kalina83

STA CINITI KAD IZGORITE ?

88 poruka u ovoj temi

Uh kad se setim pre par godina, oblačan dan ja nenamazan krenuo na Žanjice. Kontam nemam od čega da izgorim. To veče sam završio u hitnoj na infuziji a kožu sam osećao kao da je žiletima izreckana. Grozano sećaj. Jomelop E su mi oni preporučili i od tada se ne odvajam od njega na letovanjima. Pomogao mi je bukvalno preko noći mada sam morao da se klonim sunca bar još jedan dan. Nosim ga i u Grčku ove godine zlu ne trebalo mada ću se potruditi da ne budem reš pečen. Ipak se treba paziti!!! To je osnovno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To veče sam završio u hitnoj

Ipak se treba paziti!!! To je osnovno.

Pravi odgovor na zadatu temu. Obratiti se lekaru.

Druga je stvar sta uraditi da ne bi izgoreli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pantenol pena Galenikina, zakon, nista bolje nismo do sad isprobali

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo malo, da ne budem skromna , mnogo i mog iskustva na zadatu temu.

Imam vrlo odetljivu kozu i od onih plavih, prirodnih :) , veliki problem sa suncem. Cesto putujem u sred zime na egzoticne destinacije sa milion stepeni, a ne volim da idem u solarijum.

Dakle da ne bih sebi upropastila par dana leta uvek moram imati alternativu sta i ako izgorim.Imam nekoliko predloga i svi su se kod mene pokazali super:

1- JEKODERM, vi ste mladji ali to je davnih godina bio jedini lek, i super , mana, mala pakovanja i morate poneti malo vise ako ste skloni javasluku sa sopstvenim telom. Verujete, prolazi za jednu noc

2- API PANTEN,savrsen, ima u kolekciji losion za telo, dame za male pare oko 500 dinara posle suncanja barunasta koza, ali api panten propolis pena je CUDO za izgorelu kozu. Vrlo nepoverljivo ponela na Maldive pre mesec dana i pregorela, sutradan kao nova.Problem je da hoce malo na beloj odeci ostaviti fleke,pa ne nosite belo tog dana.Nalazi se u farmalogist apotekama i kosta samo 420 dinara od 135 ml.Dovoljno je jedno pakovanje.Mana, posto je na bazi propolisa, osobe alergicne na propopis ne mogu ga koristiti.

Ups, preterala sam, ali verujem da sam vam pomogla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Miro, kako mirise ta pena? Znam da miris nije presudan u tim groznim momentima, ali uvek biram nesto sto mi nema bas gadan miris. Od jekoderma mi bude uzasno muka. Da li se radi o istom proizvodu koji se spominje u postu pre tvog?

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati, direktan odgovor na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirjana, daj neku od adresa njihovih apoteka u Bg. Mozda je glupo pitanje, ali ne svracam u apoteke, pa ne znam gde se nalaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirjana, daj neku od adresa njihovih apoteka u Bg.

Google je cudo : Ruzveltova 39, Beograd

tel. +381 11 32 92 688

i

Mirjevski venac 3

+381 11 3315 000

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo nisam mislila na PANTENOL penu vec na APIPANTEN jer su razlicite.Jedna je cist pantenol a ovo sto sam ja rekla i koristila je sa propolisom i ne brini Madjaste ima divan miris zaista.

A jekoderm kao sto je rekla Biljana takodje ima pristojan miris, mnogo premenjen u odnosu na davne godine (neko pametan se setio da to ipak sm...i, meni) ali te tezak i masan pa nema izlaska kada se on stavi.

I svaka cast Dragane, covek zna da googla, ali ja sam nesto pogresila :bez-zuba: www.farmanea.rs i mnogo se izvinjavam, starija zena, sta da se radi :crven-od-stida:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala D, nasla sam ja to, nego mi bilo cudno, ne bih bas da kupujem medicinske proizvode na veliko :bez-zuba: . Mirjana nam je razjasnila :) .

Moracu da kupim nesto od navedenih preparata, nikada mi do sada nista nije trebalo jer ne gorim, ali ko zna u Egiptu ce se verovatno i to desiti, bolje da imam za svaki slucaj :) .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace izgleda da su trenutno proizvodi o kojima Mirjana pise na akciji Apipanten

Valjda to znaju ovi u apoteci :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Miro, hvala ti na razjasnjenju u vezi razlike pomenuta dva proizvoda. Ako kazes da lepo mirise, ima moj glas! ;-) 

 Skoro sam dobila neki prospektic SALJIC i tu ima sve o njihovim proizvodima. Spominju neki Prospanol koji se nanosi pre, a moze i posle suncanja. Svakako se mozete informisati na www.saljic.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace izgleda da su trenutno proizvodi o kojima Mirjana pise na akciji Apipanten

Valjda to znaju ovi u apoteci :D

Jesu na akciji , u pravu si. Pre dva meseca sam ih kupila, o penu i losion po regularnoj ceni, takođe ne visokoj.Cesto imaju akcije jer im rok ističe za par meseci pa sam i ja kupila za sledeće putovanje koje je za nedelju dana :D .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predlazem najprostije,a najdelotvornije sredstvo(starinski lek)-KISELO MLEKO! Toliko od mene...:zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dokazano smiruje kozu rastvor sode bikarbone, skoro sam na bazenu izgorela, i uvece muke moje niko ne zna :lud: , sestra me natera da rastvorim kasicicu sode u dublju posudu, 2-3l vode, hladne, uzmem pamucne pelene, pokvasim i umotam se cela, to se tako brzo susilo na meni , da sam u roku od 1h vremena sve potrosila, ali ujutru kao nova, jeste bilo malo jos crvenila, ali bola nije bilo :)

Izmenjeno (NensiFancy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je mozda malo nevezano za temu,ali na ostrvu Kefalonija,u mestu Liksuri,imaju neke glinene stene,kada izgorite samo malo pokvasite ruku i stavite na glinenu stenu,a zatim to razmazete po sebi.To je najdelotvornije sto sam do sada probala.Ali nigde vise nisam nasla takve stene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka