slolid05

Vreme u Grckoj

249 poruka u ovoj temi

samo nastavite da donosite lepe vesti :D ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"To mi radi uuuu, to mi radi aaaaa..." Što volim dobre vesti!!!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i nas sa lepim vestima. Dosli smo juce i odmah se kupali. Temperatura vode je oko 21 stepen, po nasoj slobodnoj proceni. Danas je jos toplije. Moj suprug je izgoreo. Mislio je da je sunce slabije, citajuci ovde komentare i vremensku prognozu, nije se nadao da je ovako toplo i odbio da se maze kremom za suncanje. Rekao je da ce se sutra obavezno zastititi. Inace je vreme bas kakvo i treb da bude. Uzivamo!

Ako vam nesto znaci, mi cemo i sledece godine odabrati iste periode za letovanje, ovo vreme je odlicno!!!!!

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugarica mi se danas javlja iz Neosa, kaze da sunce ubija koliko je jako i da se dobro opremimo kremama sa zastitnim faktorom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super!

Dakle, leto je najzad stiglo u Grčku.

Još samo da stignemo i mi!

:cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.gismeteo.ru/city/weekly/3635/

Evo i malo Ruja da nam prognoziraju ;)

Na Accuweather na po dana menjaju prognozu (onu na 25 dana). Juče uveče prognoza za Hanioti, od 21 do 24 juna KIŠA, a ja pred spavanje pala u "depru". Jutros, za isti termin, onaj znak užarenog termometra, temp 36 :shokiran:

Samo da ne bude sutra snega :plez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ha, ha... to me podseti na mene proslog leta. Svakog dana sam proveravala prognozu i radovala se kad bih videla sunce, a padala u depresiju kad vidim kisu. Sada vise ne brinem puno. Znam da te dugorocne prognoze nisu bas preterano tacne. Obrati paznju i videces da je na accuweather prognoza za prvih desetak dana manje vise tacna, tj. ne menja se mnogo, a sve ono kasnije je skroz nepredvidivo i menja se iz dana u dan.

Taj ruski sajt sam pratila proslog leta, i cini mi se da je tacniji od accuweather

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Tasosu danas 30-32 stepena.Temperaturu mora ne znam,ali sam se lepo iskupala oko 17h,bila je hladnija voda,ali vidim i deca se kupaju,pa zasto da ne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas u Paraliji bilo je 36-38 stepeni ali prijatno jer bilo je vetar...voda je bila pretopla super :) Vidio da Srbi poceli sa Invazijom Grcke, ovi moji tuk tamo ali Paralija kao i uvek guzva :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i jedna fotkica od danas, u blizini paralije odma posle hotela Mediteranean Village :)

2s77wvk.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U periodu od 2.6. do 12.6. na Sitoniji vreme odlicno, jedan dan je bilo nesto malo kise ali nista bitno.

Sve u svemu, vise necu ni da gledam prognozu kad idem dole, zamalo da odustanem!

Znaci, pakujte stvari i pravac na more ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da kucnem u drvo :) I na Kasandri je super vreme :) Nigde ni oblacica na vidiku... Do nekih 6 - 7 popodne bas prziii... Da nema prijatnog vetrica ne bi moglo da se dise.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je vreme dole, ima Li koga?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima, divno je vreme na Sitoniji, jako toplo i suncano i voda je topla,bar na Karidi plazi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868351
    Ukupno poruka