slolid05

Vreme u Grckoj

252 poruke u ovoj temi

kakvo je vreme sada u grckoj? ja evo pocela da se pakujem, pa ne znam dal da spremam vise letnjih ili zimskih stvari...ova hladnoca ovde me ubi :huh:

neki ruski sajt koji povremeno pratim i koji zna da pogodi vremenske prilike kaze da ce od 19.05 pa do 30.05 do kad oni trenutno pokazuju prognozu temperatura svakodnevno rasti pocev od 23 pa do 29 stepeni.prognoza je inace za solun.tako da vam i nece biti lose naravno pod uslovom da pogode

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O pa to su bas lepe vesti, nadam se da ce tako biti... ja pratim ovde http://www.grckainfo.com/?action=show_static_page&id=122-Vremenska-prognoza-za-Grcku al ne znam kolko je tacno, non stop menjaju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

neki ruski sajt koji povremeno pratim i koji zna da pogodi vremenske prilike kaze da ce od 19.05 pa do 30.05 do kad oni trenutno pokazuju prognozu temperatura svakodnevno rasti pocev od 23 pa do 29 stepeni.prognoza je inace za solun.tako da vam i nece biti lose naravno pod uslovom da pogode

ako gledas www.gismeteo.ru pogadjaju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.meteo.gr

je grcki sajt koji je prilicno azuran

na mapi klikni grad koji te intresuje i dobices prognozu za narednih desetak dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja drugarica je trenutno u haniotiju i kaze da je vreme super, kupanje itd...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja drugarica je trenutno u haniotiju i kaze da je vreme super, kupanje itd...

za razliku od Srbije gde se leto ocekuje po predvidjanjima tek od sredine Jula... Valjda se to nece odraziti i na Grcku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja drugarica je trenutno u haniotiju i kaze da je vreme super, kupanje itd...

i na Sporadama je super vreme (trenutno 25C) ali od juce ima malo i vetra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i na Sporadama je super vreme (trenutno 25C) ali od juce ima malo i vetra.

medjutim, na grckom forumu,javlja se jedna devojka i pise: " pozdrav svima iz ledene Florine,ovde je samo 3 stepena i svi smo ukljucili radijatore.."

Sto znaci, (za one koji ce skoro u grcku), da se hladan talas priblizava grckoj i da cemo imati znatan pad temperature....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li ima neki "Tasosovac" na forumu da kaze kakve su vremanske prilike i kakve se ocekuju u narednom periodu? rasplakani.jpg

Za 5 dana sam tamo, pa ne bih da se iznenadjujem, zbog dece naravno...biggrin.jpg

Izmenjeno (galinada)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vreme na tasosu 20 stepeni sa blagim porastom iz dana u dan za 5-7 dana se ocekuju temperature od 26-28 stepeni preko dana bez padavina... na krfu ista situacija toplo i bez padavina od kraja meseca!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosto ne mogu da verujem da ce citave naredne sedmice padati kisa u Grckoj. Potrefi te takvo vreme i propadne odmor :besan:. Izgleda da ce kod nas biti toplije!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosto ne mogu da verujem da ce citave naredne sedmice padati kisa u Grckoj. Potrefi te takvo vreme i propadne odmor besan.jpg. Izgleda da ce kod nas biti toplije!

Da,hoce, ponedeljak 23C, utorak 16C, sreda 19C. Strasno vreme,nema leta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,hoce, ponedeljak 23C, utorak 16C, sreda 19C. Strasno vreme,nema leta.

Pa nije bas takva prognoza.... a nije Grcka samo tamo gde ide neko na leovanje.

Na Kritu, verovatno sledecih 6-7 meseci nece padati kisa, a evo prognoze za Sporade: http://www.meteo.gr/....asp?city_id=26

Kao sto se vidi, imacemo iduce sedmice, jako solidne temperature obzirom da je jos maj mesec.... jeste sa oblacnoscu, ali mi kisu necemo videti ( bar po prognozi).

Ovo je za Solun: http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=1

Dok, na zalost Kavala-Tasos i okolina, ocekuju kisu, sredinom iduce sedmice: http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=2

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,hoce, ponedeljak 23C, utorak 16C, sreda 19C. Strasno vreme,nema leta.

nazalost to je cena letovanja van sezone.

zapravo pravo leto jos nije ni pocelo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se javim! Srigli smo jutros sa Lefkade i vreme nas je extra posluzilo! Samo je 20-og i 21-og padala kisa, ostalih dana je vreme bilo suncano, a more relativno toplo tako da smo se lepo iskupali i pocrneli :D

Izmenjeno (kaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka