brada70

Vasiliki

472 poruke u ovoj temi

Pa možda sam bio prestrog,nije baš tako.

Ja sam bio jednom u Nikitasu, pa sam posle ipak išao dve godine u Vasiliki.

Plaža je kamenita-većim delom, malo u Pontiju ima peska, i tu je ok plićak za decu,ali je tu i gužva.

Gradić je je mali,ima svega, prodavnica,kafića,dve-tri igraonice-sve što je nama potrebno, ali bi moglo šetalište da bude i duže.

Vrlo je blizu popularnim plažama na zapadnoj strani, najbliži je Gialosu , Egreminiju, mada prijatelji koji su bili u Nikitasu su stizali u isto vreme kad i mi, a kretali smo zajedno( možda par minuta posle nas, ali ništa bitno)

Ja sam prve godine bio oduševljen Vasilikijem, druge je bila veća gužva, pa sam se smorio.

Po cenama smešteje jeste jeftiniji od drugih mesta na obali.

Evo sad sam se malo dopunio, pa će se možda lakše odlučiti.

Ja ću svakako ići opet u Vasiliki, ali ću napraviti pauzu od godinu,dve, mada sam imao jako povoljan smeštaj, jeftin a dobar, i taman je odgovarao našim potrebebama -dvoje odraslih i dvoje dece- odvojene sobe,dvorište,velika kuhinja i wc, van gužve...

Izmenjeno (shonebg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ces ovako da mi pomazes, nemoj molim te! :nesvest: Ja sam se nadala nekim konkretnim utiscima, a ne sve je "onako". :blink: Mada. ako je sve tako lose, cemu onda odlasci tamo dve godine za redom? :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo ti uplati Nikitas i uzivaj ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VASILIKI je najbolja baza, klopa je neverovatna meni tamo, uvek sam svracao tamo na klopu kad idem iz nidrija i kad se vracam sa katsikija!! Sad za smestaj ne znam, meni je Vasiliki najlepsi gradic na ostrvu, inace meni se ne svidja Lefkas :]

Takodje i Ag.Nikitas nije lose mesto za smestaj na Lefkadi, ali je Vasiliki tu best ali je i malo skuplji!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da biram samo mestasce, ja bih uvek pre izabrala Vasiliki od Ag. Nikitasa. Vece je, ima onaj lep deo sa tavernama i kaficima pored mora, gde je divno sedeti kad upekne, a i uvece, pogotovo u avgustu. Ali, lepe plaze su dalje.

Nikitas mi nije nesto, ali tu je Milos, a i Katizma, a i druge plaze su blize. I Lefkas, koji je meni super.

Tako da zavisi ko sta hoce. Inace, Vasiliki jeste povoljniji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro veče i pozdrav svima. Da li neko ima informaciju o Kyma studios http://www.kymastudi....com/index.html ? Bilo kakve informacije će biti od koristi. Doboli smo solidnu cenu pa da znam da li da rezervišem.Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan.

Ukoliko je neko boravio u nekom od apartmana (studija) Vasilliki blue http://www.vasilikiblue.gr/srb/ mogao bi da me uputi u detalje oko smeštaja i grada uopšte (gde je pekara, prodavnica itd.). Kuća je kod luke i rezervisali smo petokrevetni studio.

Hvala i pozdrav.

:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam prosle godine u Vasilikiju i bio sam odusevljen. Po meni je bolje mesto kao baza od Nikitasa.

Prvi dan smo bili na lokalnoj plazi i u tom trenutku sam bio odusevljen, vec popodne Agiofili, a onda svaki dan zapadnu stranu ostrva i sve plaze obisli. Mislim da je bolji put od Vasilikija do npr Porto Katzikija, Egremni i sl, nego iz Agios Nikitasa.

Sto se samog grada tice, za mene sasvim dovoljne velicine, ima restorana, dobrih marketa, igraonica za decu, prodavnica sa suvenirima, svega. Za setnju od pola sata - sat uvece se obidje celo mestasce, svaka ulica.

Bio sam i u Lefkasu i nije mi se dopao, klasicna je Budva, guzva na svakom koraku. Vasiliki je ipak veci od Nikitasa a dovoljno miran gradic.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da da ni meni se nije dopao Lefkas nikako, Nidri mi je pet puta lepsi, ali definitivnoi Vasili najbolji i najlepsi! Em ti je bolji put do glavnih plaza, em blizi, em imas agiofili tu blizu, tako je najbolje ici tamo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajno,bas mi je drago da tako mislite,jer sam u danu kontaktirao vlasnika apartmana,i sve se dogovorili u 2 maila....Ako jos neko slucajno ide u tom periodu,eto prilike da zajedno putujemo,ipak je put dugacak...mi krecemo 19.6....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace smo uplatitli Apostolos apartmane koji su 30 m od Ponti plaze(navodno pescane)..Nijedan komentar nisam nasao o ovoj vili,presudile su slike,i cena koja je primamljiva,i jasno gazda koji me je 'kupio' sa 2 maila...ako nesto neko zna,ili je cuo o ovom smestaju,bio bih mu zahvalan :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace smo uplatitli Apostolos apartmane koji su 30 m od Ponti plaze(navodno pescane)..Nijedan komentar nisam nasao o ovoj vili,presudile su slike,i cena koja je primamljiva....

Ako nije tajna koju cenu ste dobili i za koji period? Meni nudi trokrevetni od 04-14.08. za 50e, a redovna cena je 60e (bez cenkanja).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 20-30.6. 35 e dan...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 20-30.6. 35 e dan...

hvala na brzom odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

do 25.6. je 30 e dan,od 25.6. je 40 e dan,pa sam uzeo pola/pola,i to izadje 35,s tim da ce mi dodati jos jedan krevet gratis,jer kaze gazda da ima prostora...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka