slolid05

Vreme u Grckoj

249 poruka u ovoj temi

Da podignem ovu temu , zna li neko kako je u Grckoj ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je tačna ova prognoza?

Ja znam za ovu - Accu Weather - ali provereno je netačna izuzev za narednih 3-5 dana. Dalje od toga jako slabo pogađaju. Ažuriraju je svakog dana ujutru i uveče. Više je čuvam jer ima podatke za prethodnu godinu.

Izmenjeno (Calypso)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce Nea Vrasna 32 stepena...Dojava sa lica mesta.I proteklih dana je przilo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce Nea Vrasna 32 stepena...Dojava sa lica mesta.I proteklih dana je przilo...

Ovo je za nas dobra vest.Bas sam pomislila da ce mo na letovanje u bundama,ovde se smrzosmo :grudva:
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako je u paraliji

ove prognoze bas i nisu tacne pise Parga grmi i kisa pada-na livecam-u gledam ljudi se kupaju i suncaju,nebo plavo milina

pogledam za moj grad isto kisa i ladno,sto je neverovatno jer sam bio svedok da nije tako,tako da o svim tim prognozama ne bih da diskutujem,

ako neko zna kako je u Paraliji idem za vikend kako je trenutno tamo,vidim da kao pada kisa po jednima ,a po drugima je mes.oblacno i nema padavina itd......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da je plavo i milina baš i ne stoji. Evo je live web cam na plaži u Pargi. Trenutno je sivo nebo i petnaest stepeni je.

http://penteli.meteo...arga/camera.htm

Ta kamera malo radi malo ne radi pa onda ubace slike od prethodnog dana po satima. Tako da prikaže vedar dan. U zaglavlju levo gore je datum.

I ja gledam svaki dan temperaturu mora i prognozu. Mi palimo za 13 dana pa se nadam da će se popraviti vreme i more do tada.

Izmenjeno (Nemos)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

aman ne za danas za juce u pargi je bilo lepo vreme

aman ne za danas za juce u pargi je bilo lepo vreme

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Deluje da ni u Grckoj nije toplo,temperature su niske....valjda ce uskoro krenuti lepse...Ima li neko neki info sa lica mesta,rodjaka,prijatelja,ko je dole,da se javio....Ipak je to bolje nego slika sa kamere...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi put posle 5 godina rešim se za letovanj u junu, i pitam se da li da idem uopšte :azdaja:

Ove dugoročne prognoze molim boga da nisu tačne :udarac:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja celi svoj život letujem isključivo u junu i nikada se nisam pokajao. Manja gužva i ne toliko velike vrućine, meni su taman. Što se tiče web kamere u Pargi, ona prenosi uživo tako da ne znam šta će moj rođak drugačije da mi javi. Meri i temperaturu vazduha doduše verovatrno u hladu ali to je to. Ako se vide mala deca kako se kupaju to je dovoljno, barem meni. Evo danas je dole baš sunčano i plaža je za predsezonu solidno popunjena.

Izmenjeno (Nemos)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja celi svoj život letujem isključivo u junu i nikada se nisam pokajao. Manja gužva i ne toliko velike vrućine, meni su taman. Što se tiče web kamere u Pargi, ona prenosi uživo tako da ne znam šta će moj rođak drugačije da mi javi. Meri i temperaturu vazduha doduše verovatrno u hladu ali to je to. Ako se vide mala deca kako se kupaju to je dovoljno, barem meni. Evo danas je dole baš sunčano i plaža je za predsezonu solidno popunjena.

Slazem se ja sa tobom u potpunosti,ali na kameri ne mogu da vidim kako je vodi :D ,a to je ipak najbitnije...a to rodjak moze da nam kaze :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre mozda 7-8 godina smo ja i moja mama resili da letujemo u Nei Pori u junu (oko 20tog mislim). U Skoplju temperatura je bila oko 15 stepena, prognoza za grcka 23-4 stepena u narednih nedelju dana, ali sta je tu je vec je bilo sve uplateno. Kad smo stigli sonce je tako przilo, ja sam naravno odma izgorela jos prvih dana. Posle 3-4 dana smo se culi sa domasni, temperatura isto oko 15 stepena, kisa, grad, uzas. A mi tamo se kupamo i gorimo na plazi. Zadnji dan kad smo krenuli bilo je preko 35 stepena, a kad smo sisli sa bus u Skoplju u sorcevi i majice na kratke rukave bukvalno smo izmrznuli.

To je ipak more i vreme je uvek manje vise lepo i toplo. Svi koji idete lepo se provedite i uopste ne brinite.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vec godinama letujem u Grckoj sredinom juna, u raznim mestima, uvek je pre odlaska "mala panika zbog vremena" i samo pre dve godine (2011) desilo se da ne bude bas lepo vreme tj. bilo je pljuskova, grmljavine, vetra, hladnije, sve u svemu nismo se kupali mozda ukupno tri dana!

Letovanje u junu ima toliko prednosti, pa i ako ne bude bas svaki dan lepo vreme nije kraj sveta.

Putujem u ponedeljak na Tasos, a do 23-eg (tad se vracam) svi ce vec zaboraviti na ovu hladnocu i kise i kukati zbog vrucine!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

That's the spirit :ziveli:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868259
    Ukupno poruka