje je spominjao Lunjo :-)?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vreme je sve lepse...Vetar pirka, ali po danu i prija...Smestajem smo zadovoljni...Danas su nam pospremili sobe i promenili peskire..Sve je ok...Internet bi mogao biti bolji...Uglavnom ga hvatamo oko bazena....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sandraivlada kakva je situacija tamo u tvojoj vili? posto ja idem u onu pored georges studios.. nadam se da se nismo zeznuli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

20170528_110622.jpg

Prvi put, kada sam na nekoj slici videla Agiofili, ovakva je bila slika i ja sam se naivno ponadala, da ce me to docekati i u avgustu. :D

Ali, nema veze, uzivajte bar vi u toj privilegiji, kad nije prepuna.

Jel moze da se kupa opusteno ili je ipak malo brrr?

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka