jedna mala

Foto aparat, kamera

426 poruka u ovoj temi

Meni ju u moj mali upalo zrnce peska...pa se sada zatvarač ne otvara automatski nego moram da ga poguram...

Stvarno mislim da na plažu ne treba nositi te skupe zveri i posle im robovati tamo...

Što mi ovo zvuči poznato:-)Mi sa poslednjeg letovanja nisam baš sigurna da imamo i jednu sliku sa plaže!Ljudi gledaju slike i pitaju se da li smo mi uopšte bili na moru ili je neka fotomontaža:-)A razlog je taj što je malo komplikovano pored klinčurije i kompletne "plažne mehanizacije" cimati još cca 3kg foto opreme!Na sve to,moj dragi mi ne bi oprostio da se njegovom "ljubimcu" nešto dogodi,meni bi to zrno peska došlo glave:-))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Canon G10

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vec dve godine koristim Olympus FE-310 8.0 mp 5X dig.zum i prezadovoljna sam :D

ali sada bih da kupim neki tanji jer mi je malo velik i ne mogu uvek da ga nosim sa sobom, a ima toliko situacija koje bih zabelezila :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

brat je kupio neki Panasonic Lumix koji je vodootporan i super su slike mogu vam reci odusevila sam se iako sam ja nekako verna Canonu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo sličan problem rešili izolir trakom bez-zuba.jpg ,možda ne izgleda baš najlepše onako estetski,ali je svakako jeftinije od 6.000 rsd!Inače,poravke aparata bar što se Srbije tiče,koštaju pravo malo bogatstvo bez obzira koliko mali kvar bio,tako da se neretko više isplati kupiti novi nego popravljati neki stariji model.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi koji aparat imas. Ako je neki skuplji model onda ga popravi, ako nije zalepi ga dok ne resis da ga se resis! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ti je najpametnije, kupis novi kad budes u mogucnosti, a taj onda drzis u rezervi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja koristim Nikon D90, odlična mašina :) i uvek preporučujem Nikon, nema greške!

Postaviću i fotke kad se malo uhodam, još sam brand new member :blush:

Mašina i po!

Ista mašina zaslužuje da se potrudiš oko nje jer svašta može da ti da. Sledeća investicija neka ti bude neki prajm od 50mm i bar 1.8 blende. E sa tim ćeš da se veseliš :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, sve znam.. smile.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo moje opremice:

dscf40961.jpg

dscf40972.jpg

dscf40983.jpg

dscf41014.jpg

dscf41025.jpg

Pored ovog, cesto koristim Fuji S6500 zbog odlicnog kvaliteta slike i dobrog objektiva raspona 28-300mm. Jedan od najboljih prosumer aparata.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pored ovog, cesto koristim Fuji S6500 zbog odlicnog kvaliteta slike i dobrog objektiva raspona 28-300mm. Jedan od najboljih prosumer aparata.

Sta pijes za ovo. bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta nudis :bez-zuba:

6MP na 1/1.7 Super CCD-u (veci senzor od ostalih + super ccd cuveni fujiev)

Izuzetno upotrebljiv i na ISO800 bez preteranih kolicina suma, RAW (doduse malo je spor kad slika RAW), manuelni zoom ring (inace taj objektiv je radio Tamron, to su najbolji objektivi tog raspona), aparat je super brz i za danasnje pojmove brzine fokusa... dosad se nije pojavio dostojan naslednik. Polovni su 150 evrica pa ko zeli odlican aparat za male pare nek preturi oglase.

Samo da dodam da nije za full amatere, da bi se iskoristio potencijal tog aparata, potrebno je malo dodatnog znanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Respect za makro 100-tku i 17-40 ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fotografi dajte savet, da li da uzmem kao jedna mala Canon PowerShot SX120 IS ili imate bolje resenje za tu cenu?

Moj voljeni Nikon je posle dosta godina otisao u istoriju, naravno takve stvari su uvek dese kada je najmanje potrebno, 10-ak dana pre mora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sta mislite o link ?

Je li tako nesto suvise za jednog amatera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka