brada70

Vasiliki

472 poruke u ovoj temi

Upravo mi je poslao da nas dogovor ne vazi. kao 30e je za sve, i to mi je drsko napisao cekam da otkazete.. Sokirana sam... da li neko ima preporuku za neki drugi smestaj?... :(

Ja sam danas otkazao rezervaciju tu ..http://www.vasilikiwave.gr normalan smestaj WC,A/C, TV, WI-FI trazio je 35e za dvoje za 03.08 mislim da kasnije bice jeftinije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam danas otkazao rezervaciju tu ..http://www.vasilikiwave.gr normalan smestaj WC,A/C, TV, WI-FI trazio je 35e za dvoje za 03.08 mislim da kasnije bice jeftinije

Kaze da me neko oncikario ovde, tako da se iskljucujem sa foruma... Hvala, sada cu pogledati ovaj smestaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno nema smisla da si zbog nekog drugog izgubila smestaj, ne kapiram sto to ljudi radi! Steta sad moras dalje da trazis !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno nema smisla da si zbog nekog drugog izgubila smestaj, ne kapiram sto to ljudi radi! Steta sad moras dalje da trazis !

:(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kaze da me neko oncikario ovde, tako da se iskljucujem sa foruma... Hvala, sada cu pogledati ovaj smestaj...

Bez uvrede, ali sami sebi ste napravili problem...

Pretpostavljam...

Neko je spominjao tvoju cenu, kako je tvoja manja a njemu veca i Grk se iznervirao pa svima po 30e...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve to veze ima da li se neko pozivao na tu nižu cenu koju je dao? Ko ga je terao da tako dogovori? Po meni je to čist bezobrazluk da ti neko tako otkazuje smeštaj. Verovatno je dobio mnogo upita zbog besplatne reklame pa sad misli da može da radi šta hoće.

Ja bi otkazala smeštaj i poslala celu email prepisku sa prijavom turističkoj policiji (sa nadom da će nešto da preduzmu...).

Dosta članova foruma piše gde su rezervisali / gde borave i po kojoj ceni pa se nikad ništa slčno nije desilo.

Izmenjeno (Calypso)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nema veze, kazem pretpostavljam da je tako..

Slozio bih se sa tobom i ja bih ga namerno penalio za bezobrazluk..

Samo ne znam kako se zove Grcko udruzenje turistickih agencija ili kako se vec zove...

Mislim kao sto je kod nas YUTA...

I da li se vrse prijave na taj nacin ili sto kazes ta ,,turisticka policija''?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bez uvrede, ali sami sebi ste napravili problem...

Pretpostavljam...

Neko je spominjao tvoju cenu, kako je tvoja manja a njemu veca i Grk se iznervirao pa svima po 30e...

Zbog cega bih ja bila kriva? Mi smo se dogovorili, nije naveo da je cena tajna i da treba da cutim o tome. i posle mesec dana salje mi: ,,Madam I created published the Special price for you

for this reason if you come to my studios the price is some on the my site 30 euro per day.forgotten 22 euro per day

30 euro for any one. Otherwise wait for an answer cancel reservation

Apostolis,,

Ja ga pitam zbog cega, a on ,,After many e-mails calling discount we arrived 22 Euro for you.You said it to all your friends.

now all these We want price some anawho wants 22 euro.for this reason who wants to stay my studios

pay 30 for 2 persons

and for you 30 euro per day finish discount.if not thou cancel reservation.

Apostolis,, Da li i dalje smatrate da je moj dugacak jezik kriv?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da ne mislim da si ti kriva, u sustini on je ispao dzukac, ali koliko vidim iz njegove poruke ispada tako da svi koji su mu slali upit trazili su cenu od 22e, i to ga je izrevoltiralo..Ali opet to je njegov problem, ne moze tako da se ponasa.

U celoj prici,najveci problem je njegova neprofesionalnost, i tu se prica zavrsava.

Trazi drugi smestaj, imas kod Calypso link sa dosta smestaja, salji sutra svima upite naci ces sigurno nesto...

Opusteno bez nerviranja ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju oni turističku policiju - LINK ;)

Tu piše, relativno šturo, za šta su oni nadležni. Malo lepši tekst OVDE

Ovde su telefoni - LINK

Ma ima smeštaja sigurno. Možda ne baš po toj ceni ali možda je ovako i bolje. Sad je dobio totalno negativnu reklamu. Ja kod takvog prevaranta nikad ne bi otišla.

Izmenjeno (Calypso)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih da se mesam,jer sam se divno proveo kod Apostolisa,ali mislim da se bas to desilo sto je Nick 034 napisao....Znajuci nas narod,cim je neko prvi objavio da je dobio za 22 e,svi su ga stisli,i na njegovu vecu cenu verovatno reagovali sa ' kako ste njima mogli dati za 22 e,a meni necete...',i to ga je naljutilo...e sad,njegova reakcija svakako nije bila primerena,dizanje dogovorene cene nije lepo,ali mislim da je samo to i mogao da uradi-sad je svima 30 E,pa izvolite....A iskreno,ono vredi 30 E bez razmisljanja,a mislim da smo 'sami sebi skocili u stomak' bez potrebe...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neću ni ja da se raspravljam ali mogao je da ispoštuje dogovor kao svaki dobar i pošten gazda.

Ovako sutra može nekome da da "Special price" od 30 evra pa kad ljudi navale po preporuci kaže, e sad nije 30 nego 35 npr.i to nedelju dana pre polaska.

Sećam se i da su ljudi prošle godine pisali da su našli tako jeftin smeštaj u Kalamiciju pa su i drugi dobili isto tako dobre cene ( i ko zna koliko njih koji su isto pročitali na forumu) i niko se nije javio da je imao bilo kakvih problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju oni turističku policiju - LINK ;)

Tu piše, relativno šturo, za šta su oni nadležni. Malo lepši tekst OVDE

Ovde su telefoni - LINK

Zlu ne trebalo, ali moze da bude od velike pomoci ;) :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas da mi objasnite put kolima iz Vasilikija do Agiofilija. Koliko traje pešačenje nakon parkinga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekih 500 do 800 metara pesaka na dole , a posle kad se vracate naravno na GORE :]

Imas put iz vasilikija do Agiofili beacha sve je lepo obelezeno to je neasfaltirani put losiji malo ali samo lagano!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka