N.N.

Hurgada hotel-snorkling

31 poruka u ovoj temi

Zanima me koji hoteli u Hurgadi ispred plaže imaju koralni greben za snorkling? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Coral Beach je odlican za snorkling, sve ti je na plazi, a rade se i ture brodicem na oblizne grebene koji su na pola sata voznje.

Koliko sam cuo od drugih turista, hoteli u centru nemaju korale (a centar je i onako treš).

Pogledaj hotele u naseljma juzno od grada (Sal Hašiš, Soma i Makadi).

ps. Google Earth je tvoj prijatelj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.Gledao sam preko Google Earth ali mi je to nepouzdano da procenim razdaljinu od plaze do grebena.Mislio sam ako je neko bio u hotelu sa takvom plazom.A mislim da ce te informacije koristiti svima.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako dodjesh do josh nekih informacija post-uj, poshto i mene intersuje koji su hoteli pogodni za snorkeling.

i obavesti za koji hotel si se odluchio. :)

thx i poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja da pomenem ovde čuveni Sun&Sea...tamo je stvarno lepo, dugačak greben postoji, puno živog sveta, ribica, korala...ali ne znam kako je u drugima...možda i bolje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako dodjesh do josh nekih informacija post-uj, poshto i mene intersuje koji su hoteli pogodni za snorkeling.

i obavesti za koji hotel si se odluchio. :)

thx i poz

Našao sam da LTI Titanik beach ,aqua park ima koralni greben na plaži.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da i Iberotel aquamarin u Hurgadi ima uslove za snorkling-ronjenje na dah po srpski.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čitajući tuđa iskustva našao sam i da na plaži hotela Minamark moguće ronjenje , ima puno ribica i drugih morskih bića .Pozdrav .

Izmenjeno (N.N.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hoteli u Macadi bay imaju dobre uslove za snorkling i to hoteli:

1.Sunrise royal macadi

2.Tia macadi heights

3.Sereniti macady bay.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čitajući tuđa iskustva našao sam i da je na plaži hotela Hilton long beach moguće ronjenje ima korala, ribica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja preporuka vam je da se uputite na daily ture do koralnih grebena, bilo da je reč o snorkelingu ili ronjenju. Definitivno je živi svet 'malo dublje' od plaže... Na plažama ima živog sveta, nije im čak potreban ni greben, raznolikih ribica ima svuda gde se nalazi nešto što nije pesak, ali pravi užitak su vam tzv. dive sites (preporučujem Ramada Sud) i snorkeling ture (Paradise Islands).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanny days el Palacio! Vratila se iz njega pre par dana, ima dve plaze, jedna za uzivanje u plivanju, a druga odlicna za snorkling. Dovoljna je maska sa disaljkom, glava pod vodu i milioni ribica sarenih boja zaljubiska.jpg eh, kad se setim..plezko.jpgstidljivko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obnovio bih ovu temu sa istim pitanjem,

Treba mi preporuka za hotel u Hurgadi koji ima zivi koralni greben na plazi ili u blizini plaze, pozeljno je da ima i peskovit  ulazak u more zbog dece tj da nije ulaz sa pontona.

Pomenut je Sun and Sea koji ima fantastican koralni greben pored plaze, tako da je sam ulaz peskovit, a sa leve strane se pruza duuuugacak greben ko zeli da roni.

Nazalost, izgleda da ove godine niko nema ovaj hotel u ponudi pa moram da nadjem novo mesto za ronjenje tj snorkling.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolji za sada ima Al nabila.Posle nejga palacio

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka