slolid05

Vreme u Grckoj

252 poruke u ovoj temi

Ima li neka takva kamera na Krfu?

Ne znam za kameru ali imam SMS "izvestaje" od mojih matoraca:

"Vreme je odvratno i hladno, kako i more" i

"More hladno, napolju hladno, sve u svemu - GROZNO!"

Poruke su danasnje.

Supruga i ja smo planirali 2.6. na Sitoniju ali vec par dana razmatramo druge opcije (kojih nema, more je more).

Uzela je odmor i pitanje je kad ce moci opet, a na/u moru nismo bili od '09 :(

Samo vreme me manje brine od temp mora, uopste nemam predstavu koja je minimalno prijatna temp posto je sad kod Soluna 19-20°C, nadam se da je u zalivima malo bolje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neka kamera za Rodos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zoki, u zalivima je uvek nešto toplije more, ali evo ti link, pa gleduckaj i uveri se ... mi krećemo za 3 nedelje u Pef :happy:

http://poseidon.hcmr.gr/ocean_forecast.php?area_id=aeg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odlicnom linku!

Gledam ovaj, ali mi se gornji vise svidja :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za kameru ali imam SMS "izvestaje" od mojih matoraca:

"Vreme je odvratno i hladno, kako i more" i

"More hladno, napolju hladno, sve u svemu - GROZNO!"

Poruke su danasnje.

Supruga i ja smo planirali 2.6. na Sitoniju ali vec par dana razmatramo druge opcije (kojih nema, more je more).

Uzela je odmor i pitanje je kad ce moci opet, a na/u moru nismo bili od '09 :(

Samo vreme me manje brine od temp mora, uopste nemam predstavu koja je minimalno prijatna temp posto je sad kod Soluna 19-20°C, nadam se da je u zalivima malo bolje :)

Iz skromnog iskustva a i iz priče mog oca znam da je donja granica negde 21-22 stepana da bi bilo prijatno u vodi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za kameru ali imam SMS "izvestaje" od mojih matoraca:

"Vreme je odvratno i hladno, kako i more" i

"More hladno, napolju hladno, sve u svemu - GROZNO!"

Poruke su danasnje.

Supruga i ja smo planirali 2.6. na Sitoniju ali vec par dana razmatramo druge opcije (kojih nema, more je more).

Uzela je odmor i pitanje je kad ce moci opet, a na/u moru nismo bili od '09 :(

Samo vreme me manje brine od temp mora, uopste nemam predstavu koja je minimalno prijatna temp posto je sad kod Soluna 19-20°C, nadam se da je u zalivima malo bolje :)

Evo upravo sam se vratio od Halkidiki polihrono vreme je bilo odlcino proslih 7 dana i cak se par puta okupao u more ali danas je bilo malo lose vreme i onako samo za setnja, ali tako mi je bilo zadnji dan nije bilo problema...po moja procena temp. mora je bila oko 22 stepena...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo vreme me manje brine od temp mora, uopste nemam predstavu koja je minimalno prijatna temp posto je sad kod Soluna 19-20°C, nadam se da je u zalivima malo bolje :)

Moje poslednje smrzavanje u morskoj vodi je bilo neke `92 u Petrovcu. Naletela neka hladna struja, napolju 35C a voda 19C. Nisam zimogrozljiva, lakse podnosim hladnocu od toplote, ali na toj temperaturi sam osecala da mi se MISICI NA NOGAMA GRCE :grudva:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za kameru ali imam SMS "izvestaje" od mojih matoraca:

"Vreme je odvratno i hladno, kako i more" i

"More hladno, napolju hladno, sve u svemu - GROZNO!"

Poruke su danasnje.

Supruga i ja smo planirali 2.6. na Sitoniju ali vec par dana razmatramo druge opcije (kojih nema, more je more).

Uzela je odmor i pitanje je kad ce moci opet, a na/u moru nismo bili od '09 :(

Samo vreme me manje brine od temp mora, uopste nemam predstavu koja je minimalno prijatna temp posto je sad kod Soluna 19-20°C, nadam se da je u zalivima malo bolje :)

Hvala za izvestaj sa Krfa. Mora da otopli do 12-og juna, prosto ne mogu da verujem da ce da potraje ovakvo vreme.

Inace, kao sto i ostali kazu, u moru moze da se kupa od temperature 22 pa navise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni dok more nije bar 27 stepeni, koliko bude u julu, nije prijatno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja volim jako toplu vodu, u stanju sam da provedem dan na plazi a da ne udjem u vodu ... a te situacije sa drasticnom razlikom su mi najgore, cesto ih ima na Ohridskom jezeru. Mada za jul sam sigurna da će da otopli, čak i druga polovina juna, e sada ova prva je kritična... ali opet, već je voda između 19-21 kako vidim po ovim sajtovima, a vreme neće biti hladnije tako da mislim da ne treba da se brinete toliko!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zv2cro.jpg

Ma ne brinite evo vam sveze fotke iz Halikidikija, polihrono kupao se moj unuk, a pazadi to je neka nepoznata mlada mama :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Unuk se ne kupa :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutne temperature mora u Grčkoj se kreću od 19 do 21 stepen. VIDITE OVDE.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

19 do 21? Pa to je već blizu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka