brada70

Vasiliki

472 poruke u ovoj temi

Greskom sam ovde napisala post.Omasila sam temu

Izmenjeno (lidija22)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate da iznajmite suncobran i dve ležaljke,čini mi se da je cena bila 7eura.A koliko se sećam,prirodni hlad je bio samo popodne odmah pored stepenica,tako da je suncobran neizbežan.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Katja77 Hvala na brzom odgovoru. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da obavestim da će 99,9% biti gotovo do početka sezone novo šetalište uz plažu.Tako da će Vasiliki sad biti još divnije mestašce :) Pozz

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci o vili Liotrivi?Hvala unaped :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine prvi put u Grcku , preporuka je bila Lefkada , izabrali Vasiliki i smestaj u Heras Garden . Sami nasli smestaj preko nekog njihovog sajta - rezervisali 20 jul .Ima li ko kakvo iskustvo sa ovim smestajem .(Porodica sa dvoje dece 10 i 14 godina ) 

Izmenjeno (neofit)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,ne znam da li je kasno da javim utiske o vili Liotrivi,ali evo za svaki slucaj.. Vila ima odlican pogled na zaliv,sve sobe su koliko vidim okrenute ka moru,gazda je mladji covek koji zivi tu pored,ljubazan je i izlazi u susret u vezi bilo kakvih problema.. Ispred kuce je veliki privatni parking,sobe su ciste,kupatilo u mom studiu mozda malkice malo,ali moze da prodje..Kreveti udobni.. Sve u svemu smestaj je skroz dobar.Trenutno ovde odsedaju gosti iz Rumunije i Madjarske ako to nekoga zanima..Do setalista ima minut hoda :D Ako vas jos nesto zanima tu smo..Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@blackcat 

obzirom da se na forumu retko pise o vasilikiju molim vas da nam napisete neke utiske o samom mestu i plazi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,evo malo o Vasilikiju..Lep mali grad,miran bez buke i preteranog provoda.. Svodi se na lepo setaliste i odlicne taverne. Ima tu i kafica naravno,ali vec oko ponoci sve utihne(barem ovih dana,ne znam kako je u spicu sezone).Plaza nije nista posebno,ali plitka je voda,pa za decu mozda i nije lose.  Malo je vetrovit grad,pa ima dosta skola za wind surfing i slicne stvari..Sve u svemu za bazu je odlican,plaze su blizu i put do njih je dobar.. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li se sta za preporuciti , restoran , prodavnica , plaza .. znate li mozda sta o smestaju u Heras Garden apartmanima 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa u principu nema ovde bas nesto da se preporuci,sve je lepo,hrana je bila dobra gde god smo seli,treba proveriti svaki market,cene su razlicite..Od plaza svakako preporuke idu za Egremni,Gialos(deo plaze sredjen,ali ogromna je i vecim delom pusta,pa ko voli privatnost odlicna je),Porto kaciki,Katisma i super je Agiofili koja je i blizu Vasilikija.. Heras Garden sam video,izgleda odlicno,ona je iznad magistrale,kada se krene ka plazama,malo je u brdu,tako da ima odlican pogled na more... Pozdrav

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neofit,
Ja imam nesto sto bih preporucio....Pica sa gamborima u piceriji u levom kraju Vasiliki (gledano ka moru)....Nije skupa ali je VRH !!!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na preporukama , poslusacu vas !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze mala pomoc oko smestaja u Vasilikiju?

Dolazili bismo 20. jula na 10 dana. Interesuje me koliko bi cena apartmana-sobe mogla da izadje po danu za dvoje.

Vasiliki bi nam bio samo baza za obilazak ostrva i lepih plaza,ali treba i uvece da moze da se proseta cisto malo i sedne na pice. Da li je ovo ok izbor mesta za ovo ili da gledamo gore Agios Nikitas i oko glavngo grada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo u Vasiliki 15 jula autobusom. Hteo bih da znam jel ima kombije koji idu do Porto Katsikija i ako ima koliko bi to stalo?

Hvala puno unapred :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka