slolid05

Vreme u Grckoj

252 poruke u ovoj temi

Termin za koriscenje godisnjeg odmora nam je od 18.09. Da li je to pogodan termin za odlazak u Grcku,severnu Grcku, Stavros, Nea Pori, Polihrono, Paralia itd? kakva su vasa iskustva sto se tice vremena, temperature mora? Sa nama je i bebica koja ce tada imati 14 meseci. Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pre pet-sest godina kad nam je stariji sin bio tako mali letovali smo u paraliji od 05.09.sta da vam kazem.voda je topla,guzve nema,uglavnom penzioneri i mladi bracni parovi sa malom decom,cene su dosta nize nego u sezoni.i sve su to pogodne vesti sem vremena koje na zalost zna da bude dosta "sareno".u nasem slucaju cak vise kisovito nego lepo za kupanje i plazu.mada to ne mora da bude pravilo ali ipak je to pocetak jeseni i tesko je ocekivati lepo vreme u kontinuitetu kao u julu na primer

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A termin 19. maj - Jonsko more? Sta mislite?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A termin 19. maj - Jonsko more? Sta mislite?

Izazovno ali odmor je od 18.09.!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Termin za koriscenje godisnjeg odmora nam je od 18.09. Da li je to pogodan termin za odlazak u Grcku,severnu Grcku, Stavros, Nea Pori, Polihrono, Paralia itd? kakva su vasa iskustva sto se tice vremena, temperature mora? Sa nama je i bebica koja ce tada imati 14 meseci. Unapred hvala!

Iskreno, i ja mislim da to nije neki termin za severnu Grcku. Morali bi da imate bas puno, puno srece sa vremenom, pa da ispadne dobro. Mozda nesto juznije... Jedino, ako vam nije prioritet kupanje i suncanje, vec neka setnja i sl, onda bi verovatno moglo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

do ove godine letovanje je uvek bilo u septembru ali zbog skolaraca to nije vise praksa.Najkasnije pocetak letovanja je bio od 07.09 na tasosu-lepo vreme celoga odmora i mislim da je zadnji voz ako ocekujete lepo vreme mada ima iskustva i kasnijih termina sa lepim vremenom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izazovno ali odmor je od 18.09.!!!

Nisam tebe pitala, nego da ne otvaram novu temu pitam kakvo je vreme u maju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam tebe pitala, nego da ne otvaram novu temu pitam kakvo je vreme u maju!

pa ako je suditi po trenutnoim vremenskim prilikama nece vama biti ni malo lose tamo za nedelju dana.ako je ovde relativno stabilo sa 25 stepeni onda je tamo bar 3-4 stepena toplije.jedino neznam kakva je voda mora da je nesto hladnija.mada ima ljudi kojima to ne smeta.(meni je i krajem avgusta frka da udjem u vodu.stresam se po deset minuta).

ali to je cena letovanja pre ili posle sezone.

ne brinem ja za vas provesce te se vi super

Izmenjeno (talija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko ne želi da rizikuje, pre ili posle sezone - onda što južnije.

Ostalo su sve nagađanja i možemo da pričamo do sutra i da ne bude tako kako je nama nekad bilo kad smo išli...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Vruc talas iz Afrike, stigao u Grcku..."

"Temperature, danas: oko 32C..... sutra: oko 34C...... petak i subota: do 36C...."

"Dok se u subotu, popodne moze ocekivati i "crvena kisa", zbog talasa prasine u gornjim slojevima atmosfere."

Citat iz podnevnih vesti....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A šta kažu vesti za 18. septembar?

;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Termin za koriscenje godisnjeg odmora nam je od 18.09. Da li je to pogodan termin za odlazak u Grcku,severnu Grcku, Stavros, Nea Pori, Polihrono, Paralia itd? kakva su vasa iskustva sto se tice vremena, temperature mora? Sa nama je i bebica koja ce tada imati 14 meseci. Unapred hvala!

pozdrav

mi smo pre nekoliko godina takodje bili u nei poriju bas u tom periodu sa decom od 6 god i 1,5 god. posto se klinac ranije budio onda smo to vreme koristili da se prosetamo ujutru pored mora, onda bi se vratili u sobu doruckovali spremili i taman bi sunce vec malo osvojilo i bilo je vreme za plazu. moram priznati da je ta jutarnja setnja bila u duksu i bogami sa jaknicom ali je tokom dana temperatura prelazila i 30 stepeni. predivno je i to sto nema guzve ulice su prijatno prazne nema one vreve i prevelike guzve.

prijatan odmor

pozdrav kacha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ako je suditi po trenutnoim vremenskim prilikama nece vama biti ni malo lose tamo za nedelju dana.ako je ovde relativno stabilo sa 25 stepeni onda je tamo bar 3-4 stepena toplije.jedino neznam kakva je voda mora da je nesto hladnija.mada ima ljudi kojima to ne smeta.(meni je i krajem avgusta frka da udjem u vodu.stresam se po deset minuta).

ali to je cena letovanja pre ili posle sezone.

ne brinem ja za vas provesce te se vi super

hvala na odgovoru! I meni je inace voda uvek hladna (koji god da je mesec u pitanju), ali bicu zadovoljnja da bar mogu lepo da se osuncam, tj da ne bude kise!

A u pravu si za to da je to rizik kad je predsezona u pitanju, ipak je cena bas dosta povoljnija u odnosu na sezonu! :D

Izmenjeno (kaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Vruc talas iz Afrike, stigao u Grcku..."

"Temperature, danas: oko 32C..... sutra: oko 34C...... petak i subota: do 36C...."

"Dok se u subotu, popodne moze ocekivati i "crvena kisa", zbog talasa prasine u gornjim slojevima atmosfere."

Citat iz podnevnih vesti....

kakvo je vreme sada u grckoj? ja evo pocela da se pakujem, pa ne znam dal da spremam vise letnjih ili zimskih stvari...ova hladnoca ovde me ubi :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka