brada70

Vasiliki

472 poruke u ovoj temi

zeleo bih da krajem juna idem u Vasiliki.Da li neko ima da mi preporuci neki apartman.Ide nas troje.Takodje nasao sam preko neta i apartman u Agios Nikitasu apartman Myrto,pa me interesuje da li vredi ici na to mesto

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zeleo bih da krajem juna idem u Vasiliki.Da li neko ima da mi preporuci neki apartman.Ide nas troje.Takodje nasao sam preko neta i apartman u Agios Nikitasu apartman Myrto,pa me interesuje da li vredi ici na to mesto

Što se tiče Vasilikija, ne znam baš šta da ti kažem. Porto Katsiki i Egremnoi jesu blizu, ali je sve ostalo daleko, uključujuči i Lefkas i Ag. Nikitas. Bila sam prošle godine i mogu ti reći da ne bih izabrala da mi to bude baza, ima i boljih lokacija. Agios Nikitas je, po meni, daleko bolji izbor. Kada sam prošle godine pravila izbor smeštaja dobila sam upravo taj i savet i veruj mi, bili su u pravu. Ja sam izabrala Kathismu i ponovo bih, nisam se pokajala, ali je i Nikitas extra lokacija. Myrto se i meni jako svideo, ali je cena bila poprilično visoka, pa smo se odlučili za Libre na Kathismi. Međutim, na licu mesta sam shvatila da bih sa Myrto pogrešila. Prvo, bio je značajno skuplji, a drugo, nekako je in the middle of nowhere, apsolutno nigde se ne može bez auta. Nije to realno daleko, ali je u brdu, pogled fenomenalan, ali popeti se poprilično teško. Pogledaj na Google Earth i maps (ovde mislim da ima baš ucrtan Myrtle). Imaj u vidu da se sa glavnog puta ka Lefkadi odvaja ulica ka plaži Ag. Nikitas (na Google Earth postoji sličica Budget rent-a car), to je nizbrdica do mora nekih 300-350m otprilike, i to je ujedno centar Ag. Nikitas. Idealno je tu negde naći smeštaj. Malo dalje niz put ka Lefkadi postoji odvajanje desno u brdo i posle skretanja ima još nekih 250-300m do Myrto apartmana. Vidi se sve super na Google maps. Sve u svemu, ok lokacija, lepo jeste, mislim da je Grk vlasnik oženjen italijankom pa ima i taj style touch, fenomenalan pogled, ali bez auta ne možete ni na plažu, ni do restorana, prodavnice, bilo gde.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala lady m na odgovoru.Nekako mi se cini da je Vasiliki odlicna baza.Dnas sam dobio ponudu za studio Sofiu pored Vasilika za 30e.Voleo bih da mi neko da komentar o ovom smestaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala lady m na odgovoru.Nekako mi se cini da je Vasiliki odlicna baza.Dnas sam dobio ponudu za studio Sofiu pored Vasilika za 30e.Voleo bih da mi neko da komentar o ovom smestaju.

Ako je u pitanju Sofia u Pontiju, 1 km od Vasilikija (sad videh na netu), mislim da je 30 eura odlicna ponuda. Nisam sigurna da bi na nekom drugom mestu na Lefkadi uspeo da dobijes takvu cenu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili u Vili Angela, Vassiliki kraj avgusta, pocetak septembra i dobili smo ponudu za 13 noci ukupno 380 evra...sto mislim d anije lose.Uplatili smo avans, nadam se da nece biti problema i da ce nas cekati apartman kad stignemo:) Sa Grcima se nikad ne zna;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas sam uplatio za Sofiu Ponti od 20.05/02.06. ukupno 360e.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas sam uplatio za Sofiu Ponti od 20.05/02.06. ukupno 360e.

Nesto mi nije jasno, da li si ti vec na Lefkadi ? Malo sam se zbunila posto je 20 maj odavno prosao :unsure:

U svakom slucaju i mi smo uplatili isto vilu Sofia od 12 jula, mada nam nesto nije sigurno letovanje. Jel mozes molim te da nam preneses svoje utiske sto se tice smestaja, mesta, da li u okolini ima nekih prodavnica i sl.

Izmenjeno (maca...)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Beogradu sam a idem 20.06.Kada se budem vratio a to je negde oko 05.07. napisacu utiske.Neznam na sta si mislila kada si rekla da nisi sigurna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Beogradu sam a idem 20.06.Kada se budem vratio a to je negde oko 05.07. napisacu utiske.Neznam na sta si mislila kada si rekla da nisi sigurna.

Nemoj da brines nije nista u vezi smestaja, nego su ispali neki neocekivani problemi oko odmora moga verenika, zato sam to napisala. Trebalo bi i to da se resi tokom sledece nedelje pa ce mo videti, sta ce mo i kako ce mo. Mada bila bih najsrecnija kad nista ne bi smo morali da menjamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj da brines nije nista u vezi smestaja, nego su ispali neki neocekivani problemi oko odmora moga verenika, zato sam to napisala. Trebalo bi i to da se resi tokom sledece nedelje pa ce mo videti, sta ce mo i kako ce mo. Mada bila bih najsrecnija kad nista ne bi smo morali da menjamo.

Maco molim te kazi mi koliko su vama naplatili vilu Sofia i za koliko dana u julu. Posto i mi isto idemo u julu

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Maco molim te kazi mi koliko su vama naplatili vilu Sofia i za koliko dana u julu. Posto i mi isto idemo u julu

Pozz

45e dnevno za tri odrasle osobe od 12 jula do 22 jula, dakle za deset dana. Mogu samo da kazem da su mi oni dali najnizu ponudu, a smestaj deluje sasvim pristojno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

45e dnevno za tri odrasle osobe od 12 jula do 22 jula, dakle za deset dana. Mogu samo da kazem da su mi oni dali najnizu ponudu, a smestaj deluje sasvim pristojno.

[/quote

Nama je dnevno za dve osobe 40e, s tim sto smo mi uzeli 7 noci i to od 03 jula do 10 jula. Videh tu na forumu da je nekima davao jeftinije sada, pa me je zanimalo koliko je vama uzeo jer smo onda komunicirali.Hvala

Pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je dnevno za dve osobe 40e, s tim sto smo mi uzeli 7 noci i to od 03 jula do 10 jula. Videh tu na forumu da je nekima davao jeftinije sada, pa me je zanimalo koliko je vama uzeo jer smo onda komunicirali.Hvala

Pozz

Za dve osobe je uvek najskuplji smestaj, ispada da u nasem slucaju treca osoba placa samo 50e vise za 10 dana, malo nema logike ali je tako. Inace cim je jun u pitanju ili septembar uvek je cena niza, naravno u zavsinosti koji period je u pitanju. Mislim da je cena koju ste dobili ok, ne verujem da ste u tom periodu mogli negde da pronadjete nesto znatno jeftinije, ja sam poslala dosta zahteva i studio Sofia mi je dao najnizu cenu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za dve osobe je uvek najskuplji smestaj, ispada da u nasem slucaju treca osoba placa samo 50e vise za 10 dana, malo nema logike ali je tako. Inace cim je jun u pitanju ili septembar uvek je cena niza, naravno u zavsinosti koji period je u pitanju. Mislim da je cena koju ste dobili ok, ne verujem da ste u tom periodu mogli negde da pronadjete nesto znatno jeftinije, ja sam poslala dosta zahteva i studio Sofia mi je dao najnizu cenu.

Naravno, onda kad smo mi trazili smestaj, ovaj je bio najjeftiniji tada. Znam da je za dve osobe najskuplje uvek.

Pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

45e dnevno za tri odrasle osobe od 12 jula do 22 jula, dakle za deset dana. Mogu samo da kazem da su mi oni dali najnizu ponudu, a smestaj deluje sasvim pristojno.

Danas sam se vratio i pun sam fenomenalnih utisaka.Smestaj je super i mislim da je to najbolji smestaj na Lefkadi.Toliko za sada ako ima pitanja slobodno pitajte

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka