N.N.

Hurgada hotel-snorkling

31 poruka u ovoj temi

Mozes li da napises puna imena hotela?

Ovaj drugi je pretpostavljam  Sunny days el Palacio

Pretrazila sam  Sun and Sea, ali koliko vidim ima 2 do 3 zvezdice i opciju samo dorucak, pa nije bas za razmatranje...

 

Izmenjeno (Sonya)
typo
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hoteli sa lepim plazama, a moguce i ronjenje su Fort arabesque, Prima Life,  Taj  Mahal, Pyramisa, Spinx, King tut

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, ponovo bih obnovio ovu temu, jer mi je za odabir hotela mozda i presudan koralni greben na plazi. 

Da li je neko u medjuvremenu posetio neki hotel sa koralnim grebenom, pa da moze da preporuci? Super bi bilo da mi neko da poredjenje u odnosu na El Palacio u kom sam bio i u kom je teren za ronjenje super, cak i bolji od koralnog grebena na koji su me vodili na ekskurziji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima, ponovo bih obnovio ovu temu, jer mi je za odabir hotela mozda i presudan koralni greben na plazi. 

Da li je neko u medjuvremenu posetio neki hotel sa koralnim grebenom, pa da moze da preporuci? Super bi bilo da mi neko da poredjenje u odnosu na El Palacio u kom sam bio i u kom je teren za ronjenje super, cak i bolji od koralnog grebena na koji su me vodili na ekskurziji.

U El Palacio nismo bili, ali u Fort Arabesque u Makadi Bay dve godine zbog korala koji su prisutni duž cele plaže. Boje i struktura korala kao iz mašte, a ribice neverovatne. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fort arabesque i mozda najbolji Taj Mahal

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da dodam i Albatros Citadel ovde. Celom duzinom ima koralnih grebena i svasta da se vidi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sphinx resort ima koralni greben i bas bogat morski svet

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :) 

Da li je neko u medjuvremenu isao u neki hotel koji ima plicu, dugacku plazu sa puno korala? Cene oko 650 evra po osobi maksimalno...

pozdrav :)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pyramisa Sahl Hasheesh je dobar izbor za to što tražiš. 

Izmenjeno (shania)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sahania Hvala lepo :) pogledacu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine sam bio u Grand Seas Hostmark i tamo ima jedan deo sa koralima i dosta raznolikih ribica. Mnoge sam uspeo da uslikam i stvarno su fascinantne.

Sad bih opet išao u Hurgadu, ali bih promenio hotel za neki koji takođe ima živi podvodni svet te je svaki predlog dragocen.

Izmenjeno (dragan_che)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sveta pored Grand Seas Hostmark-a

IMG_20190722_171945.jpg

IMG-cb05b.jpg

IMG-1dd966046b98e42283649f16f306dd2b-V.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dragan_che to što tražiš imaš u Citadeli, Fort Arabesque. Pyramisa. Ima i Sunrise Royal Makadi, ali su korali u dubini, ali u ograđenom delu plaže, koji je predviđen za plivanje. Ipak, to je samo jedan mali greben, u Fortu idu korali uz celu plažu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nicegirl Hvala :D Sad vidim da su Fort Arabesque i Sunrise Royal Makadi jedan do drugog
Malo su mi over budget. Kao što je @Emy rekla šteta da se ide u Hurgadu u hotel koji nema neki koral u blizini pored kojih se obično skupljaju ribice. Generalno mi i nije bitnan sam hotel koliko plaža, odnosno more sa svim svojim svetom. Verujem da je smeštaj u bilo kom od hotela koji se nude u našim agencijama bolji od 99% "vila" koje nam se od istih agencija nude u Grčkoj.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo tako. Bila sam u jeftinom hotelu u Hurgadi i u razlicitim kategorijama hotela i apartmana u Grckoj. Daleko je bolji jeftin hotel u Hurgadi nego jedan Grcki sa 5* gde nas odrali a dobili smo strokave sobe i zabokrecinu u bazenu, bukvalno.  O "vilama" da ne pricamo. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka