mali_princ

Saphir 4* vs. Titan select 5* hoteli

12 poruka u ovoj temi

Ako je neko bio u ovom hotelu, molio bih da se javi i da neki opis.

Kakvo je vreme Alanji u prvoj polovini juna i koliko je more toplo? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje dva hotela sa tim nazivom s`tim sto je razlika u kategorizaciji i ceni naravno(jedan je 4* drugi 5*)More je u tom periodu toplije nego na Egeju pa sa tim necete imati problema. U

svakom slucaju za koji god od ova dva hotela da se odlucite necete pograsiti.

Pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatio sam ovaj sa 4*, pa me interesuje, posto vidim da postoje 2 zgrade + apartmani bliže moru (koji meni sigurno nece zapasti) u kojoj od te dve zgrade je bolji smestaj, sa koje strane (ka bazenu ili suprotno). Vidim pored i jedan veliki klub (diskoteku) pa me zanima kolika je buka sa te strane nocu. Ima li tamo nasih turista ili su sve Rusi koliko sam mogao da zaključim?

Svaka konkretna informacija mi znaci.

hvala unapred

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice ovog hotela jaka 4. Ima puno rusa, jer im je ovaj hotel jedan od omiljenih, ali nemoj da te to opterecuje.Hrana je ok animacija takodje dva bazena + jedan zatvoreni (hladna voda)Sto se tice soba u kojoj god zgradi da budete isto je jer su sobe 22kvm

ali su ok. Najblizi bazar je 300 m. daleko, Alanja 12 km dolmus 1 evro, ulaz u more je dosta krupniji sljunak a disko se necuje pa moze da se spava. Toliko o onome sto ja pamtim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na Info, vrlo ste ljubazni

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

treba mi pomoc. Dvoumim se izmedju hotela Saphir sa 4* i hotela Titan Select. Moze li mi neko poslati kratke opise ova dva hotela. Sta znaci ono da je Titan udaljen 250 m od plaze? Ide se preko ulice ili...? Unapred hvala!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja idem u Saphir 05 juna i vracam se 19 juna pa cu opisati hotel ako Vam do tada ne bude kasno, pošto očito naši nisu baš odsedali u ovom hotelu.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Titan select 5* je prosle godine pusten u rad,tako da nema greske,

a sto se tice udaljenosti plaze (250 m.)to je zbog bazena i uopste teritorije hotela i raznih sadrzaja koji se nalaze od zgrade hotela pa do mora.Izmedju hotela i plaze se nalazi promenada (u prevodu samo

pesaci)

Koji god od ova dva hotela izaberete necete pogresiti,izvrsni su svaki na svoj nacin.

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je neko bio u ovom hotelu, molio bih da se javi i da neki opis.

Kakvo je vreme Alanji u prvoj polovini juna i koliko je more toplo? Hvala

Da li ste na kraju bili u Saphir hotelu? Ako jeste zanima me kako ste zadovoljni njime,i neki detalji! hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja idem u Saphir 05 juna i vracam se 19 juna pa cu opisati hotel ako Vam do tada ne bude kasno, pošto očito naši nisu baš odsedali u ovom hotelu.

Kako sta zadovoljni Saphir hotelom? Zanimaju me detalji,plaza,sadrzaj...imam dete od 4 godine...

Unapred hvala...pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlican je hotel...Isli su moji prijatelji prosle godine i bili prezadovoljni..

All koncept bolji i bogatiji od ostalih..Alanja na 10 minuta voznje..I nije bucno kao kada biste bili u gradu.Hotel za preporuku svakako

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

jeli neko bio u TITANU? Kakava je klopa? ima li nekakvog bara na plazi i da je se naplacuje? Da li se naplacuju lezaljke i peskiri?

Izmenjeno (PEDJA0307)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881079
    Ukupno poruka