slolid05

Vreme u Grckoj

249 poruka u ovoj temi

Ne verujte prognozi, dan pre nego sto smo posli-u prognozi 7 kisnih dana a mi imali 11 dana bez oblacka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko je bio početkom septembra, može da mi pomogne sa podacima u vezi temperatura vazduha i vode?

Hvala...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo pre 2 godine bili od 14 do 25tog septembra. Dani su nam bili idealni! Bez ijednog oblaka i kapi kise. Svaki dan smo se kupali i suncali. More je bilo mlako. Ove godine cemo opet zahvatiti septembar. Septembar je super!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za nedelju dana ovde vreme pretoplo, more skoro pa vruće, na obe strane Sitonije..Neki dan sve mirno, najčešće sa blagim vetrićem, juče na Lagomandri sa prijatnim talasima, u Vorvourou i Karidi plaži, kako je more plitko, što kažu ljudi, more kao u lavoru na beogradskoj terasi u julu :hahaha:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čujem da od jutros u Vurvuru-u pada kiša i da je hladnije bar desetak stepeni. Uh....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I jeste....teška oblačina iznad Sartija......na kameri 3 se vidi...trenutno svega 22 stepena

http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako je vreme u paraliji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čujem da od jutros u Vurvuru-u pada kiša i da je hladnije bar desetak stepeni. Uh....

Da, padalo je lepo od 3h jutros i sada pomalo uz istočni vetar, ali se već razvedrava i očekujemo sunčano popodne. Osveženje prija, temperatura je od 24c jutros do sadašnjih 26 stepeni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 19 juna smo bili na Sitoniji i to su bile strasne temperature sve do 27.06.Uvek letujemo u junu i nismo ocekivali ovaku vrucinu.Bas nas je smorila prva tri-cetiri dana.Sad je pala temperatura i mnogo je lepse

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako je u Stavrosu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je vreme u Olimpijskoj regiji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i mene je zeznula prognozaza olimpijsku regiju, pisalo je da ce biti 3 kisna dana sa ali svih 10 dana je bilo fenomenalno i toplo sem poslednje noci kad je od 4-7 ujutro lila kisa pracenja grmljavinom, pravi potop na ulicama, ali vec sutra oko podneva smo se kupali ;)

inace par veceri je znalo da se naoblaci ali se oblaci brzo rasture

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako je u Stavrosu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i mene je zeznula prognozaza olimpijsku regiju, pisalo je da ce biti 3 kisna dana sa ali svih 10 dana je bilo fenomenalno i toplo sem poslednje noci kad je od 4-7 ujutro lila kisa pracenja grmljavinom, pravi potop na ulicama, ali vec sutra oko podneva smo se kupali ;)

inace par veceri je znalo da se naoblaci ali se oblaci brzo rasture

Jao sada si me podsetio kako to zna da pada u Leptokariji, to je verovatno zbog Olimpa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja za sve ove godine letovanja u paraliji, a ima ih mnogo, nisam doziveo takvu grmljavinu i toliku kolicinu padavina, jeste pljustalo i ranije ali se sve zavrsi za par minuta a ovo je trajalo 3 sata sa minimalnim pauzama

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868351
    Ukupno poruka